Vēlēšanas nāk!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vēlēšanas nāk!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 106 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152138
    samurajs
    Participant

    Par ko tad 2. oktobrī balsos Notepad lietotāji?

    #247243
    root
    Participant

    Visu Latvijai. Un tikai.

    Nejauši gan te nobalsoju par PLL. Tagad jūtos kā homoseksuāls oligarhs ar SWF parādu :/

    #247244
    jonjs
    Participant

    Es gan vēl svārstos starp “Vienotību” vai “Visu Latvijai” (viņu mīnuss ir tajā, ka viņi ir kopā ar Baķkas atbalstītājiem un ideju bīdītājiem TB/LNNK).

    Tādēļ šeit izvēlējos “Vienotības” radio button pirms nospiest balsot.

    #247245
    Foxsk8
    Participant

    Man ir pilnīgi vienlaga, kas tur notiek. Būs tā pat kā ir, bija, utt… nekas labāks, nebūs. Paskatījos Kas notiek Latvijā? raidījumu, patika viens moments, ka kaut kāds institūts, bija apkopojis informāciju par Latvijas valstij piederošiem uzņēmumiem, un kā tie gudrie pēc tam brīnijās, ka kaut kas tāds ir, un baigi slavēja, a paši, to nevarēja izdarīt, protams, ka nē, tas jau gudrajiem nav izdevīgi 😀 Kaut kur var būt netā var ierakstu atrast, bija diezgan interesanti.

    Balsot esmu gājis tikai 2 reizes, un arī beigu beigās, nekas labāk, vai savādāk nebija.

    Tulīt, man kāds uzbrauks 😀 ka nejiešu.

    #247246
    izredzētais
    Participant

    /uzbrauc foxsk8/ …

    #247247
    Holmss
    Participant

    Savu kāju tur nesperšu… Taču pirmajā referendumā gan mani varēs sagaidīt!

    #247248
    Wuu
    Participant

    Nu tā partijām nosaukumi, pretīgi metās. :lala:

    Manas kājas tur nebūs…

    #247249
    RicoPico
    Participant

    Balsošu par Pēdējo Partiju. Tiem vismaz viss ar mazu humoru un bez liekulības notiek.

    #247250
    Evers
    Participant

    Holmss wrote:

    Savu kāju tur nesperšu… Taču pirmajā referendumā gan mani varēs sagaidīt!

    Wuu wrote:

    Nu tā partijām nosaukumi, pretīgi metās. :lala:

    Manas kājas tur nebūs…

    Arī es.

    Pagājušajās vēlēšanās nebalsoju ķibeles dēļ, šajās nebalsošu, jo nespēju saprast kuri tad būtu tie blēži ar vismazāko ļaunumu. Ziņas vairs neskatos, par politiku internetā ar labāk nelasu.

    #247251
    Wuu
    Participant

    Pietam man bija problēma ar zīmogu lidostās, jo apsardze nevar saprast kas ta spar stampu man pasē. Maybe es kaut kāds cietumnieks 🙂

    #247252
    Kon
    Participant

    Pārdodu savu balsi pa 5 LVL. Rakstīt PZ.

    #247253
    TokRa
    Participant

    Atdošu balsi par Vienotību — par indivīda interesēm uz nācijas nākotnes rēķina. Jā, šī ir mana apzināta izvēle.

    #247254

    Nebalsošu, jo ievēlētie subjekti pārstāv tikai partiju, nevis tautas intereses.

    #247255
    WerNeo
    Participant

    Lai arī par kuru sarakstu nobalsošu (vēl neesmu izlēmis), varu apgalvot vienu: izsvītrošu no saraksta visus, kas bijuši līdz šim saeimā.

    #247256
    RicoPico
    Participant

    WerNeo wrote:

    Lai arī par kuru sarakstu nobalsošu (vēl neesmu izlēmis), varu apgalvot vienu: izsvītrošu no saraksta visus, kas bijuši līdz šim saeimā.

    Nosauc, lūdzu, viņus visus, lai arī pārējie zin no kā izvairīties. Vēlams, stabiņā. :seeker:

    #247257
    Evers
    Participant

    Wuu, tas bij zīmogs, kas apliecina, ka esi balsojis par noziedzniekiem, tas ir pielīdzināms līdzdalībai noziegumā. :}

    #247258
    TokRa
    Participant

    Evers wrote:

    Wuu, tas bij zīmogs, kas apliecina, ka esi balsojis par noziedzniekiem, tas ir pielīdzināms līdzdalībai noziegumā.


    Silti iesaku: https://zhurnal.lib.ru/s/shapiro_m_a/payback.shtml (pāris rindkopas tikai)

    #247259
    root
    Participant

    Visiem, kas neies balsot es jau tagad silti iesaku iešaut sev savā tizlajā galvā ar naglu pistoli 😉

    #247260
    WerNeo
    Participant

    RicoPico wrote:

    WerNeo wrote:

    Lai arī par kuru sarakstu nobalsošu (vēl neesmu izlēmis), varu apgalvot vienu: izsvītrošu no saraksta visus, kas bijuši līdz šim saeimā.

    Nosauc, lūdzu, viņus visus, lai arī pārējie zin no kā izvairīties. Vēlams, stabiņā. :seeker:

    Š āds stabiņš derēs? 🙂 https://www.saeima.lv/deputati/1deputati.html

    P.S. Var redzēt jau pēc šīs publikas, cik bezatbildīgi līdz šim un arī tagad, pret šo lietu attiecas tauta. Tad ko jūs vēl pēc tam bļaujat par deputātiem, ja paši savu pienākumu nevarat pret valsti veikt normāli?

    #247261
    Evers
    Participant

    TM, esmu tāds cietpauris, ka pat izšautā nagla salocījās. :{

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 106 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā