Vēl viena tēma, kas galīgi ne par tēmu.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vēl viena tēma, kas galīgi ne par tēmu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154184
    andrejsLi
    Participant

    Vēlos izmēģināt iepirkšanos ārzemju veikalos. Atradu džinsu veici, kurā Diesel jūnija kolekcija maksā tikai 90 $. Vai bikšu oriģinalitātei varētu uzticēties un ja veikals neko neatsūta? Ko darīt, ja tā notiek? Varbūt varat ieteikt kādu veikalu? Veikals: https://www.brandjeansoutletstore.com

    #270547
    msh
    Participant

    Ko darīt ja tā notiek? Zāģēt vēnas. Ar ko tās jaunās soļķa džinsenes ir labākas par Džordža piecu mārciņu džinsenēm, ja neskaita virtuālā krāna pagārinājumu? Man būtu kauns tādas vilkt jau vārda pēc – vēl citi padomās ja jau pat mugurā diesel, tad mašīnai zem haubes arī un grabažniekā kanna ar zagtu soļķi 😀 😀 😀

    #270548
    andrejsLi
    Participant

    Ar ko atšķiras? Ar kvalitāti un ērtumu. Cena ir ļoti zema zīmolam.

    #270549
    Evers
    Participant

    sasmējos par soļķiem :D. +1 par Džordža džīnām, pašam tagad kautkādas Dario Biachi (Bijatch! 😀 ) tirgū pirktas, gana kvalitatīvas un ērtas, un nav jāraud, ja garāžā bakstoties dīzeli gadās uzliet. 😀

    #270550
    andrejsLi
    Participant

    Mīļie cilvēki;

    dzīvot ar skaudību un 5 Latiem kabatā, patiešām ir mūsdienās ļoti populāri. Arī nemaksāt nodokļus un zagt degvielu, ir moderni un ļoti labi. Prieks, ka joprojām ir tik pozitīvi un progresīvi cilvēki.

    P.S. Es uzdevu konkrētu jautājumu, vēl joprojām gribu atbildes par tēmu.

    #270551
    Jetijs
    Participant

    Izskatās pēc kaut kādas ķīniešu pakaļdarinājumu bodes. Gan jau bikses dabūsi, zīmols ar būs pareizais, tikai kvalitāte galīgi nekāda. Meklēšanā uzrādās, ka tas saits ir spamojis komentāros, tas nav labs rādītājs.

    Un vispār, tu tāds standarta izmērs esi, ka visas bikses der? Man vispār tikai daži ražotāji normāli der, un arī tad jāpiemēra.

    Vajag jau nu iet tepat uz vietējām bodēm, kad atlaides ir. Tepat Cloppenburgā nesen bija kalns ar Bossiem, Stockmanī daudz Levi’s… Ja tev akurāt vajag jauno kolekciju, jābrauc uz ārzemēm, un arī tur nebūs tādu atlaižu kā te skaties.

    #270552
    ruukjis
    Participant

    Nez, uz tirgus pirktās džinsenes kvalitātes ziņā ir krietni virs Levi’s – vismaz man tāda pieredze. Tāpēc esmu zvērējis nekad mūžā vairs nepārmaksāt par kaut kādu brendu… es par džinsiem.

    #270553
    Genādijs
    Participant

    Kārtējais nožēlojamais zīmulis 🙂

    Mazliet atgādina sifon i barada no nasha rasha. Ja dzīvē zīmolam ir tik nenormāla nozīme tad ibio ieslēdz smadzenes un izdari sabiedrībai pakalpojumu – sāc domāt pats!

    #270554
    andrejsLi
    Participant

    Levi’s Stockmann 35 Ls..Tāda pati krutka. Vispār, tas veikals mani pilnībā nesajūsmina, vecas kolekcijas par lielām cenām. Izvēle arī nemaz nav tik laba.

    Visi izmēri man noteikti neder, bet internetā var izvēlēties pareizo. Mani interesē iepirkšanās tieši ārzemju veikalos. Firmu veikalu cenas jaunajām kolekcijām, zemākas droši vien atrast nevar?

    #270555
    andrejsLi
    Participant

    Nez, varbūt gadījās krutka? Ar lielajām kompānijām bieži problēmas diez vai gadīsies, kvalitāte viņiem visiem ir svarīgs priekšnoteikums.

    #270556
    ruukjis
    Participant

    Nu vēl labāk – ja man ir iespēja iegrābties firmas veikalā, tad tas ir tikai vēl viens iemesls, lai nepārmaksātu par brendiem.

    Runājot par kvalitāti, piemēram, man tirgus džinsi kalpo ~1 gadu, nezinu vai tas ir daudz vai maz man liekas pieņemami.

    #270557
    Sysadmins2
    Participant

    andrejsLi, neklausi tos staigājošos tirgus diegabikšus – plāno galdiņu urbējus kuri nemāk novērtēt to ērtumu un kvalitāti ko ražo šie brendi, tie parasti paši mīl staigāt tirgus biksēs un vergot kādam pa 5 Ls dienā, kā arī lepni braukā ar izgrabējušiem bleķiem un par to vēl palielās, bez tam nemāk savu organismu aprūpēt ar labām mantām tie nav speciālisti, bet par tādiem uzdodas, tādi parasti mīl staigāt kumpalu lupatās un pastalās . Es pats iepērkos Diesel veikalos https://store.diesel.com/ un Levis un ne reizi nesūdzos par šo firmu kvalitāti protams izmantoju tos tikai ikdienā pa māju vai pa dārzu, darbā tikai uzvalks un ne reizi man nav bijis ka kaut kāds šuvums atnācis vaļā vai kāds kritisks nodilums bikšu galos, tie ir izturīgi pēc vella, tiešām augstvērtīgi produkti. Reiz man gadījās iegrābties pakaļdarinājumos, pasūtīju no e-bay un tas modelis ko iegādājos totāla kopija Diesel džinsiem, pēc 3 mazgāšanas reizēm tas saplīsa kā veca lupata, lūk jums tirgus kvalitāte.

    Mans uzskats par šo mājaslapu https://www.brandjeansoutletstore.com:

    1. Nav kontaktu sadaļa kur norādīta firmas rekvizīti, ne arī adrese problēmu gadījumā kur vērsties, parasti tādas lapas saucas par viendienītēm.

    2. Aizdomīgi lēti piedāvājumi, salīdzinot ar orģinalo preču cenām – https://store.diesel.com/ (kad tik tie nav kārtējie pakaļdarinājumi?)

    3. Drusku pačekojot, viņa ir atvērusies nesen : Veidošanas datums : 13-MAY-2011, domeins reģistrēts ÄŒikāgā pats serveris atrodas Ķīnā NS1.4EVERDNS.COM – https://cqcounter.com/whois/?query=218.5.77.19, e-pasts ar norādīts bezmaksas neieviešot uzticību, kā arī jau paspējis iekļūt spamu un scam filtros [email protected]

    Vismaz es tur neko nepirktu, šādas lapas atveras dažus mēnešus pastrādā savāc naudu un pazūd miglā, atveras ar citu nosaukumu jekurā citā štatā, tāda prakse ikdienā notiek.

    #270558
    Kon
    Participant

    Jūs apavus arī pērkat tirgū (Nice, Abibas, Huņhaņhē)?

    Viena lieta ir apstākļi, bet ar to reklamēties .. nu nez

    #270559
    Willis
    Participant

    Sestdien nopirku gadatirdziņā džīnsus pa 9.Ls. . Atšķirība no Lee Cooper vai Wrangler ? 🙂 Piešūtais pļentaks !

    Varbūt materiāls ir mazliet savādāks, bet noteikti ne sliktāks, nošūtas tik pat kvalitatīvi, pieļauju ka 95% žīnsus šuj ar vienām un tām pašām mašīnām .

    Jebkurā gadījumā firmas vai ‘nefirmas’ dzīnsi pēc max.2.gadiem būs jāmaina .

    #270560
    Willis
    Participant

    Man ir tirgū pirktas New Balance botas, samaksāju 42.Ls, sporta veikalos tādas maksā ap +90.Ls.. Man pie kājas no kura es pērku un kam maksāju .

    #270561
    Jaunzems
    Participant

    Veikalā Rimi ir ļoti labi, ērti un kvalitatīvi apģērbi. Jau divarpus gadus staigāju ar tur pirktiem džinsiem, nu nekas. Gadās nosmērēt ik pa brīdim, uzplēst, nu i ko, nav vismaz deviņdesmit lati vējā. Aizlāpi un miers. Tur ir aŠ—ī ļoti labi džemperi.

    Ja gribas arī kaut ko mazliet ekskluzīvāku, tad iepērkos Reserved. Tur arī nav ekscesīvi dārgi (30 lati par labiem džinsiem ir nedaudz), un neesi ne idiotisks dikheds, kuram zīmoli ir viss, un nepaliksi arī kaunā, sēžot uz terases ar dažiem tādiem.

    Bet ar apaviem gan ir citādi – tikai Ecco. Ķīniešu tirgū pirktiem zābakiem mute atveras jau pēc mēneša, bet man ir gan Ecco vasaras kurpes, gan sandales, gan zābaki. Un visi jau vairāk par trim gadiem.

    #270562
    Kon
    Participant

    Es arī nedzenos pēc visiem tiem Diesel, Levi vai vēl, kas tur ir, jauniešu veikalos paceļu parasti vērtībā ap 30ls, vairāk paliek žēl. Un nedzenos arī pēc kvalitātes, man tieši patīk tas sub džinsu balinātais audums, kurš viegli plīst, bet labi izskatās.

    Apavi gan ir galējība, tagad eksperimentēju ar kedām (aim mainstream bitch u know), bet tā visu laiku bija dārgā gala nike/adidas

    Toties visu pārējo es iepērku ar akcijām un maksimāli lēti visādos cropp utt.. 😀

    #270563
    shadowmen
    Participant

    Ieteiktu noskatīt lētas aviobiļetes(Rīga-Oslo-Londona) un aizbraukt kārtīgi aptaustīt un iepirkt brandus….Biļetes ir lētas,ja brīvs laiks ir,tad nekādu problēmu,viesnīciņa uz nakti arī 30-70 mārciņas(centrā,lai nav tālu jāvelkas)..Aizbrauc un kārtīgi sapērcies,būs gan kvalitāte,gan labas cenas,gan milzīga izvēle…

    Ja interesē varu ieteikt,kur ko meklēt,kuru viesnīcu ņemt utt…

    Protams,tad paris simtiņus vajadzētu,jo dēļ vienām biksēm nebrauksi,bet nu pa parīs simtiņiem nespēsi atvest mājās drēbes,ja pareizos veikalos iepirksies(ir daudz veikali,kur brandu drēbēm outlets…)..

    #270564
    shadowmen
    Participant

    Nu tu gan huiņu lej 😀 Ir kaut vai starpība,ka tirgus džinsi jau gadu stāv ārā(lietus vai saule),bet veikala džinsi tiek turēti iekšā…

    Tirgus prece totāli ir zem jebkura līmeņa,un ja kāds man stāsta,ka Lewis džīnas ir sliktākas par tirgus preci,tad tā jau ir atpalicība(nevajag no kaimiņa Sašas pirkt džinas ar bļitku Lewis

    Nezinu kā citos Latvijas tirgos(moška Liepājā ir zelta bedre 😀 ),bet Rigas tirgū drēbes ir vienkārši neaprakstāmas,pie normālas slodzītes botes izjuks 2 nedēļās,tas pats ar t-krekliem,biksēm…

    Un vispār man ir šoks….Biju domājis,ka nu jau cilvēki iemācījušies atšķirt kvalitātīvu no sūda,bet izrādās,ka starp notepadiešiem netrūkst,kas nav iemācījušies…

    Sorry par uzbraucienu,bet tagad pat lielākā daļa bomžu iet uz veikaliem iepirkties 😀

    Tak cilvēki sameklējiet savu godu…Nevajag lepoties ar to,ka iepērkaties tirgū vai humpalās,vai pērkast drēbes Rimi drēbju nodaļā…Saprotu reizēm apstākļi spiež,bet ar tādām lietām nelielās…Neesmu ne tuvu biezajam līmenim,bet pēdējo reizi tirgū iepirkos kad man bija 11 gadu,un tad jau sajēdzu,ka dranķus tirgo,bet vajadzība spieda…

    Es vairs nepazīstu nevienu cilvēku,kas pērk drēbes tirgū(un nav man visi biezi draugi vai arī brandu fani)….Pat humpalās ir labākas drēbes par tirdziniecēm….

    Jūs vienīgais attaisnojums,ja Liepājas tirgus(vai varbūt kādas citas pilsētas) ir tiešām ar kvalitāti,bet ja runa ir par Rigu,tad tas ir vienkārši pizģets…

    #270565
    Sysadmins2
    Participant

    Neticas, bet izrādās Shadowmen`s beidzot kaut ko pa tēmu un sakarīgu uzrakstījis 😀 Nāksies man beigās tevi izņemt no banulistes 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā