Viasat uzņēmumam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Viasat uzņēmumam

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155153
    andrejsLi
    Participant

    Labdien, cienījamie Notepad.lv apmeklētāji un iespējams, Viasat Latvija darbinieki.

    Esmu augsti pagodināts, šodien saņemot jau 4. uzstājīgo zvanu no kompānijas Viasat. Īpašs prieks bija atmosties plkst. 11.00 un 14.00 dienā, uzzinot, kāda kompānija mani vēlās pagodināt ar saviem pakalpojumiem.

    Vēl lielāks prieks, bija 3 gadus atpakaļ pieslēgt Viasat pakalpojumus, par kuriem pēc pusgada vajadzēja maksāt nožēlojamos 14 Ls mēnesī un vēl, īpaši priecājos par regulāro maksas kanālu atslēgšanu. Arī 10 Ls gada maksa sat kartei nekad nevar būt par daudz, žēl, ka līguma noslēgšanas brīdī tās gada īres maksa sastādīja tikai 5 Ls. Š odien es saprotu, ka biju muļķis, zvanot un informējot, ka sat karte ir pārstājusi darboties un atsaucoties ar apšaubāmo Latvijas Republikas PTAL un noslēgtā līguma noteikumiem, samainīt to vēlējos bez maksas.

    Nekādi jau 6 mēnešus nespēju pārdzīvot, ka skatos visu LTC kanālu paku par 8 Ls mēnesī. Arī žēl, jo lietainos un sniegainos vakaros manam necilajam televizoram nenāksies nelabuma konvulsijās raustīt bildi.

    Ejiet mājās ar saviem pakalpojumiem!

    Viasat uzņēmums krīzes laikā atļāvās nelikumīgi neinformēt cilvēkus par iespējām atteikties no pakalpojumu sniegšanas, ja tiek vienpusēji veikti līguma grozījumi. Varu iedomāties, kā jutās tie pensionāri, kuri aiz aizpūstām smadzenēm bija noslēguši šo brīnišķīgo līgumu. Viasat kanālos Viasat reklamēja zviedriem savu HD daiktu par 1 kronu, tikmēr Latvijā par 70 Ls. Š ādus pigorus varētu turpināt stāstīt vēl un vēl.

    Paldies par uzmanību un atvainojos par literāri skarbo izteicienu.

    #277008
    Evers
    Participant

    Piebalsoju! 🙂

    #277009
    grisha
    Participant

    Es gribeetu redzeet, preciizaak jau, dzirdeet, vienu apmierinaatu klientu.

    Viashrots nav taas naudas veerts. Piem. Sky UK man nekaadu maksu par karti vispaar neprasa. PAt HD uztveereeju dabuju par briivu, ja nosleedzu liigumu uz gadu. PAt Sky atbrauc un pashi uzliek skjiivi, taa ka nekas nav vispaar jaadara, tik jaaspaida pults. PIedevaam darbs tika izdariits perfekti.

    PAr viashrotu var vieniigi labu ko pateikt ka aarpus LV var redzeet LV kanaalus, bet , protams ar medus paliidziibu, ne jau vinjiem maksaat.

    #277010
    msh
    Participant

    Griša, man tev sākt stāstīt kāpēc tas nolādētais Sky smagi sūkā? Nu labi, kad biju apvienotajā karalistē, novēroju ka tur visas lielās firmas var atļauties pist savus klientus, laikam nostāja ir “tu atrodies uz salas un nekur neaizmuksi”.

    #277011
    Foxsk8
    Participant

    O jā, man meičai arī šodien zvana no Viasata, beidzās 2 gadi mocības, šamie piedāvā HD dekoderi, kaut kādas atlaides 6 men garumā, bet pēc tam būs jāmaksā vēl 4 Ls klāt, so, padomāju, un kas no tā iznāk, par zelta paku maksāju kādus 16 – 19 ar PVN, un tad vēl būs 4 Ls klāt, kopā beigās cipars aizaugs uz 25 Ls par TV. Nu i nafig.

    VIASAT pārdošanas menedžere ļoti cītīgi un uzstājīgi nolika LTK, teica, tā, nu paņemiet vienu paku, tad atkal Jums jānēm kaut kāda paka, tad atkal jāpapildina karte, utt… ķipa ka tas būtu baigi sarežģīti, vienu reizi nokomplektēju ko vajag un skatos. VIASAT kauns.

    Vispār VIASAT varētu arī pa kantoriem izvazāt, uz manu mailu nāk VIASAT rēķins, kaut gan Klients ir mana meiča, un nekur neesmu norādījis savu e-pastu kā rēķina saņemšanai. Sviests.

    Tagad tikai veiksmīgi vajadzētu viņiem to karti atdod, lai ir miers.

    #277012
    andrejsLi
    Participant

    Š odien atkal 4 zvani, paceļu, klausulē klusums. Viņi ķer uz muļķi, jo atzvanot skan ierastais Viasat klientu apkalpošanas tālrunis. Tā viņi apliecina, ka cilvēkus uzskata par muļķiem, jo pārzvanot tie piedzīvo smadzeņu viasatizācijas seansu, ar visām no tā tālāk izrietošajām sekām.

    Š o klusēšanu klausulē uzdošu izvērtēt juristiem, jo domāju, ka tas ir sīkais huligānisms, kopā ar agresīvu mārketinga praksi. Ja būs rezultāti, ziņošu.

    #277013
    Willis
    Participant

    Sūdzība par Viasat[/url][/color]

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā