Vēl viena Windows XP optimizācija ob1 stilā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Vēl viena Windows XP optimizācija ob1 stilā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258410
    Professor35
    Participant

    Karātavu putniņ.

    Tu šeit nēsi nekāda autoritāte. Par ķirzaku – Не пугай ежа голой жопой!

    #258411
    Crow
    Participant

    Kad ķirzaks tev ar savu pakaļu uzsēdīsies, tad tu savas adatas varēsi ar momentlīmi atpakaļ līmēt :>

    #258412
    Professor35
    Participant

    Es skatos, ka tu labi pārzini ķirzaka pakaļu.

    #258413
    Crow
    Participant

    Es redzu, ka tev tās pakaļas ir temats, kas akurāt labpatīk. Pierakstīšu tevi rindā, kamēr medicīna pavisam nav nojukusi šai republikā.

    [img]https://www.bildites.lv/images/mj0wp54vu1eybz2uvaob.png[/img]

    #258414
    KristoZ
    Participant

    :warn: Nu jau pietiks kašķēties! Parasti to nedaru, bet par tik rupju Foruma noteikumu pārkāpšanu, Profesoram35 nākas dot banānu uz pāris dienām. Un, Crow, neizaicini citus! :devil:

    #258415
    Imhoteps
    Participant

    Professor35 wrote:

    ..partīcijas, kuras atrodas fiziskā diska ārmalā nav ātrākas, ātrākas ir tās kas atrodas tuvāk centram..


    (izcēlums mans)

    Неувязочка вышла: It is fact that the data transfer from the outer tracks of your hard drive platter is about 180 to 240% faster then from the inner tracks.

    Da nevajag nekādu cietņa teoriju. Atcerēsimies ķēžu karuselī (nu, to, kur mēs bērnībā iekāpām ķēdēs iekārtos sēdekļos un tad visu to pasākumu iegrieza) – kur ātrums būs lielāks? Tālāk no griezes apļa centra vai tuvāk tam?

    #258416
    etoins
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Atcerēsimies ķēžu karuselī (nu, to, kur mēs bērnībā iekāpām ķēdēs iekārtos sēdekļos un tad visu to pasākumu iegrieza) – kur ātrums būs lielāks? Tālāk no griezes apļa centra vai tuvāk tam?


    Cik atceros bērnību, sākumā karuselis griezās lēnāk pēc tam arvien ātrāk. Jo ātrāk griezās jo vairāk ķēdes ar sēdekļiem atālinājās no apļa centra centrbēdzes spēka ietekmē. Tādēļ domāju šis piemērs neder.

    Un vai ar cietņiem viss ir tik vienkārši.

    #258417
    Crow
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/jr2a8fcw4oc8jfzbl.gif[/img]

    https://en.wikipedia.org/wiki/Zone_bit_recording

    Tik plopesolam droši vien vienalga nederēs skaidrojums. Jams no tā karuseļa izskatās, ka lidojis ar galvu pa priekšu.

    Ja nu galīgi neticās, ka, lai cik maģisks nebūtu iemesls, tā vienkārši IR, tak katrs āmurs ar HD Tune (vai līdzvērtīgu rīku) var tak paņemt un pārbaudīt. Cik tur tā darba!

    @KristoZ”>

    #258418
    Imhoteps
    Participant

    Ä€trums kilometros (metros, centimetros, milimetros utt.) stundā (minūtē, sekundē, milisekindē utt.) ir lielāks tieši ārmalā, nevis iekšmalā. Kāda vēl centrbēdze? Karuselis ir piemērs ātruma starpībai tālākajos nogabalos attiecībā pret centru. Fizika. 8. klase.

    #258419
    etoins
    Participant

    Imhoteps

    Es jau neiebildu pret to ka ārmalā ātrums ir lielāks, bet tikai domāju ka karuselis kā piemērs šeit neder.

    #258420
    usver
    Participant

    Karuselis kā piemērs der.

    Iekšmalā sēdošais Tuvāk griezes apļa centram (piemēram, sprīdi no centra) nostiepj kociņu uz leju. ārmalā sēdošais Tālāk no tā tieši tāpat nostpiej kociņu uz leju. Pēc 1 apgrieziena izmēra zemē izveidojušos loku garumus. Pieņemam klāt apziņu, ka uz 1 metra var izveidot aptuveni konstantu skaitu sektoru.

    #258421
    etoins
    Participant

    usver

    Nē, runa gāja par ķēžu karuselī (nu, to, kur mēs bērnībā iekāpām ķēdēs iekārtos sēdekļos un tad visu to pasākumu iegrieza) tur nav iekšmalā sēdošo, nu vismaz es tā atceros. Drīzāk kā piemērs būtu labs – rotaļu vilciņš.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā