Vankūvera: Hokejs: LAT – RUS

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vankūvera: Hokejs: LAT – RUS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150631
    linx
    Participant

    Rītdien agri no rīta savu dalību Vankūveras olimpisko spēļu hokeja turnīrā uzsāks Latvijas valstsvienība, tiekoties pašreizējo pasaules čempioni – Krievijas izlasi, kura pamatoti tiek uzskatīta par vienu no galevnajām favorītēm uz zelta medaļām. Spēles sākums plkst. 7:00 pēc Latvijas laika.

    Var jau teikt, ka spēle pret Krieviju būs, tā teikt, vienos vārtos, tomēr neaizmirsīsim, ka arī mēs neesam nekādi peramie zēni un daudzkārt esam pierādījuši, ka spējam uzvarēt arī “lielās izlases”. Neviens no izlases spēlētājiem nav iekļauts izlasē tādēļ, lai visu olimpisko spēļu turnīru gatavotos spēlei pret Slovākiju, tādēļ varu droši apgalvot, ka katrā spēlē Latvijas izlase dosies cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru. Kā sanāks, to redzēs, paredzēt kautko pirms spēles ir grūti. Oļega Znaroka sastāvā ir visi spēcīgākie – tie, kurus treneris vēlējās redzēs sastāvā. Jā, aiz borta pēdējā brīdī palika Oļegs Sorokins un Artūrs Kulda, kurš spēlē Atlandas “Trashers” sastāvā, bet sastāvā ir ne mazāk pazīstami un meistarīgi spēlētāji. Izlases vārtus sargās Edgars Masaļskis, kurš sevi lieliski ir pierādījis Kontinentālās hokeja līgas ietvaros, un ne tikai. Arī Krievijas izlasē izsaukti visi tie labākie spēki, tā būs vēl spēcīgāka nekā iepriekšējā pasaules čempionātā, kurā krievi uzvarēja kanādiešus, izcīnot augstākā kaluma godalgas.

    Kopumā no 2006. gada sastāva ierindā palikuši 13 hokejisti – Arvīds Reķis, Kārlis Skrastiņš, Mārtiņš Cipulis, Saša Š…iživijs, Rodrigo Laviņš, Ä¢irts Ankipāns, Herberts Vasiļjevs, Krišjānis Rēdlihs, Georgijs Pujacs, Armands Bērziņš, Miķelis Rēdlihs, Sergejs Naumovs un Edgars Masaļskis. Tomēr jādomā, ka meistarības līmenis ir audzis, jo šobrīd lielākā daļa spēlētāju spēlē ne tikai vienā komandā, bet arī vienā no spēcīgākajām pasaules līgām, pie tam ne jau bezcerīgi zaudējot visiem pēc kārtas. Gluži otrādi!

    1.maiņa –

    Uzbrucējs Aleksandrs Š…iživijs

    Uzbrucējs Herberts Vasiļjevs

    Uzbrucējs Mārtiņš Cipulis

    Aizsargs Arvīds Reķis

    Aizsargs Georgijs Pujacs

    2.maiņa –

    Uzbrucējs Mārtiņš Karsums

    Uzbrucējs Jānis Sprukts

    Uzbrucējs Ä¢irts Ankipāns

    Aizsargs Kārlis Skrastiņš

    Aizsargs Krišjānis Rēdlihs

    3.maiņa –

    Uzbrucējs Aleksejs Š irokovs

    Uzbrucējs Miķelis Rēdlihs

    Uzbrucējs Lauris Dārziņs

    Aizsargs Rodrigo Laviņš

    Aizsargs Guntis Galviņš

    4.maiņa –

    Uzbrucējs Armands Bērziņš

    Uzbrucējs Gints Meija

    Uzbrucējs Kaspars Daugaviņš

    Aizsargs Kristaps Sotnieks

    Aizsargs Oskars Bārtulis

    Vārtsargi: Edgars Masaļskis, Sergejs Naumovs

    Skatieties spēli un atbalstiet Latvijas izlasi, neatkarīgi no tā, kā tā aizvadīs olimpisko spēļu turnīru! Raksts – special for notepad.lv 🙂

    #228495
    tox3
    Participant

    Ļoti ceru, ka varēšu piesvempties 🙂

    Vienīgi žēl, ka aliņu nevarēšu pasūkt 🙁

    #228496
    elvisburdajs
    Participant

    linx, Paldies par informāciju, tieši domāju kas un kā būs. 🙂

    #228497
    WerNeo
    Participant

    linx. 🙂 Žēl, ka domā tikai par hokeja spēli… Hokejs būs tikai 7:00 🙂 Starp citu, šobrīd Bricis un Rastorgujevs nopietni cenšas. Tev kā sporta vortāla veidotājam vajadzētu zināt izredzes un sportistu iespējas… Tāpat arī startu un iespēju svarīgumu… 🙂

    P.S. Nekas personisks. 😉

    #228498
    Foxsk8
    Participant

    A kāpēc Sorokins palika aiz strīpas?

    #228499
    linx
    Participant

    WerNeo wrote:

    linx. 🙂 Žēl, ka domā tikai par hokeja spēli… Hokejs būs tikai 7:00 🙂 Starp citu, šobrīd Bricis un Rastorgujevs nopietni cenšas. Tev kā sporta vortāla veidotājam vajadzētu zināt izredzes un sportistu iespējas… Tāpat arī startu un iespēju svarīgumu… 🙂

    P.S. Nekas personisks. 😉

    Es jau sekoju līdzi ne tikai hokejam, praktiski visiem latviešu sportistiem olimpiskajās spēlēs, kā Silovs un Rubenis startēja, kalnu nobraucienu, biatlonu sievietēm/vīriešiem, tikai par to nerakstu, jo manā vietā to dara citi 😉

    Par Sorokinu – viņš jau uz Vankūveru lidoja līdzi kā izlases rezervists, ja nu kādam kas nelabs notiek, gūst kādu savainojumu utt. Tā kā viss bija ok, tad Sorokinam diemžēl nācās doties mājās. Pie tam – Sorokins ir tāda tipa spēlētājs, kurš vislabāk jūtas lielajos hokeja laukumos, bet kā zinām, tad Vanūverā ir NHL tipa laukumi, kuri ir mazāki, salīdzinot ar Eiropas hokeja laukumiem. Lai gan KHL vadība sola tuvāko gadu laikā pieņemt grozījumus KHL noteikumos, kuros tiktu minēts, ka laukuma izmēri jārada atbilstoši NHL noteiktajiem, kautkā tā. Znaroks ir savācis, viņaprāt, labākos spēlētājus un ja reiz izlēma, ka Sorokins paliek malā, tad tā arī tam jābūt 🙂 .. tas pats attiecināms uz Ivanānu un Kuldu.

    #228500
    Foxsk8
    Participant

    Nu cik esmu skatījies Dinamo spēles, tad tieši Sorokins ir melnais bruņinieks, kas ne vienu vien reizi Dinamo komandai nesis vērtīgus vārtu guvumus. Tāpēc arī bija šāds jautājums.

    Ja es no malas paskatos NHL spēles, tad liekas, ka tur viss notiek dinamiski, vairāk spēles garša jāuzņēmās vārtsargiem.

    #228501
    WerNeo
    Participant

    foxsk8… Sorokins bija pelnījis būt izlasē, par to pat nav runas.. Bet redzi, sastāvs bija jānosauc decembrī, kad Sorokins bija “nu tāds”. Un tagad, kad viss ir nostajies gala sliedēs… Sorokinu arī atskaitīja… jo tāds ir Znaroks (es nesaku, ka slikts). Tomēr es ticu, ka rīt galīgs “pazors” nebūs un pat esmu nedaudz pārliecināts, ka krievi ar mums mocīsies. 🙂

    #228502
    elvisburdajs
    Participant

    WerNeo, A ko tu gribēji, lai viņš tagad uzraksta veselu grāmatu par visām disciplīnām kurās mēs piedalamies?

    Vispār jauki ka ir tāda iespēja pacīnīties cita veida laukumā pasaules mērogā.. 🙂

    #228503
    WerNeo
    Participant

    Grāmatu negribēju…kur nu. Bet uzrakstīt par hokeju, pirms nopietna biatlona starta… 🙂 Es, kā sporta līdzjutējs, vienkārši noreaģēju uz to tekstu par hokeju… kā uz sporta piekritēja tekstu 🙂

    P.S. Ja runājam par cita veida laukumiem… Mūsējie, lielākā daļa, tos ir izbaudījuši.

    #228504
    grisha
    Participant

    Nu ko, speele tuuliit saakas. Kaads ar skataas vai visi gulj?

    Nelieku lielas ceriibas uz uzvaru, kaut taa vienmeer pastaav, bet gaidu intresantu speeeli.

    #228505
    WerNeo
    Participant

    guļ, guļ… 🙂 Būs grūti, bet kam tagad viegli. 🙂

    #228506
    grisha
    Participant

    0:1 jau 🙁

    bet saakums ir labs… .

    #228507
    grisha
    Participant

    kursh teica ka Znaroks ir slikts treneris? Sen shitik labu hokji neesmu baudiijis…

    P.S. atvainojos par spamu, bet gan jau nav peedeejaa mana zinja shoriit… .

    #228508
    Foxsk8
    Participant

    Nez, vai man vienīgam ir pretīgi to visu murgu skatīties vai kā? 😀

    Labāk tad gaidu Dinamo spēles, vismaz tur ir kāda cerība, ka kaut ko var uzvarēt. Bet te, izgāšanās jebkurā gadījumā, plus kas tie pa spēlētājiem, vecie buki, kuri X gadus pēc kartas neko nav pierādijuši, un īpaši par viņu sasniegumiem arī nekas diži nav dzirdēts.

    Labojiet, ja es maldos savos uzskatos.

    #228509
    WerNeo
    Participant

    Nu… ielaidīs vēl divus vārtus un tad sāks atspēlēties. Tad, pagarinājumā, uzvarēs ar 6:5. Viss iet pēc dinamo scenārija. 🙂 Skatāms hokejs, arī mūsējo izpildījumā, bet trūkst vārtu guvuma. Bet krieviem ir izlase, kur, ripa, ja nejauši atsitas kaut vai pret Ovečkinu, jau rodas bīstama situācija pie mūsējo vārtiem.

    foxsk8… maldies gan. 🙂 Mums ir tie spēlētāji, kas mums ir (labi tehniski, bet ne tik ātri), bet krieviem ir tie, kas taisa rezultātus NHL. Un sevišķi bīstami spēlē tieši KHL maiņa (1. labi zin mūsējo spēli. 2. NHL spēles stils viņiem ir tuvs).

    #228510
    grisha
    Participant

    PAgaidaam, tev vieniigajam. Es esmu sajuumaa, sen tik forshu hokji nebiju skatiijies. Tas ka zaudeejam, pashaprotami. Lauku zeeni pret NHL un KHL? Ceriibas nav lielas, bet ir. Viens labs raadiitaajs, kaut bija mums daudz noraidijumi, nereizi tad nepakaasaam. Krievi iegaaza paaris vaartus un tad jau saljima taa kaa vai vienkaarshi nomierinaajaas. TReshais gols gan bija tiira muusu vaina. Ja tajaa briidii, kad muuseejais tur bakstiijaas ap shaibu aiz vaartiem jau bija skaidrs ka ir auzas.

    Vismaz Znaroka skola ir redzama, nevari vinneet, kaujies 🙂

    Foxs, sorry, laikam jau neesi hokeja fans. Protams, uzvara paliek uzvara. Veel svariigaak ir kaa zaudee, ja tur kaut ko muljaajas, kaa tas bija KHL, tad, protams. Cik nopratu, Latvijai un Krievijai shii ir pirmaa speele, tad nu dod peec pilnas programmas. PIedevaam LAtvijai shii ir goda ciinja, lai vai kaa to nosauktu. Krievija ir vinneeta, vajag to atkal atkaartot. Pret citaam valstiim nebuus taada ciinja, kaa pret Krieviju.

    #228511
    WerNeo
    Participant

    Grisha. KHL nemuļļājas, KHL spēlē plašāk un gudrāk(tehniskāk). 🙂 Par to cīnīšanos pret citām valstīm… Būs, būs cīņa. Sevišķi pret svarīgākajiem pretiniekiem.

    un šobrīd mēs redzam, ka mūsējie grib izspēlēt kombināciju, tajos momentos, kad pats var mest.

    #228512
    grisha
    Participant

    dod iekshaas krieviem, dod. tik vaartos nespeej traapiit veel

    #228513
    grisha
    Participant

    taa, intresanti. LV komandu, Znaroku raada, krievijas speeleetaajus, treneri neesmu iisti maniijis, tik cik saakumaa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā