Vajag pārlodēt kondensatoru uz plates, iesakiet specu

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Vajag pārlodēt kondensatoru uz plates, iesakiet specu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163030
    migors
    Participant

    Sveiki kungi, 6kW lāzera datora mammai ir iztecējis kondensātors, iesakiet normālu kantori kur var pārlodēt, var gadīties ka vēl kaut ko vajag.

    Nebūs lieki minēt ka jauns kompis pie Trumph maksās kādas 6 k plus vēl viņi sūtīs savu specu 🙂

    Tāpēc vajag drošu kantori.

    #331025
    cesedy
    Participant

    macbeton kantoris.

    #331026
    migors
    Participant

    Nu un ar ko tu labāks par viņu? Tāds pats trollis, tikai vēl arī bez poņas.

    #331027
    samurajs
    Participant

    Pārlodēt kondensatoru specu nevajag. Un arī sevišķi taisnas rokas nevajag. Ja arī jāpērk lodāmurs, kolofonijs un lodalva – tas sanāks 2x lētāk nekā stiept uz kantori.

    #331028
    shady
    Participant

    To jau var nomainīt jebkurš cilvēks, kurš nodarbojas ar lodēšanu.

    Aizej pie vairākiem meistariem un apjautājies par cenu. Ja meistaram nav nekas jājauc ārā – iedod plati un tik nomaina detaļu, tad būtībā tas ir pāris min darbs (iekļaujot sasveicināšanos un naudas ielikšanu makā).

    Visu maina, ja tev to vajag oficiāli, varu derēt, ka tev noplēsīs 10 ādas….

    Sorry, pats tev nevienu neieteikšu (ja vien nevēlies aizvest plati uz Liepāju pie samuraja :D) un es atrodos daudz tālāk 🙂

    #331029
    migors
    Participant

    Š is ir tas gadījums kad negribu riskēt, te vajag spečuku. Kontakti ir maziņi, risks ir liels. Savam mājas datoram varētu arī ar lodāmuru 🙂

    #331030
    Andron MacBeton
    Participant

    Kamēr Latvijā dzīvos tādi parazīti…

    #331031
    migors
    Participant

    Jā vajag officiāli, ja kas nebūs tā kā vajag tad mēneša dīkstāve un entie tūkstoši.

    te ir tas agregāts

    #331032
    Andron MacBeton
    Participant

    Varēji iemest klipu ar vel debīlākām routēm. LLLLLOXZ

    #331033
    migors
    Participant

    Es nesaprotu kā tādiem pediņiem ļauj tādā veidā dominēt, varētu uzreiz vērt ciet notepadu jo rezultāts tā pat ir saprotams. Aiz paraduma ienāku kaut ko palasu ik pa brīdim, un nebeidzu brīnīties kā tas krobplis pis prātu visiem.

    Kaut kā ir sanācis ka šī vietne ir kļuvusi par viena kropļa personīgo freakshovu.

    Gadi iet visi kašķi bedzas, parādas citas problēmas, bet betona debīlisms tikai aug.

    Vislabākais beton ir tajā ka var vienkārši aizvērt šo portāliņu un viss beidzas. Bet man tevis ir žēl, jo tu vari vērt ciet vienalga ko, bet no sevis nekur aizmukt nevarēsi 🙂

    #331034
    shady
    Participant

    Būtībā tā jau ir – ir atšķirbība no tēmas “vajag pārlodēt kondiķi” vs “vajag diagnosticēt konkrētu dzelzi un to safixot”….

    #331035
    migors
    Participant

    Nu vispār tas ir pilnīgi parasts pc ar ar windows nt 🙂

    Nahren tev trolli divi profili? jau personības dubultošanas?

    Es zinu ka tvaika ielā ir ārsti, viņi varbūt var tev palīdzēt, bet visdrīzāk tas ir bezcerīgi.

    #331036
    Andron MacBeton
    Participant

    Viņš ir ne tikai mudaks, bet arī parazīts. Izliekas par baigo specu, piedāvā firmām saremontēt darbgaldus, bet nespēj pat kondensatoru pārlodēt. Dēļ tādiem parazītiem arī ir slikta slava visiem tehniķiem, un lielākā daļa firmu pārmaksā visādiem “gejropas oficiālajiem speciem”.

    #331037
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja lodēs filologs, kas uzskata ka prot arī savus datorus un routerus konfigurēt – jā, celiņi būs noārdīti. Bet ja lodē saprātīga būtne – nevajag 20 gadu pieredzi.

    #331038
    migors
    Participant

    Ko es arī tavu prāt kaut ko ne tā uzjautāju? Lūdzu aizver to tēmu, un lūdzu izdzēs mani ārā no šejienes. Par nožēlu tādu pogu neredzu.

    #331039
    Andron MacBeton
    Participant

    1. Strādāt KUR?

    2. Teu i kaukād problēm ar alkohol?

    #331040
    shady
    Participant

    Pēc autora lūguma – slēdzu ciet tēmu. Ja ir kādam konkrēti servisa iestādes ieteikumi – iesakiet cilvēkam privāti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Tēma ‘Vajag pārlodēt kondensatoru uz plates, iesakiet specu’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā