Vēlēšanas nāk!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vēlēšanas nāk!

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 106 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #247322
    afigel
    Participant

    kam tie mazie tur parlamentaa vajadziigi? tikai bardaku taisiis.

    mans uzksats – saeimaa ir jaabuut max divaam domineejoshaam partijaam. uz sho briidi es redzu vienotiibu+sc. tad ir ceriiba ka kautkas notiks.paareejie lai rausta kraanus ar savaam 1-3 vietaam.

    #247323
    shb-
    Participant

    Protams, ka no sīkajiem jēga maza. Vnk daudzi uzskata, ka tukšā aploksne redz ir kas diži labāks, kā neaiziet vispār. Tas pats vien būtībā ir.

    #247324
    nevertell
    Participant

    Man te viens politikas guru izteica tādu gudru hipotēzi, ka mazo/jauno partiju bari varētu būt sponsoreti no maskavas, lai tikai noēstu nost balsis konkurētspējīgajām partijām nu lai lielāks īpatsvars paliktu SC.

    #247325
    afigel
    Participant

    es varu izteikt hipoteezi ka cimdars balsis jau shodien ir saskaitiijis. ko nu?

    #247326
    Wuu
    Participant

    Cirks! Iešu balsot par 2 sarakstu, nav ne jausmas kas viņi ir un ko viņi dara 😀

    #247327
    Faks
    Participant

    Par Lembergu 🙂 ZZS ja nekļudos 6 Saraksts 🙂

    #247328
    Jaunzems
    Participant

    atradis, par ko balsot..

    #247329
    WerNeo
    Participant

    Katram ir sava izvēle. Jāpieņem tā. 🙂

    #247330
    nevertell
    Participant

    Jaunzem, neuztraucies, mēs vēl esam bez balstiesībām.

    #247331
    Mad182
    Participant

    nevertell wrote:

    Man te viens politikas guru izteica tādu gudru hipotēzi, ka mazo/jauno partiju bari varētu būt sponsoreti no maskavas, lai tikai noēstu nost balsis konkurētspējīgajām partijām nu lai lielāks īpatsvars paliktu SC.

    Krievi nāk! Krievi nāk! Krievi nāk!

    Riebjas tie kladzinātāji visās malās, kuri baida cilvēkus, ka jābalso par vienotību, lai tikai netiktu pie varas krievi vai pats ļaunuma iemiesojums Š lesers. Un gan jau sabalsos arī. Un pēc tam pukstēs, ka neks nemainās un visi tie paši atkal un tā tālāk. Ai vispār riebjas.

    #247332
    Foxsk8
    Participant

    Savu balsi nodevu. Jocīgi bija tas, laikam nebiju pamodies, vēlāk izlasīju, ka vajadzēja ar plusiņu atzīmēt, bet es ievilku X, diez tas kaut ko maina? Uz biļetes, arī nekur neredzēju vai nepamanīju, ka tieši būtu jāliek “+”. Jocīgi.

    #247333
    jonjs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Savu balsi nodevu. Jocīgi bija tas, laikam nebiju pamodies, vēlāk izlasīju, ka vajadzēja ar plusiņu atzīmēt, bet es ievilku X, diez tas kaut ko maina? Uz biļetes, arī nekur neredzēju vai nepamanīju, ka tieši būtu jāliek “+”. Jocīgi.

    Manējai arī tikai pateicoties tam, ka piedalījos iepriekšējās vēlēšanās saprata, ka vajag plusiņu likt. Jebkurā gadījumā, ja tu iemeti kartiņu ar konkrēto sarakstu, tad tu nobalsoji par to partiju.

    #247334
    jonjs
    Participant

    nevertell wrote:

    Jaunzem, neuztraucies, mēs vēl esam bez balstiesībām.

    Tādēļ es domāju kādēļ tu tāds agresīvs по жизни. Laikam krievu tautības cilvēks. Piedod, bet jums tas ir raksturīgi.

    #247335
    jonjs
    Participant

    Faks wrote:

    Par Lembergu 🙂 ZZS ja nekļudos 6 Saraksts 🙂

    Tas jaunietis ne mazums naudiņas ir no Krievijas naftas trubas aizlaidis ne tur, kur tai vajadzēja nonākt. Pat Krievijas varu nesošām personām tas nepatika.

    #247336
    Evers
    Participant

    Ai pēdējā brīdī domās nospļāvos un iemetu aploksnē Pēdējās Partijas biļeti.

    Manu balsi nopelnīja ar to, ka nebija vismaz no tiem, kas man nelabu dūšu uzdzina ar tām pretīgajām reklāmām TV, radio un citur, tikai bļaustās visi, ka redz viņi ir tie labākie, un melo solot Latviju padarīt par “laimīgo zemi”. Manuprāt, politiskās reklāmas būtu jāaizliedz, lai iet un runā pie cilvēkiem, aci pret aci. Citādi uzvar vecie krabji, kas sazagušies gana daudz līdzekļu un var atļauties bagātīgi reklamētie nevis tie, kuri varbūt kautko arī prastu jēdzīgu izdarīt.

    #247337
    buipisLV
    Participant

    Gribētos man zināt, kurš idiots par PLL nobalsoja? Viena balss bija TavaMaate netīšām, bet otra balss?

    #247338
    iKey
    Participant

    Snorx wrote:

    Tak, Samuraj- taisi jaunu partiju ar steigu- būs tev vēlētāji 🙂


    Ar nosaukumu Notepad.lv?

    Nē, neviens no šī foruma negribētu, lai viņu tauta lamātu, bet ir jadara tā, lai tauta nezākātu, pieņemsim Lembergu, to jau tie oligarhi un pārējie politiskie bezģeļņiki trobelē.

    Es neaizpildītu zemnieku lapu iemetu urnā

    #247339
    nevertell
    Participant

    Jonjs, nepareizi, esmu par jaunu, lai drīkstētu balsot. Tas pats attiecas uz jaunzemi/u.

    #247340
    jonjs
    Participant

    nevertell wrote:

    Jonjs, nepareizi, esmu par jaunu, lai drīkstētu balsot. Tas pats attiecas uz jaunzemi/u.

    Nu ja, NU JA … .

    Par jaunu?

    Meļi parasti sapinās savos melos. Attin filmu atpakaļ.

    #247341
    Jaunzems
    Participant

    Es esmu teicis, ka man ir astoņpadsmit plus?

    es tikai dalos ar savu žiletes-aso viedokli!

    un joņ, nē, neesmu krievs.

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 106 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā