VHS videokameras problēma

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV VHS videokameras problēma

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156448
    Vaz3
    Participant

    Sveiki,es te izdomāju biš atcerēties oldschoolu un izvilku no skapja veco VHS videokameru Panasonic NV M5,sākumā pieslēdzu to pie 12V adaptera,viss jau forši,bet pēkšni rādas uz ekrāna BATTERY mirgojošs uzraksts,kas liecina par tukšu bateriju,kā tad tā,kamera pie adaptera,a viņš man te kautkādu tukšu bateriju…ņemu pieslēdzu pie baterijas,bateriju pie lādētāja,šajā brīdī ārā nāk 14ar kapeikām volti,un šeit sākās kameras gļuki,neiet,kautkas griežas iekšā,pieslēdzu atpakaļ pie 12v adapterīša,o – kamera ieslēdzas,bet nevar izņemt kaseti,spiežu eject ,motors griež lentu,netaisas pat ņemt ārā,kā arī objektīvs ieslēdzot vairs negriežas,iepriekš ieslēdzot kameru,objektīvs sāka griezties līdz automātiski nofokusēja.Operate pogu vienreiz paraujot kamera ieslēdzas uz pāris sekundēm,zem rec un play pogām deg diodes,ja tur operate pogu,tad iet tik ilgi,kamēr tur,šitā arī nevajadzētu būt.Man aizdomas ir,ka kautkas dēļ tiem voltiem varēja nokurties…bet kas un kur?

    Paldies jau iepriekš.

    #285196
    Aldis
    Participant

    Kas tas par lādētāju? Oriģinālais? Kā tos voltus mēriji? Kāda jauda?

    Iespējams drīzāk nevis voltos, bet jaudā ir problēma. Iespēri pa daudz iekšā, un tad jau, par to kas nojūdzies var daudz un dikti zilēt, kaut kas izsvilis un viss.. :]

    #285197
    Vaz3
    Participant

    Lādētājs nav orģinālais,bet tā kamera ar to tika lādēta,baterija ar nav orģinālā.A ko tur par daudz var iespert iekšā?Kamera jau ņems tik cik viņai vajadzēs,ne tā?

    Voltus ar multimetru mēriju.

    #285198
    Anonīms
    Neaktīvs

    12 voltu bateriju ar 12 voltiem neuzlādēsi. Lādēšanas spriegumam jābūt lielākam, apmēram 14 voltiem. No autora nesakarīgā teksta kaut ko grūti saprast, bet ja kamera stāvējusi skapī ar izlādētu bateriju, iespējams tai ir kirdik. Un adapterim visdrīzāk nepietiek izejas jaudas, lai kamera spētu korekti darboties. Var mēģināt atstāt bateriju lādēšanas režīmā uz nakti un tad provēt.

    #285199
    Anonīms
    Neaktīvs

    Savukār Zariņu Andrim noderētu rokas pulkstenis ar datuma fīču 😉

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā