Veiktspējas pieaugums ar SATA III PCI controlieri?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Veiktspējas pieaugums ar SATA III PCI controlieri?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156337
    Wuu
    Participant

    Man uz mātesplates ir SATA 2, un šobrīd iegādātais SSD izspiežs ~150MB/s, bet ir paredzēti 550. Cik saprotu kontrolieris pats pas sevi uzlabos arī pārējo SATA cietņu darbibu. Kāds ir testējis? Ir jēga mājas kompi likt, vismaz 30% jaudas pieaugums būtu?

    #284533
    Stat1CX
    Participant

    Vai tad nevar atrast kādus testus ar tavu konkrēto SSD kur ir salīdzināts SATA 2 un 3?

    #284534
    Mahmuds
    Participant

    Man arī mātesplates kontrolieris uztur tikai SATA II, bet ātrums SATA 3 cietnim ir lielāks, jo SATA II caurlaides spēja ir 300 Mb/s! Bildē var redzēt četru manu cietņu ātrumus.

    https://www.bildites.lv/images/56aemzos8exkzqb2hbs.jpg

    #284535
    aoma
    Participant

    Man nav SSD, bet parastais WD Black Caviar ar SATA3, kamēr nebija vadelis, lietoju ar veco SATA2, bet kad uzliku īsto, ātrums pieauga vismaz par 30%, tā kā domāju, ir gan vērts.

    [img]https://www.bildites.lv/images/lvsfbvwfzv3yo7mk5lae.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/tvfb2tixqlfirn5qsl.png[/img]

    #284536
    akms47
    Participant

    Muļķības, sata 3 ārējais, visticamāk tāpat kā man iegādātais Ass.Rock’s, nekādu īpašu pieaugumu nedod. Reāli viņš sevi parāda tikai liekot diskus raid’ā. Mans Kingstona 120Gb SSD pat sāka niķoties, nācās izmantot Gigabytā iebūvēto sata 2. Varbūt, ka jaunajās platēs, kur sata 3 jau ir realizēta un nav AssRocks viss izskatās rožaināk, bet lētais AR sūdelis par lēto naudu nekāda īpaša pieauguma nedod. Jā jau dotu – šaubos, ka cena būtu tik zema.

    P.s. Jā un vispirms izlasi to pašu sata 2 speceni, kaut vai https://en.wikipedia.org/wiki/Serial_ATA pēc tam palūri ko tu vēlies slēgt klāt un padomā vai tev vajag sata 3 !?

    Kāda jēga likt sata 3, ja griezīsies, kaut vai SSD ar 500 Mb/s, ja jau sata 2 dod 3Gb/s?

    Sata 3 atmaksātos ja uz viņas uzliktu 12 diskus SDD ar 500 Mb/s (12×500= 6 000).

    Tad jautājums, nah es izmetu naudu par sata 3 kontrolieri?

    Tā teik useles ?!?

    #284537
    delta128
    Participant

    AKMS47, izlasi vēlreiz postu. Ir starpība starp 500Mb/s un 500MB/s.

    #284538
    Anonīms
    Neaktīvs

    Incanti kā tas PCI ports tādu ātrumu lai sagremo?

    #284539
    memorex
    Participant

    PCI 32-bit, 33 MHz: 133.33 MB/s

    PCI 32-bit, 66 MHz: 266 MB/s

    SATA: 150 MB/s

    SATA2: 300 MB/s

    The1whoknowz vienīgais domā ar galvu…

    #284540
    KristoZ
    Participant

    Ja tu mazliet vairāk padomātu, tad saprastu, ka autors ir domājis PCI Express portu.

    Vai, varbūt, vari atrast kādu SATA III adaptera karti ar parasto PCI portu?

    #284541
    Anonīms
    Neaktīvs

    Zīlnieču pakalpojumi? Ko tad ātrāk nepalīdzēji ar savu “vērtīgo padomu”?

    #284542
    aoma
    Participant

    Man patīk betona loģika – viss, ko šamējs nevar atļauties, ir pēdējais sūds uz kontinenta 😀

    Nav, nav jēgas, ne no SATA un USB 3, ne daudzkodolu pročiem, ne arī windows 7 un portatīvajiem vispār kā tādiem.

    Š…u kapēc ražotāji un izgudrotāji nodarbojas ar tuftu!

    #284543
    Wuu
    Participant

    Bļāviens, neko te nevar saprast 😀 Būs laikam jānopērk un pašam jānoskaidro!

    #284544
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man savukārt “patīk” tie daunīši, kas pļūta beztēmu.

    #284545
    aoma
    Participant

    Tu kā atver muti, uzreiz gāžas ārā mēslu straume, laikam esi no tiem ļautiņiem, kuriem zobi jātīra un mute jāskalo arī pirms ēšanas…

    #284546
    Mahmuds
    Participant

    Uzraksti konkrētāks, kas Tev pa cietni! Kā jau rakstīju, man Corsair Force 3 cietnis, kuram arī read/write ir 540/490 MB/s uz SATA II kontroliera ķerrā ar 240 MB/s. Ja Tev ir tikai 150 MB/s, tad problēma ir kaut kur citur. Ar ko mēri ātrumu?

    #284547
    Anonīms
    Neaktīvs

    4Gb Rams ar Vistu SE un vaino cietņa kontrolieri – tāds šeit visticamāk ir gadijums.

    #284548
    msh
    Participant

    A kopš kura laika PCI = PCIE? Tad jau varbūt arī PCI = PCIX? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā