Vēlēšanas nāk!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vēlēšanas nāk!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 106 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #247262
    aoma
    Participant

    Daži purni izteikti bandītiski, citi mēģina kaut nedaudz notušēt savas negausīgās un tikpat bandītiskās vēlmes, kaut arī publiski visi savā starpā nejauki lamājas, pēc kameru un mikrofonu izslēgšanas kopīgi paņirdz par naivo tautu un apspriež, ko vēl tādu varētu paspēt nohamīt, kamēr vēl ir iespējas.

    Liela jēga balsot, ja jau tagad skaidrs, kas būs koalīcijā un kas opozīcijā, lielākā daļa portfeļu jau sadalīti, LIELAIS CIRKS var vēl kādu brīdi turpināties.

    #247263
    Svens
    Participant

    aoma wrote:

    Liela jēga balsot, ja jau tagad skaidrs, kas būs koalīcijā un kas opozīcijā, lielākā daļa portfeļu jau sadalīti, LIELAIS CIRKS var vēl kādu brīdi turpināties.

    Ļoooti interesants izteikums. Cik man zināms, Saeimu ievēl tādi paši kā Tu, un portfeļus pirms tam sadalīt nav iespējams. Ä€, nē, tādi, kā Tu neievēl. Tādu kā Tu dēļ ievēl. Neuztver, lūdzu, to, ko saku, personīgi, bet tā patiešām ir. Š is “tāpat nekas nemainīsies”, kam var likt vienādības zīmi ar “vienaldzība” ir jāizbeidz. Nav politikā tikai negodīgi cilvēki. Tiešām domā, ka ir? Godīgi cilvēki nestartē vēlēšanās? Kur ir loģika?

    Un. Evera gadījumā, ieteiktu tomēr sekot līdzi politikai. Sekot, izdarīt secinājumus, un BALSOT. Balso par jaunajiem. Balso par tiem, kas nav sašmucējušies. Iemācieties plusot un svītrot!

    Un vismaz es ceru, ka, ja kāds iedomājas neiet uz vēlēšanām, tad viņš labi saprot, ka viņam pēctam nevis nav tiesību, bet gan ir ļoti neētiski un stulbi vispār atvērt muti sakot, ka kaut kas nepatīk esošajā valsts pārvaldē.

    #247264
    emsiem
    Participant

    RicoPico wrote:

    Balsošu par Pēdējo Partiju. Tiem vismaz viss ar mazu humoru un bez liekulības notiek.


    Es ta pat :p

    #247265
    RicoPico
    Participant

    @Svens– šoreiz aoma saka viedus vārdus. 🙂

    Visi tie referendumi, vēlēšanas un pārējais bullšits ir lielbudžeta izrāde tautai. Konspirācija.

    Tauta domā vienu, bet patiesībā notiek pavisam kas cits. Tu saki, ka portfeļus pirms izrādes vēlēšanām sadalīt nav iespējams? Un kā vēl ir iespējams!

    World is a stage!

    [spoil][img]https://www.damemagazine.com/uploads/wysiwygpro/02-Vibrator-ad.jpg[/img][/spoil]

    Iesaku noskatīties:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J37jQLIPuqY[/youtube]

    #247266
    zivs
    Participant

    Balsošu par jaunajiem – VL biedriem, svītrojot TB/LNNK klaunus ārā. Kā jau R. Dzintars teica – man roka neceļas maksāt nodokļus rūdītiem zagļiem, kas to pat pēdējā laikā vairs īpaši neslēpj.

    Un, jā, nebalsošana ir savas balss atdošana par labu visādiem Š leseriem, Š ķēlēm, Ušakoviem un klauniem Gobziņiem, kā sacīt jāsaka.

    #247267
    grisha
    Participant

    Tikko sanaaca noskatiities kaiminjvalsts, kurai iet gruutaak par mums, zinjas. Raadiija beernudaarzu.

    Mans secinaajums, kursh jau ir sen gan, vajag tos visus umnjikus aizsuutiit uz Kjiinu, pastraadaat kaadaa no ruupniicaam par dolaaru dienaa.

    KAmeer veeleeshanaas groziisies tie vecie aazhi, nav jeegas iet balsot. Mums vajag jaunas asinis.

    Diemzheel nojausma, kas uzvarees ir, bet nu taa ir katra personiigaa izveele.

    #247268
    aoma
    Participant

    Ja būtu par ko balsot, tad arī ietu. Pagaidām ir visi tie paši vēži citās kulītēs, nomainījuši partiju nosaukumus, saukļus un dažs pārsēdies pretējās puses krēslā. Pamatā visi, kas tagad balotējas, kaut reizi ir pamanījušies tikt pie šprices, tas umņiks Dobelis vispār jau kļuvis par saeimas runājošo mēbeli 😀

    Bet vai kādu no viņiem var pieminēt labā nozīmē? Kaut viena valdība būtu izdarījusi ko labu un paliekošu savas valsts labā, un kas pēc pāris gadiem neatspēlētos kā bumerangs pašiem pa pieri.

    Nepārtrauktu korupcijas skandālu, atklātu zagšanu gan netrūkst, lūk arī atbilde, kāpēc cilvēki tik ļoti laužas politikā – pietiek kaut vai nepilnu sroku atsēdēt valsts svarīgākajā krēslā, lai pēc tam atlikušo mūžu varētu pa pasauli blandīties, kļut par lielas firmas līdzīpašnieku vai bankas akcionāru.

    Bet ko var gribēt no krogus muzikantiem, aktieriem-pensionāriem, caurkritušiem biznesmeņiem un pārējiem jampampiņiem, kas kupli saviesušies jo lielā skaitā.

    #247269
    Skypewip
    Participant

    Es par samuraju 😀

    #247270
    emiv
    Participant

    RicoPico wrote:

    Balsošu par Pēdējo Partiju. Tiem vismaz viss ar mazu humoru un bez liekulības notiek.

    es ar

    #247271
    msh
    Participant

    Nobalsoju par pēdējo variantu, jo speciāli vēlēšanu dēļ pēdējos grašus biļetei lai aizlidotu uz latviju grabināt netaisos. Bet tiem, kas ir latvijā, bet uz vēlēšanām iet netaisās, liels FUJ.

    #247272
    linx
    Participant

    emiv wrote:

    RicoPico wrote:

    Balsošu par Pēdējo Partiju. Tiem vismaz viss ar mazu humoru un bez liekulības notiek.

    es ar

    Arī es 🙂

    #247273
    Mad182
    Participant

    Jāiet balsot kaut vai tikai tāpēc, lai nelaistu krievus pie teikšanas. Pat jau visās lielajās partijās apakšā ir tie paši vēži, kas tur iepriekš ir grozijušies, tas būtu labak, nekā atdot Latviju rubika urlām.

    Ja visiem Latviešiem būs tāda attieksme, kā te dažiem komentētājiem, tad ilgi nebūs jāgaida, līdz krievu valoda kļūs par oficiālo Latvijā, jo krievi gan aiziet nobalsot nekautrēsies. To jau pierādīja RD vēlēšanas.

    #247274
    WerNeo
    Participant

    Mad182. Bet ir taču iespēja izsvītrot tos no saraksta, kuri visvairāk tur tiecas. Tos “vēžus” var “izmakšķerēt” no saraksta ārā, kas jau šajā saeimā sēž. Žēl, ka lielākais tautas vairākums to nezin.

    #247275
    TokRa
    Participant

    https://upload.inga.lv/10.html — saraksts ar kandidātiem, kurā 9.Saeimā esošie ir izsvītroti.

    Varbūt, kādam noderēs.

    #247276
    zivs
    Participant

    Nevermind – drukn’lol koments.

    #247277
    Crow
    Participant

    Zivs, izguli dzērumu, ja iespējams. Vai tabletes iedzer kaut kādas. Tas murgs par tautas nodevību ir smagi pāri strīpai. Vai arī tev pašam, kas esi starojošs un kristāltīrs, moš to novēlēt? Kā sacīt, met tik sūdainu akmeni tik tad, ja pats esi bez grēka.

    Demokrātisks process situāciju nemainīs. Demokrātija šādos apstākļos nedarbojas (ja vispār).

    Neaizmirsīsim, ka paši uz pjedestāla ceļamie latvieši šo situāciju radīja, apzināti vai nē – velns viņu nezina. Enīvej – tavs nosodījums piemērojams visiem tiem, kas sabalsoja visas Saeimas kopš Trešās Atmodas sākuma (to diktē LR Satversme). Man domāt – visi balstiesīgie tātad padarāmi par kastrātiem un viņu bērni un bērnubērni līdz septītajai paaudzei izvarojami, šaujami ar sudraba lodēm, caurdurami sirds rajonā ar apses koka mietiem vai citādi izskaužami. Par minēto tautas nodevību. Un tu būsi kaut kur tajā rindā, jā gan, mhhhh…

    Stulbenis, ķitvairazīt.

    #247278
    Mad182
    Participant

    Tiem, kuri neiet uz vēlēšanām, vismaz pēc tam nevajadzetu atļauties vēl brēkt, cik viss ir slikti un kādu sūdīgu valdību tauta ir savēlējusi, jo valsts viņiem, redz, nenodrošinot to un šito.

    Vai demokrātija nestrādā? Kamēr tu sēdi un ķērc ka vissirslikti, bet balsot neej un ne ar kādu rīcību necenties esošo situāciju mainīt, noteikti nestrādā. Nav par ko balsot? Tu maz visus sarakstus esi apskatījis? Ar pll un vienotību biļeteni nebeidzas. Kas liedz balsot kaut par to pasu te minēto pēdējo partiju? Es nedomāju, ka viņi padarītu Latviju par leiputriju, bet ja ne labāk, būtu citādāk. Ir tak padsmit partijas, un sarakstu var svītrot kā vien pašam ienāk prātā. Vai tad patiešām visi saraksti sastāv 100% no zagļiem un deģenerātiem? Nevajag bļaut, ka nav alternatīvu.

    #247279
    Nettwerk
    Participant

    Savaa dziivee neesu bijis balsot taapeec neieshu joprojaam balsot. nevienu neatbalstu ja balsotu.

    #247280
    mobit
    Participant

    Par Prezidentālu Republiku – zināma liela daļa tur iesaistīto augšu un zināmi viņu reāli mērķi un plāni, kā to īstenot. Vienīgais, kas skumdina, ka mediji viņus nelaiž pie runāšanas, jo viņus nesponsorē oligarhi…

    #247281
    afigel
    Participant

    cipargalvas lasieties visi balsot. izveelieties mazaako ljaunumu no tiem visiem dziivniekiem.

    ignoreeshana nekad neko nav atrisinaajusi.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 106 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā