vajag palielināt C: disku

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) vajag palielināt C: disku

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150854
    tiger3
    Participant

    liet tāda, ka vjag palielināt C: partīciju uun es gribēju zināt kā to var izdarīt, neizmantojot nekādus papildus diskus vai disketes, jo floppy draivs man ir sagājis dēlī un diskus ierakstīt es nevaru…

    #231305
    drono
    Participant

    Ko tu pīpē? Kādas vēl disketes? 😀

    #231306
    root
    Participant

    Nesanāks, draudziņ. Partīcija/cietnītis ir tik liela, cik tā ir, pieņemot ka tev uz diska ir tikai viena partīcija. Ja nē, tas tomēr ir visai riskanti… Nū, galvenokārt tāpēc, ka tu iespējams izjāsi visas partīciju tabulas & stuff.

    #231307
    tiger3
    Participant

    zilo flinstonu 😀

    es vnk tiku pie kaut kādas programmas un viņa man tagad prasa ievietot disketi, a es to aizvēsturisko izrakteni jau sen biju izrāvis no kompja un stūrī nometis 😀

    ja zini, tad pasaki vismaz kādas jēdzīgas programmas nosaukumu, lai varu beidzot tikt galā ar to lietu… 🙂

    #231308
    tiger3
    Participant

    nē, nu es ākumā laikam nedaudz nepareizi esmu uzrakstījis… man ir viens hdd, kurš sadalīts 2 daļās 15GB un 100 GB un man tagad vajag dabūt to 15GB daļu lielāku…

    #231309
    root
    Participant
    #231310
    senats
    Participant

    pārliec vajadzīgos failus kkur citur un wnk install pa jaunu windu, tur arī viņš piedāvās partīcijas uz kurām instalēt, izdzēs 15gb un 150gb un install jaunu windu- sanāks 150gb HDD! 🙂

    #231311
    tiger3
    Participant

    Paldies Mātei 🙂

    #231312
    linx
    Participant

    tiger3 wrote:

    Paldies Mātei 🙂


    Un iedod viņai buču pirms gulētiešanas..

    #231313
    root
    Participant

    tiger3 wrote:

    Paldies Mātei 🙂


    Nasing spešal…

    linx wrote:


    Un iedod viņai buču pirms gulētiešanas..


    Fake and gay 🙂

    #231314
    McAnder
    Participant

    partīciju resizings ir diezgan riskanta padarīšana, ir sanācis nojāt abas partīcijas un pēc tam ar format kost pirkstos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā