Velviens iemesls kamdelj Android ir pamatiigaa su**.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Velviens iemesls kamdelj Android ir pamatiigaa su**.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155471
    Nettwerk
    Participant

    Tie kas seko tehnologjijas jaunumiem tie pamaniija ka uz Android darbojas CIQ – Carrier IQ. Kas it kaa paliidzeetu uzlabot pakalpojumu klaastu utt operatoriem utt. Bet ir viens bet varbuut google skaisti arii ievaac visu info ko nospied utt. Kaa ieksh video redzams tad arii web parlukoshana “https” nav kripteets, sms to skaitaa. Cik tas ir likumiigi? Nost ar androidiem. Video ir atrodams youtube.

    #279193
    Stormbird
    Participant

    Un? Mani nez kāpēc tas tā neuztrauc…

    #279194
    Nau4a
    Participant

    tak turpini lietot savu WP un liecies mierā 😀

    #279195
    BERILS
    Participant

    haters gonna hate ! And i luuuuuuuuuuuuuv haters 😀

    #279196
    Wuu
    Participant

    Ak dievs… Nettwerk tu tač saproti ka Windows 7 telefoni ir tik lieli mēsli, ka pat vecā 6 versija, joprojām populārāka par jauno. Epic fail…

    #279197
    Nettwerk
    Participant

    Man dziljsh vienalga par to ka WP ir suudiigaaki par veco versiju utt., bet lai kas mainiitos ir tieshaam ljoti daudz kas jaapaarstraada un jaasaak ar marketingu pashaa googlee.

    #279198
    biivers
    Participant

    Nettwerk, nu jau viss latvijas internets zin par to, ka Tev nepatiik androiids… tapeec beidzot pieveries un beidz uz katra stuura to atkaartoti rakstiit!

    #279199
    Nettwerk
    Participant

    Man po, bet nez kaapeec par Android hujnjaam kaut kaa visi lielaakie tehnologiju portaali klusee? Bet baazh acii iPhone hujnjas? Ar to vajag saakt. kaa atrod kaut ko liidziigu ieksh iOS taa visi bljauj iOS suuds, nu kur ir droshiiba utt? Ik vienu Android hujnju baaziishu aciis un uzskaitiishu… Diemzheel juus vien pashi esat radiijusi iespaidu par Android, bazhot aciis. iPhone lietotaaji geji, normalie lieto Android utml bazhoties virsuu ar savu Android.

    #279200
    biivers
    Participant

    [img]https://images.cheezburger.com/completestore/2011/6/10/7cf037e3-e759-4a72-be63-6c87e024176b.jpg[/img]

    atradies mums te lokaalais samurajs… izdod savu aviizi veel un raksti par to, cik androiids ir slikts 😀

    #279201
    Wuu
    Participant
    #279202
    buldozers
    Participant

    lai jau zog tos manus datus un priecājas, man no tā ne silts, ne auksts…

    [img]https://www.bildites.lv/images/ru9iud269valrlw85i8.png[/img]

    #279203
    Nettwerk
    Participant

    Negribi padalities ar algas kontu un ibankas ieejas datiem, paroli? Es zinu ka tev nebuus nekas pret ka tev no konta noskaitiishu kaadu 1000Ls. 🙂

    #279204
    deivs001
    Participant

    Pag, vaitad tas apps tika likts virsū pēc Google pasūtījuma? Man liekas, ka to pieprasīja tīkla sniedzēji!

    https://mashable.com/2011/12/02/iphone-diagnostic-data/

    https://mashable.com/2011/12/01/carrier-iq-faq/

    It’s everywhere. The software reportedly exists on millions of handsets on several carriers, including many Android phones and even some versions of the iPhone.

    😀 Laikam jau arī iOS sūkā 😀

    #279205
    Aldis
    Participant

    Nettwerk jau labu laiku likās ka ir kaut kāds aptaurēts auns, nu ar šo jams pierādija ka tiešām ir!

    Kurš kriptē Tev sms?? Windows Mobile? Dzirdu kā pat mans kaķis sāka smieties…

    😀 Ja tu velcies internetbankā no telefona izvēlies paņemt blakus kodu kalkulatoru… Ieejas dati ir šā vai tā veselīgi ir ja ik pēc laika nomaini datus… UN Tev nav pilnībā nekādas sajēgas kā notiek norēķini starp banku un tavu telefonu.. 😀

    Ja kas, savu datoru ar W7 vari mest laukā pa logu. Push notifications jau no putna laikiem strādā by default..

    #279206
    Nettwerk
    Participant

    Tavs pazobeles kakjis smejas par to ka tu esi tikpat debils ka tas kakjis…

    Visi androidpisti savairojusies un nu aizstaavas kaa maak. Bet viss ir skaidrs ar jums.

    Sledzam teemu ciet.

    #279207
    BSOD
    Participant

    Nu gan sacepušies. Ja uztrauc tas, ka kāds tevi “izspiego”, tad droši sājā brīdī slēdz ārā PC un citu tehniku, kas ir pieslēgta tīklam un ej dzīvot mežā.

    #279208
    BSOD
    Participant

    Cik šādus gadījmus vari uzskaitīt? Get a life…

    P.S Nelietoju ne iOS, ne WP, ne Android tā kā neesmu nevienas OS fanboys…

    #279209
    shady
    Participant

    No sevis varu pateikt to, ka esmu pietiekoši daudz testējis tālruņus, lai rastos adekvāts viedoklis. Ja kāds cilvēks pasaka, ka kāda sistēma ir mēsls, tad vienkārši to nevajag ņemt galvā, nav svarīgi, vai tas ir uz androīdu, ios, bb, vai kādu citu sistēmu. Cilvēks vienkārši ir subjektīvs un skatās uz konkrēto lietu šaurā skatījumā.

    Tieši tāpēc nevienu sistēmu apskatos nenosaucu par mēslu, jo tas būtu neprofesionāli. Ir teiciens – vienam māte, otram meita, bet citam kleita. Tieši tāpat ir ar mobilajām sistēmām – katram ir savs un katram ir savas vajadzības, gaume un uzskati. Vienam ērtāk ir tā, otram pavisam pretēji. Mans darbs ir mēģināt saskatīt katrā savu un aprakstīt savus iespaidus paturot prātā, to ka cilvēki ir dažādi. Bet to nevar prasīt no parasta patērētāja, kā piemēram, Nettwerk.

    Tāpēc tēmu slēdzu – pietiek bārstīties ar apvainojumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Tēma ‘Velviens iemesls kamdelj Android ir pamatiigaa su**.’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā