VIA Technologies šogad piedāvās virkni jaunu produktu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas VIA Technologies šogad piedāvās virkni jaunu produktu

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153223
    TrakaisKursis
    Participant

    [imgl]https://www.inkomerc.lv/upload_pic/partners/via.gif[/imgl]Lai arī paziņojums par VIA Technologies pirmā divkodolu procesora VIA Nano X2 masveida ražošanas uzsākšanu VIA Technologies akciju kāpumu biržās ietekmēja mazāk nekā paziņojums par VIA Technologies mātesuzņēmuma – Formosa Plastics Group finanšu sekmēm, uzņēmums ir apņēmības pilns paplašināt savu tirgus daļu, kas pagājušogad veidoja apmēram 0,8% no 2010. gadā pārdoto x86 procesoru apjoma.

    Kas tad ir uzņēmuma pozitīvā skatiena nākotnē pamatā? Pirmkārt, jau paātrināts jauno produktu ieviešanas cikls, kura lēnīgums iepriekš bija pamatā tam, ka, neskatototies uz VIA Technologies spēju izstrādāt daudz jaudīgākus par Intel Atom VIA Nano procesorus, mirklī, kad tie parādījās pircējiem pieejamos datoros, Intel Atom bija paspējis izlaist daudz jaudīgākus Atomus. Tāpēc tagad ieviešanas cikls ir kļuvis divreiz ātrāks, ko apliecina ievērojami samazinātie produktu ieviešanas termiņi.

    [img]https://www.bildites.lv/images/bqzqwtotsn50seidytt1.jpg[/img]

    Jaunie produkti šim gadam pavisam ir trīs – četrkodolu procesors VIA Nano X4, bezdzeses divkodolu procesori VIA Eden X2 un jauns mikroshēmojums VIA VX11. Īsumā par visiem trim. VIA Nano X4 būs ar diviem papildu kodoliem spēcināts VIA Nano X2 procesors, un tajā uzsvars būs likts uz tādu pašu energoefektivitāti, kā VIAs divkodolnieka gadījumā, kad apvienojot divus VIA Nano 3000. sērijas kodolus tika panākta energoefektivitāte kā vienam atsevišķam kodolam. VIA Technologies bezdzeses procesoru Eden sēriju papildinās jaunie divkodolu VIA Eden X2 procesori, kas patiesībā būs zemu takts frekvenču VIA Nano X2 procesori. Savukārt VIA VX11 mikroshēmojums un tajā integrētais video kodols nodrošinās DirectX11 (un jādomā arī OpenGL3 vai pat OpenGL4), labāku 3D un video atskaņošanas veiktspēju. Tā kā uzņēmums plāno jauno mikroshēmojumu ražot jaunā, par 80 nm modernākā tehnoloģiskajā procesā (65nm? 40nm?), tad tā energoefektivitāte varētu būt īpaši augsta.

    [img]https://www.bildites.lv/images/l3tkqc6whuj6zpk0f08o.jpg[/img]

    VIA Technologies saulaino skatu nākotnē vairo arī meitas uzņēmuma VIA Labs rosība, izstrādājot dažādus USB3 risinājumus – habus un kontrolierus – un mātes plašu ražotāju lielā interese par to uzstādīšana savās mājas lapās.

    Ne mazāk svarīgs kompānijai ir arī izgājušā gada nogalē ar indiešu datorražotāju Simmtronics noslēgtais līgums, kas paredz tā tiesības savā Indijas rūpnīcā ražot mātesplates ar VIA Technologies procesoriem, mikroshēmojumiem un citiem labumiem no VIAs produktu portfeļa. Tā kā Simmtronics ar jaunā ražojuma mātes platēm plāno komplektēt datorus Tuvo Austrumu un Ä€frikas valstīm, Indijai un citām Indijas okeāna piekrastes valstīm, tad, iespējams, šis ir kompānijas izrāviens tirgū, kurā nav Intel un AMD dominance. Ja notikumu attīstība priekš VIAs būs labvēlīga, tad tās necilā tirgus daļa varētu div- vai pat vairākkāršoties.

    Raksta sagatavošanā izmantoti savage3d.tistory.com un wikipedia.org

    Raksta noformēšanā izmantotie attēli ir savage3d.tistory.com īpašums.

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā