Vēl viena tēma, kas galīgi ne par tēmu.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vēl viena tēma, kas galīgi ne par tēmu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #270566
    Ralfie
    Participant

    Kad ir nauda tad tikai custom šūtas bikses, kādas pasūtu – tādas uzšuj! Kvalitāte nesalīdzināma..

    pa 100ls uzšūs tādas bikses, kur neviens brends pat tuvu nestāv.. vēl pie tam pats var iejusties dizainera lomā, tas ar patīkami.

    Ja kādam vajag, varu iedot šuvēju kontaktus..

    #270567
    shadowmen
    Participant

    Man arī neticas 😀

    Ja runa iet par kvalitāti,tad novērtēju kvalitatīvas drēbes,bet netīk man pārmaksāt…

    Piemēram,nepērku Armani jaunāko kolekciju Harrard vai Selfridges veikalā,bet izvēlos nedaudz vecāku modeli kādā no outletiem 🙂

    Bet vispar vairāk fanoju par kvalitatīvām outdoor drēbēm…Patīk Lafumas apģērbi(uzskatu,par vidējās klases apģerbiem),patīk Karrimor utt…

    Vasarai ONeill,pārbaudītas vērtības-Adidas utt…

    Arī viskijs garšo no vidējās kategorijas(Jack Daniels,black,gold label utt)…

    Gan jau pienāks diena,kad varēs atkal soli augšup pakāpties,bet nekad nebūšu tas kurš maksā 500 mārciņas par vienu t-krekliņu,bet par labu Lafumas ziemas jaku gan 🙂

    Un sen ir pierādījies,ka nopērkot kvalitatīvu preci sanāk vēl beigās ietaupīt,jo nokalpo 5 reizes ilgāk….

    #270568
    shadowmen
    Participant

    95% mājaslapas taisa ar vienu un to pašu OS,bet vai tas nozīmē,ka visas ir labas?

    #270569
    shadowmen
    Participant

    Un kā tu domā kāpēc viņi var pārdod šādas botes uz pusi lētāk?Viņi jau negrib nopelnīt vai ne?

    Tirgus ir labākā vieta kur nopirkt krutku…Nopirksi veikalā krutku,nes atpakaļ un prasi naudu atpakaļ,a tirdziņā ome,kas vakar pārdeva,šodien jau vairs tevi nepazīst…

    Vienīgais,ja šis botes ir zagtas no veikala,tā ir vienīgā iespēja kā viņas varētu būt orģinālas…Jo atvedot no ārvalstīm(kur ir jūtami lētāk) neviens tirdzinieks tev par šādu cenu nepārdos,varbūt maksimālais 25% nost…jo ārzemēs viņš pats labākajā gadījumā iepērk uz pusi lētāk,a no tevis viņam vajadzīga peļņa….

    #270570
    shadowmen
    Participant

    2 gadus staigā ar vieniem džinsiem,”gadās nosmērēt,UZPLĒST”…cik reizes 2 gados esi uzplēsis?(gan jau kādas 8 reizes kā minimums) Nu man,piemēram,nepatīk ar visos stūros uzplēstām džinsām vazāties apkārt…

    Ja nesaprati mani-tava attieksme pret apģērbu ko velc mugurā izsaka jau to,ka neesi un nebūsi tas tips,kas piedomā ko uzvelk,kas piedomā pie kvalitātes.Tad tikai rodas jautājums vai pret savu izskatu arī izturies tik vienaldzīgi?Svara zāles apmeklējumi un futbols sveša lieta?Un kā ar mazgāšanos?Tak po pāris karstas vasaras dienas var izlaist,ne?

    Zinu šitos kadrus,kas staigā apskrambātām drēbēm,smird pēc vakardienas un ar saviem 60 liekajiem kg domā,ka ir seksuālākie čaļi pilsētā 😀

    Tieši dēļ tādiem gribas reizēm sabiedriskajā transportā gribas izlīmēt uzlīmes ar uzrakst ”cik tomēr jauki būtu, ja mēs visi katru dienu nomazgātos un VISMAZ reizi trijās dienās izmazgātu drēbes”…

    Un uz terases sēžot ar ”dažiem labiem” paliksi gan kaunā,vēl pie tam smagā,nosaucot reserved par kaut ko ekskluzīvu 😀

    #270571
    Jaunzems
    Participant

    Pirmkārt, es nekad neesmu teicis, ka staigāju ar vieniem džinsiem.

    Otrkārt, nē, neesmu no tiem tipiem, kas ir “pofig, ka rokas melnas un divas vietas man autobusā blakus brīvas, dzīvot var”

    Treškārt, ko tu dari autobusā, ja tev būtu kauns atrasties Reserved džinsos publiskā vietā? Man šķiet, ka tev ir arī iPhone. Reserved es pērku nevis zīmola un dizaina dēļ, bet gan kvalitātes. Es ar zīmoliem nelielos, bet kaunā paliktu, ja uz terases nonāktu ar tirgus džinsiem.

    Ceturtkārt, mans mīļākais apģērbs ir labs polokrekls (~Ls20) un džinsi (~30).

    Piektkārt, sēdi savos Armani džinsos un aizrijies ar savu Hennessy,

    #270572
    zivs
    Participant

    Šª ja, bikses un tupeles scēnā nozagt nevari? Citējot Tevi – “Viena lieta ir apstākļi, bet ar to reklamēties .. nu nez”

    #270573
    shadowmen
    Participant

    Pirmkārt-Tu esi teicis,ka uzplēs,aizlāpi un močī tālāk(šāds fakts liecina par to,ka vairāk par 2 džinsām tev nav un diemžēl arī abas ir lāpītas vai ar caurumiem)

    Ko es daru autobusā,ja man kauns atrasties reserved džinsos?-Tu mani nesaprati,man patīk taupīt uz lietām uz kurām varu taupīt,nebraucu ar autobusu,bet gan vilcienu(jo man tas ir izdevīgāk,ērtāk(varu pagulēt),plus auto ir viens,un draudzenei vajadzība ir lielāka pēc mašinas,bet arī tas drīz mainīsies 🙂 ) Nu nepatīk man sabiedriskie transporti(kuram patīk),bet reizēm iekārtojas tā,ka ir jābrauc,neko nepadarīsi(bet kā jau teicu,esmu ceļā uz to lai vairāk nebūtu sabiedriskais transports jāizmanto…)

    Man nekas nav pret reserved džinsiem(pret tirdziniekiem gan),vienkārši tavs izteiciens,ka ja vēlies,ko ekskluzīvāko nopērc reserved džinsus vienkārši iespārda…Atdzīstu arī letākas firmas,un pieredze rāda,ka katram ir sava mīļākā firma,vilties var arī armani…Bet nosaukt reserved par ekskluzīvu tā ir aprobežotība…

    Man nav iphone un nebūs,jo kvalitāte neatbilst cenai(uzskatu,ka ,piemēram, lafumas jakas cena atbilst kvalitātei),bet ar lielāko prieku iegādošos kādu no jaunākajiem HTC modeļiem…

    ”Es ar zīmoliem nelielos, bet kaunā paliktu, ja uz terases nonāktu ar tirgus džinsiem.”-tieši tā..tu pats visu izteici… 😀

    Ceturtkārt-kāds polo krekls pa 20ls un džinsas pa 30ls,ja iepērcies Rimi drēbju sadaļā?Tur tādas cenas?Tad labāk iepērcies drēbju veikalos,kuru specifika ir drēbju tirgošana,nevis pārtikas veikalā,kuram sajēga par drēbēm nekāda…Jo pa 20ls var kvalitatīvu t kreklu nopirkt(džinsiem gan uzskatu,ka nedaudz jāpiemet…)

    Nav man armani džinsi(bet pāris t-krekliņi gan 😀 ),un Hennessy nav viskijs(kas atkal parāda tavu līmeni,ja nezinu,tad nepļurksti)..Un esmu dzēris arī Hennessy ne reizi vien un nekad neesmu nožēlojis iztērēto naudu…(tici man,nav tas pats,ka lētie aliņi)…

    Un es necenšos ieskaidrot,ka jāpērk brand drēbes,bet saprotu cilvēkus,kas pērk(vēl arvien nesaprotu cilvēkus,kas nopērk vienu plānu armani šallīte par 4000 mārciņu-tas ir par traku),un arī saprotu tos,kas iepērkas tirgu,ja vajadzība spiež vai ja vecāki vairāk naudiņas nedod,bet nevajag klaigāt,ka pirkt diesel džīnas ir zīmēšanās.Man galvenais ir kvalitāte un esmu nonācis pie secinājuma,ka džinsos pa 10-15 ls neatradīsi kvalitāti,arī tirgū t krekliņā pa 3-5ls…Es pie šā slēdziena nonāca pēc paris smagām iegrābšanās reizēm bērnībā(kad pa ilgi krātajiem 10ls,mazs bērnelis būdams,nopirku smukas botes,kas pēc 2 nedēļām izjuka pa detaļām.),tad nu pēc 5 šādas reizes saproti,ka labāk sakrāt 40ls un paņemt botes,nevis 2 reizes pirkt pa 20ls….

    Gan jau vienu dienu tu domāsi tāpat,agrāk vai vēlāk visi nonāk pie šāda secinājuma…tikai izbrīna,ka tu vēl neesi nonācis,būtu jau tā kā laiks,liels puika jau esi 😀

    #270574
    Willis
    Participant

    Vari pasūtīt arī pēc katologa, uz vietas tur pašu ejošāko preci, cenā līdz 30.Ls..

    Es šitās New Balance 404 gaidīju nedēļu .

    #270575
    Kon
    Participant

    mūziku nepirkšu dēļ ticības, ok, solaris pēdejais albūms, ar roku parakstīts, tika iepirkts random’ā (+ es ļoti sliecos viņu pievienot what.cd, jo tā viņu dzirdētu vairāk cilvēki un arī aizjūras zemēs, jo tā grupa ir +/- populāra), bet jā .. ir lietas par ko maksāt ir grēks, netaisos barot kādu resnu pidarasu ar zelta ķēdi 🙂

    #270576
    Jaunzems
    Participant

    Ar “ekskluzīvs” es domāju nevis krutāko ciemā, bet kaut ko neikdienišķu. Katru dienu Pekinas pīli jau neēd.

    Otrkārt, lāpu es lāpāmās bikses, kuras es lietoju, teiksim, pārgājieniem vai mājām. Uz randiņu ar tādām es neietu.

    Treškārt – polokrekls par 20 latiem ir iegādāts Reserved.

    Ceturtkārt – Jagermaišter ir labāks pļegurs par cenu.

    Piektkārt – man garšo vīns.

    #270577
    izredzētais
    Participant

    Ralfie, nemudli, tev vienkārši patīk ka šuvēja tevi mērot kārtīgi apgrābsta .. labāk 2x pa 30ls aizstaigāt līdz “masāžai” un par atlikušo naudu piemeklēt bikses 😀 ākstos protams.

    Nez, tā vien šķiet ka visi skrien no vienas galējības otrā. pats es agrāk arī biju apsēsts ar brendu drēbēm, taāu tas pēc zināma laika pārgāja. ir savi iecienītie veikali kuros iepērkos un pie tā arī palieku, kā arī jau labu laiku neviens brends manās acīs nešķiet vērtīgāks par nebrendīgu apģērbu, taāu zināmai kvalitātei un sev tīkamam stilam ir jābūt.

    sitiet mani nost, bet neatlaidīgais (bet varbūt lielīgais?) shadowmans manī izraisa zināmu smieklu devu 😀

    #270578
    shadowmen
    Participant

    Jaunzem,nākošreiz izsakies precīzāk….neko citu man tev nav ko teikt(tas bija pozitīvi)…

    #270579
    andrejsLi
    Participant

    Oh. Paldies par diskusiju – daļa no tās ir pat baudāma! 🙂

    Nav tāda zīmola, kurš savu vietu nebūtu iekarojis bez darba. Tos atzīst, jo tos ir novērtējis pircējs, kuram ērtības un kvalitāte kaut ko izsaka. Runājot par cenu un zīmēšanos – domāju, te nav neviena, kurš zīmolu apģērbus pirktu par 200 Ls, ja to pašu varētu izdarīt par 100.

    Pašam iet pie šuvēja, arī varētu būt risinājums. Starp citu, man vēl nav neviena šo zīmolu apģērba!! Reserved un tam līdzīgos neskaitu, jo tas ir parasts tirgus līmenis. Mani interesē:

    kvalitāte,

    ērtums,

    vizuālais izskats,

    saprātīga cena!

    Kur Rīgā to var atrast?! Stockmann, Dressman un vēl 100 nez kādu, tirgo pagājušo kolekcijas par neadekvātām cenām! Ka viņi klientus uzskata par muļķiem, bija mans iespaids apmeklējot Stockmann! Iepirkšanās ārzemēs un internetā šobrīd ir vienīgais glābiņš, ja gribas ko skaistu par saprātīgu cenu.

    Tiem, kas šeit noliek zīmolus – lūdzu pastāstiet objektīvi, kā Jūsu pirktās tirgū bikses ne ar ko nav atšķīrušās no labu zīmolu apģērbiem! Zīmoli savu vietu ir iekarojuši ar darbu un tas ir tas, kas nepiemīt 90 % pakaļdarinājumu. Citādi, tie arī būtu atzīti.

    #270580
    andrejsLi
    Participant

    Š im viedoklim var piekrist, bet tik tālu, cik atļauj pašu zīmolu oriģinalitāte. Zīmoli parasti ir tie, kuri rada kaut ko ļoti interesantu. Piemēram, šī https://hopelesslingerie.com.au/”>sieviešu apakšveļa ir sākusi no 0 Etsy! Pateicoties pircējam un unikalitātei, tā iekaroja slavu.

    #270581
    Genādijs
    Participant

    Idiņi 🙂 Uz tādiem plāniem prātiem brendīgie kantori arī pelna 🙂 Ja jūs āmurgalvas nesaprotat elementāru lietu, ka samaksājat vismaz 50% no summas tikai par nosaukumu tad man jūsu ir vienkārši žēl 🙂

    #270582
    andrejsLi
    Participant

    Tici man gudrīt, ka peļņas % viltojumiem un tirgus uzcenojuma ir daudz augstāks par 50 %. Un starp citu, zīmoli ir tik dārgi, jo tos veido komanda, kurai nemaksā grašus Ķīnā.

    Zini, ka tie, kas vāc padārgo Lipton tēju, strādā 10 stundas dienā, vācot minimums 35 kg lapu dienā ar rokām, bez brīvdienām un dzīvo māla mājās? Liela daļa algu nav redzējusi pat 9 gadus! Viņiem algu izmaksā ieliekot to pensiju fondā x vai salabojot cauros jumtus mājām. Tas nav joks, bet notiek jau daudzus gadus. Tiesa, Lipton nav vainīgs pie šīs situācijas, bet vienalga – izvēlies, kam maksāt savu naudu.

    P.S. Antiņš.

    #270583
    Genādijs
    Participant

    “jo tos veido komanda, kurai nemaksā grašus Ķīnā”

    ār jū šjŠr losi? 🙂

    #270584
    Willis
    Participant

    Viss tavs rakstītais par zīmoliem ir fufelis. Domā ja ir kāds oriģinālais plentaks piešūts un rakstīts Made in Italy tad tas ir ražots Itālijā, nekā nebija, tas viss ir ļai varētu cilvēki viens otra priekšā pazīmēties !

    Ir Vācu firma DELMOD šuj sieviešu un vīriešu apģērbus uz birkām Firmas zīme, klāt piešūts Made In Germany utt., tikai tos vīriešu kostīmus šuj Rīgā firmas “Latvija” telpās (kaut kur pie Lubānas tilta) un vēl otrs DELMOD kantoris ir Baltkrievijā.

    Savesta Japāņu šūšanas tehnika, un kvalitāti kontrolē Delmod firmas pārstāvji – kā Ķīnā ! 🙂

    Genādij, es biju pirmais !

    #270585
    Genādijs
    Participant

    Pirmais vai pēdējais nav būtiski 🙂 Nožēlojams ir fakts ka ir tādi idiņi kas zīmola dēļ paliek pilnīgi debīli 😀 ok bābas bet tipa veči?! 😀 geji nah 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā