Vēlēšanas nāk!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vēlēšanas nāk!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 106 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #247302
    Snorx
    Participant

    Nu uzskatu, ka vienalga, ko arī iebalsos, tad gaidām pirmos likumus no viņu puses izteikti “nepopulārus”, jo viņiem visiem vietas būs nodrošinātas uz tuvākajiem 4. gadiem, un uz pārējo viņiem nospļauties. Tikai tagad pirms vēlēšanām visi kandidāti darīs visu, lai izrādītu tautai, cik viņi balti un pūkaini, ka neļauj pieņemt tautai netīkamus likumus.

    #247303
    Holmss
    Participant

    https://www.kandidatiuzdelnas.lv/jaunumi/pazinojumi/atverta-kandidatu-un-partiju-datu-baze/

    “Kopumā no 212 kandidātiem, kuri iekļauti datu bāzē, šiem kritērijiem atbilda 88 kandidāti. Starp tiem 24 no “Par Labu Latviju” kandidātiem, 18 no “Vienotība” kandidātiem, 16 no “VL-TB/LNNK” un ZZS kandidātiem, pa 7 no SC un PCTVL sarakstiem.”

    Gaidiet mani pirmajā referendumā…

    #247304
    mist
    Participant

    Willis wrote:

    Jāmaina vēlēšanu sistēma uz bezpartiju vēlēšanu sistēmu . Neredzu jēgu tērēt laiku un enerģiju ejot uz lētu komēdiju !

    Ar tiem burtiem izcelts kas būtu jādara!!! Droši vien balsošu par prezidentāli republiku!!!!

    https://www.kandidatiuzdelnas.lv/

    #247305
    Loading
    Participant

    Snorx, bet ko citu, lai viņi dara? Š is saeimas sasaukums, tā pat kā Valdis D., sēdīsies pie sabojātas valsts stūres. Īstie vaininieki jau ir nevis kas tagad pie stūres, bet iepriekšējie. Līgumi tika slēgti tādi, ka soda nauda par līguma laušanu jāmaksā vairāk nekā par līguma izpildi.

    #247306
    Genādijs
    Participant

    Žetons notepad auditorijai! 🙂 Par to ka nav neviena dauņa kas balsotu par PLL. Apsveicu.

    #247307
    mazais_zilonis
    Participant

    Te ir gana daudz tādu kas, uzskata, ka nav jāiet balsot.

    Sasodīts!

    Uzgūglējiet “TANK MAN” un palasiet kas notika Ķīnā, kad cilvēki vēlējās balsot.

    Un tas nav tikai viens piemērs.

    Arī latvieši ir nolikuši savu galvu tikai par to, lai varētu aiziet balsot. Tieši šādu tekstu dēļ “nav jēgas” vai “mana balss neko neizšķirs” mēs esam tur kur esam.

    JÄ€IET BALSOT.

    #247308
    Crow
    Participant

    mazais_zilonis wrote:

    Arī latvieši ir nolikuši savu galvu tikai par to, lai varētu aiziet balsot.


    Ko tu tagad vasku d*rs. Par no svešas varas brīvu Latviju nolika galvu, nevis par ģermokraķiju, mhhh…

    #247309
    mazais_zilonis
    Participant

    Sāksim ar aizsargāšanos no Bermonta armijas – es teiktu, ka tās bija diezgan tiešā mērā – par pašas valsts pastāvēšanu.

    Par tiešā mērā demokrātijas un brīvības aizstāvjiem (par to mirušiem) es uzskatu 90to gadu sākumā dzīvību atdevušos operatorus.

    #247310
    kvarchil
    Participant

    Nevelesu, jo diez vai izdosies. Un tapat, ja veletu, tad laikam, ka par ‘krieviem’, taka, cik saprotu, mana nevelesana nemaz neaiziet veja 🙂

    #247311
    Snorx
    Participant

    Tak, Samuraj- taisi jaunu partiju ar steigu- būs tev vēlētāji 🙂

    #247312
    Jaunzems
    Participant

    Tāāākš, parīt lielā diena 🙂

    Bet – divi ieteikumi. 1) blobim gan roka notrīcēja kā jau visas reizes, bet tam, kurš nobalsoja aptaujā par PLLščikiem, iesaku pakāries.

    2) Tiem 41, kas nobalsoja par pēdējo variantu, iesaku izlasīt pēdējo IR numuru. Tur smuki aprakstīts, kādēļ balsot.

    īsumā – katra balss, kaut vai tukša aploksne, palielina nobalsojušo vēlētāju skaitu. Ja kopumā nobalsojuši 500 000 vēlētāju, tad šloseram vajag tikai 25 000 balsis par viņu, lai dabotu vietu cūkusaeimā. Bet ja nobalso 750 000, tad viņam vajag 37500 balsis, lai dabūtu tos savus 5% un turpinātu savas cūcības. Soo.. viena balss neko neizšķir? un četrdesmit viena? un divtūkstoš?

    #247313
    aoma
    Participant

    Jaunzems, pirmo reizi? 😀

    #247314
    Crow
    Participant

    Tukšo aplokšņu metējiem: edz, te ir viena tāda liela problēma – ar šādām izdarībām 5% barjera palielinās visiem, ne tikai Sļesaram vai nu kas katram šobrīd ir tas lielākais un ļaunākais mērglis. Līdz ar to “mazās partijas”, kas automātiski ir “svētie labdari ar sasietām rokām”, tiek pagrūstas vēl vairāk atpakaļ. Nav labuma bez ļaunuma? Mhhh…

    #247315
    WerNeo
    Participant

    aoma… Pirmo reizi viņš balsos, acīmredzot. Bet taču redzams, ka puisis domā ko darīs. Kas zin, cik viņa vecuma puiši vēl veic kaut kādu analīzi, pirms balsos. Ne par Jaunzemu te jāsmejas…

    #247316
    linx
    Participant

    Evers wrote:

    Holmss wrote:

    Savu kāju tur nesperšu… Taču pirmajā referendumā gan mani varēs sagaidīt!

    Wuu wrote:

    Nu tā partijām nosaukumi, pretīgi metās. :lala:

    Manas kājas tur nebūs…

    Arī es.

    Pagājušajās vēlēšanās nebalsoju ķibeles dēļ, šajās nebalsošu, jo nespēju saprast kuri tad būtu tie blēži ar vismazāko ļaunumu. Ziņas vairs neskatos, par politiku internetā ar labāk nelasu.

    Neredzu neko, ar ko būtu jālielās, skumji 🙁

    #247317
    samurajs
    Participant

    Snorx wrote:

    Tak, Samuraj- taisi jaunu partiju ar steigu- būs tev vēlētāji 🙂

    Netaisīšu, negribu, lai mani apd*rš… Valsts atrodas tādā ānusā, ka nav jausmas, kā no tā izdabūt ārā… Te jau pēc Staļina metodēm prasās…

    Pilsoni, 2. oktobrī izdari pareizo izvēli!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_l_102005452_1.jpg[/img]

    #247318
    Evers
    Participant

    Pārdomāju, uz vēlēšanām iešu, bet iemetīšu tukšu aploksni.

    #247319
    Loading
    Participant

    Evers, esi mans draugs, iemet vismaz par Visu Latvijai!

    #247320
    aoma
    Participant

    Loģiski, ka ar parastajām metodēm no šīs peļķes ārā netikt. Lai gan jāsaka, ka tā saucamā ”brīvība” un ”demokrātija” mūsu valstelē nav bijusi nekad, arī slavenajos ulmaņlaikos.

    Vai runcis dos pelēm garantiju, ka nekad vairs tās neēdīs? Jā, kamēr vēders pilns un lielais miegs būs izgulēts.

    #247321
    shb-
    Participant

    Neaiziešana vispār – ļaušana citiem izvēlēties valstsvīrus == “pie kājas viss”

    Tukša aploksne – 5% barjeras paaugstināšana, tādējādi liedzot mazajiem tikt lv-parlamentā == “balsoju par to, ko vairākums”

    Palabojiet, ja kļūdos.

    Pašlaik mūsu politiķus toč ievēl kkādi penši, kas spriež pēc sejiņas – “ui, Aināriņš jau ģimenes cilvēks, jābalso!! Redzkā viņš ar sieviņu.” Tie vecie āži, viņiem darīt nav ko, tādēļ vazājas apkārt un bāž savu degunu, kur nevajag. Vairumam sen jau vecuma plānprātība, tādiem vispār vajadzētu aizliegt balsot.

    Es gribētu redzēt, kā viss izvērstos, ja visi balstiesiigie nedēļu pirms vēlēšanām patstāvīgi, kaut vai ar inetā pieejamajiem līdzekļiem, analizētu partijas, to piedāvājumus un lokomatīves (viņu pagātni), un saprātīgi nobalsotu. Tb nevadītos pēc principa: kurš skaļāk bļauj, tas labāks.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 106 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā