VIA Technologies turpmāk ražos arī videokartes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas VIA Technologies turpmāk ražos arī videokartes

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153039
    TrakaisKursis
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/u1rildjhfccxei3wx0e.jpg[/imgl]VIA Technologies jauno gadu ir nolēmusi uzsākt turpmāk ar savu zīmolu izplatot arī videokartes. Lai gan tehnoloģiski VIAs pirmo videokarti VIA eH1 ir radījusi S3 Graphics inženieru komanda (kuras kontā ir pasaulē pirmās videokartes izstrāde) un to arī apliecina S3 Graphics logotips uz videokartes korpusa, kā arī vidoekartes parametru maiņas programma S3 ScreenToys, jaunā videokarte potenciālo klientu rokās nonāks iepakojumā, ko rotā tikai VIAs simbolika un visā pavaddokumentācijā karte būs saukta par VIA eH1 ar S3 Chrome 5400E GPU grafisko kodolu.

    Ko tad īsti var iegūt lietotājs, nopērkot eH1 videokarti? Visupirms tā ir elektroenerģijas mazpatēriņa karte ar mazu un klusu ventilatoru, zemu profilu, taču tajā pašā laikā visai ievērojamu tehnoloģisko pildījumu: DirectX 10.1, Shader Model 4.1, OpenGL 3.1, Blu-ray, stereoskopiskā 3D atskaņošanas atbalstu. eH1 iespējams pieslēgt 2 monitorus, turklāt to var darīt 3 dažādās kombinācijās. Par kartes ātrdarbību rūpējas arī 512Mb DDR3 brīvpiekļuves atmiņas.

    Kā eksotisks risinājums minams, ka uz kartes atrodams slēdzītis, kas ļauj pārslēgt PCI-Express 2. standarta izmantošanu gadījumā, ja mātesplate uztur tikai pirmo standartu.

    Tā kā VIA savu pirmo videokarti sauc par iegulto videokarti, tad paredzams, ka VIA nemaz nepūlēsies karti popularizēt spēļu industrijas adiktu vidū. Tā vietā šī karte tiks piedāvāta kā pašas VIAs izstrādāts un VIAs dažāda gada gājuma mātes platēm pielāgots risinājums, kas dramatiski vairos veco sistēmu spējas tikt galā ar šodienas bagāto un resursprasīgo multimediju pasauli, turklāt ar iespējām pietiks vēl pāris gadiem.

    Vairāk info: VIA Technologies relīze

    #257635
    Wuu
    Participant

    Loģisks jautājums, CS pavelk?

    Cena? Un kādam tieši tirgum karte domāta, imho pa 20Ls var jau paņemt 8400/4450.

    #257636
    nevertell
    Participant

    Entuziastiem, kuriem riebjas lielās korporācijas un kuri klaigā:”VIA FTW!”

    #257637
    TrakaisKursis
    Participant

    Wuu wrote:

    Loģisks jautājums, CS pavelk?

    Cena? Un kādam tieši tirgum karte domāta, imho pa 20Ls var jau paņemt 8400/4450.

    Fig viņu zin. Maziem uzņēmumiem grūti prognozēt potenciālo noietu, tāpēc parasti tirgū tiek izmests āķis, un, kad izmērīta iespējamā interese, tiek noprognozēts noiets un noteikta cena. Par tirgu man šķiet es izteicos pietiekami precīzi, vari vēlreiz izlasīt. Vērtība gan kartei noteikti ir lielāka par 20Ls. Manuprāt, kaut kas 40-50Ls robežās.

    #257638
    Wuu
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Fig viņu zin. Maziem uzņēmumiem grūti prognozēt potenciālo noietu, tāpēc parasti tirgū tiek izmests āķis, un, kad izmērīta iespējamā interese, tiek noprognozēts noiets un noteikta cena. Par tirgu man šķiet es izteicos pietiekami precīzi, vari vēlreiz izlasīt. Vērtība gan kartei noteikti ir lielāka par 20Ls. Manuprāt, kaut kas 40-50Ls robežās.


    Es tik un tā nesaprotu, mana integrēta hd4200 parametri tie paši, ja ne labāki un ventilatorā vispār nav. Kuram vajadzēs tādu karti pa 50Ls, nu nesaprotu kur viņi lien :>

    #257639
    TrakaisKursis
    Participant

    Wuu wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    Fig viņu zin. Maziem uzņēmumiem grūti prognozēt potenciālo noietu, tāpēc parasti tirgū tiek izmests āķis, un, kad izmērīta iespējamā interese, tiek noprognozēts noiets un noteikta cena. Par tirgu man šķiet es izteicos pietiekami precīzi, vari vēlreiz izlasīt. Vērtība gan kartei noteikti ir lielāka par 20Ls. Manuprāt, kaut kas 40-50Ls robežās.


    Es tik un tā nesaprotu, mana integrēta hd4200 parametri tie paši, ja ne labāki un ventilatorā vispār nav. Kuram vajadzēs tādu karti pa 50Ls, nu nesaprotu kur viņi lien :>

    Es arī nesaprotu. Nu formāli es virzienu saprotu, bet tevis minētās HD 4. sērijas kartes ir tehnoloģiski pat mazliet advancētākas un nāk no no 2008. gada beigām… Manis norādītie 50 Ls bija ar piegādi no Taivānas vai ASV, tā jau tā karte maksās kaut kas ne vairāk par saviem 40-50$.

    P.S. Tātad infopaneļi: HD video playback with horizontal / vertical scrolling texts.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā