valoda telefona

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni valoda telefona

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156895
    diana2716
    Participant

    sveiki.varbut kads zina,ka var atgut latviesu valodu telefona,?man ir nokia n8.

    #288342
    samurajs
    Participant

    Pēc atjaunināšanas pazuda, vai ne? Un tālrunis no ārzemēm vests? Ar programmu Phoenix jāpāršuj firmware uz Baltijas valstīm domāto. Gudrāk to izdarīt kādā normālā servisā. Tas nav tik vienkārši.

    #288343
    diana2716
    Participant

    ja,pec atjauninasanas.telefons pirkts latvija,pie LMT.

    #288344
    Willis
    Participant

    Jebkurā telefonu darbnīcā uzliks LV valodu dažās minūtēs un dārgi nepaņems .

    #288345
    Raivix
    Participant

    Nopietni? Pie LMT? Tiešām arī viņi sāks tirgot pelēkos?

    Vai ar kādu ss.lv žīdu ērtības labad nolēmāt tikties pie LMT, lai nokārtotu darījumu?

    #288346
    diana2716
    Participant

    neko no zidiem nepirku.vnk uztaisiju downgraid un pectam pazuda ta valoda,vnk ielidu kur nevajag neko nesaprotot.

    #288347
    Piskadrons
    Participant

    Vajag mazāk ākstities ar lietām ko nejēdz un lietot angliski. Ja neprot tika daudz kā tos 10 vārdus angliski, tad nafig tādam deģenerātam telefons vispār vajadzīgs?

    #288348
    diana2716
    Participant

    ta tikai degenerats var atbildet.

    #288349
    Raivix
    Participant

    Nu ja tu taisīji downgrade, neapzinoties iespējamās sekas, tad zvani no tāda, kāds ir.

    #288350
    rizhee
    Participant

    nu, kad es ņēmu savu Touch2 pirms diviem gadiem, tad tas arī bija pēlēkais, kā izrādijās…

    #288351
    Piskadrons
    Participant

    Tātad tavuprāt tie kas saprot svešvalodas ir deģenerāti, a tie kas knapi pa pusei tikai 1 valodu jēdz ir tie pareizi pilsoņi?

    #288352
    diana2716
    Participant

    ar valodam man problemu nav,esmu parliecinata,ka zinu vairakas neka tu.jo tadu komentaru var uzrakstit tikai neizglitots cilveks.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā