Vēlos izveidot mazu konkursu.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Vēlos izveidot mazu konkursu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146506
    archeens
    Participant

    Sveiki, man ir ideja izveidot mazu konkursu manas mājaslapas labā. Mājaslapa ir uz e107 sistēmas un tai ir pienācis laiks mainīt savu ādiņu. Vai te ir cilvēki, kuri māk veidot e107 ādiņas? Vēlos izveidot konkursu ādiņu izveidošanā.

    #175184
    drono
    Participant

    Kāpēc tad netaisi to konkursu savā mājas lapā?

    #175185
    archeens
    Participant

    Tāpēc, jo cilvēku tur maz, kuri māk to darīt. Balvās būtu kkas noderīgs sadzīvei vai naudas balva.

    #175186
    usins
    Participant

    Nu bet, tad runā ar fox. Itkā konkursus taisa administrācija un mana atbildība par tiem. Kaut kāds labums ar jāatmet arī administrācijai un uzvarēt’jiem. Piemēram mūsu banerīts tavā lapā. Atsūti PM ar adresi 🙂

    #175187
    archeens
    Participant

    nu man pieder Latvian Warcraft III Community mājaslapa, signature ir links. Gribu jaunu izskatu, jo lietotāju nāk daudz, bet izskats nav tik labs. Nebūtu jēga no konkursa, ja nav cilvēku, kuri māk taisīt e107 ādiņas, vispirms gribēju noskaidrot vai ir tādi cilvēki šeit?

    #175188
    usins
    Participant

    Tad man jautājums

    Gribi unikālu sev, ka zīmēts no nulles? Vai vienkārši kādu interesantu skinu lai tev atrod, tad latvisko, pielāgo tieši tavām vajadzībām, tur nedaudz pamaina.

    Ja unikālu, tad vajadzēs balvā savus 30 ls iekļaut kā minimums. Bet ja otro, tad balvas līdz 30 ls 🙂

    #175189
    archeens
    Participant

    Nu ideja ir tāda, ka var izmantot jau gatavu tēmu, bet pārveidot citus zīmējumus utt.

    Vai arī visu taisīt no 0, izmantot kādus zīmējumu, sagriezt tos.

    #175190
    usins
    Participant

    Skaidrs 🙂 PM foxam.. man cepumu par padomu 😀

    #175191
    Mad182
    Participant

    Kods gan tev tai lapā interesants – nezināju, ka xhtml dokumenti mēdz sākties ar div’u 🙂

    #175192
    archeens
    Participant

    Mad182 wrote:

    Kods gan tev tai lapā interesants – nezināju, ka xhtml dokumenti mēdz sākties ar div’u 🙂

    Par tādām lietām, nezinu, jo pats netaisīju to skinu, viņš bija jau gatavs un pēctam man viņu pārtaisīja. Tas ar div ir slikti?

    Un kā vispār pašreizējais dizains.

    Un sakiet vai jūs piedalītos tādā konkursā?

    #175193
    memorex
    Participant

    No nulles domāju :money: Cik esi gatavs ziedot?

    #175194
    archeens
    Participant

    memorex wrote:

    No nulles domāju :money: Cik esi gatavs ziedot?

    Vēl nēsmu izdomājis.

    Man patīk kkas šāds piemēram:

    Š ādam dizainam (bilde)

    Laboju, vienkārši lielas bildes velk forumu! 🙂 (Usins)

    #175195
    deivs001
    Participant
    #175196
    archeens
    Participant

    deivs001 wrote:

    kā šis?

    https://i141.photobucket.com/albums/r76/kartupelis/notepad/wowxtreme.jpg

    Nu wow saitam nav slikts 😀 Bet man vajag tieshi Warcraft III, ja šim pataisītu platākus abus menu no kreisās un labās + vēl Warcraft III header un footeri, tad būtu normāls.

    Ja ir kāds gribētājs, tad var sarunāt bez konkursa arī uztaisīt.

    Par konkursu došu ziņu tuvākajā laikā.

    #175197
    Foxsk8
    Participant

    P.S. Nav obligāti uz e107 jāveido ādiņas. Ja vismaz ir kāda sajēga no html un php un visām pārējām lietām. Tad vari kaut vai kāda cita CMS dzinēja skinus lietot. Piem phpbb vai joomla, vai phpnuke. Iespējas ir daudz, jāmāk tik tās pielietot.

    Ja godīgi šaubos vai tev kāds vēlēsies ziedot savu brīvo laiku, lai veidotu tev to skinu. Protams, ja konkursa uzvarētājam piem naudas balva teiksim 100 Ls. Kaut vai 50 Ls. Būtu vairāk gribētāju un arī reālāku skinu sev dabotu.

    #175198
    archeens
    Participant

    foxsk8 wrote:

    P.S. Nav obligāti uz e107 jāveido ādiņas. Ja vismaz ir kāda sajēga no html un php un visām pārējām lietām. Tad vari kaut vai kāda cita CMS dzinēja skinus lietot. Piem phpbb vai joomla, vai phpnuke. Iespējas ir daudz, jāmāk tik tās pielietot.

    Ja godīgi šaubos vai tev kāds vēlēsies ziedot savu brīvo laiku, lai veidotu tev to skinu. Protams, ja konkursa uzvarētājam piem naudas balva teiksim 100 Ls. Kaut vai 50 Ls. Būtu vairāk gribētāju un arī reālāku skinu sev dabotu.

    Nu bet parasts vidusmēra cilvēks nevar tik daudz atļauties 🙁 30Ls vēl var

    #175199
    memorex
    Participant

    deivs001 variats ir ideāls, pa dienu tur visu var saitaisīt, bet protams, kam ir sajēga pa tādu summu neko nedarīs, atliek vien gaidīt kādu studentu, kam tie 30Ls būs nedeļas kabatasnauda, un kam būs saprašana

    #175200
    shady
    Participant

    Konkursa ideja ir galīgi garām!

    Kāpēc?

    Jo neviens nečakarēsies ar risku pa 30ls, ka izvēlēsies viņa darbu. Ja gribi konkursu, kur vairāki cilvēki ir ar mieru riskēt palikt bešā, tad samaksa varētu būt virs 300 ++ ls.

    Tāpēc vnk piedāvā kādam pa tiem 30ls, lai uztaisa. Gan jau kāds atradīsies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā