Video apskats: GRID 2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Video apskats: GRID 2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158421
    Wuu
    Participant

    Portālā biedrs Jaunzems piedāvā video apskatu auto sacīkšu simulatoram GRID 2.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XVYu5rCf434[/youtube]

    Avots: UOC.LV

    #298807
    Nettwerk
    Participant

    Paldies, apskats tieshaam labs. Kāda ir pēdējā laika labākā braucamā spēle? Nepieminēt Grand Turismo 5. Bet priekš PC. Vēlme uznāca pabraukāties. Un jā es gaidu, kad parunāsi par PS. Nemaz tik pūkains nav kā tur youtube kanālā tu centies pacelt saulītē. Ceru sagaidīšu patiesību par PS melnajiem caurumiem un suudiem.

    #298808
    Jaunzems
    Participant

    Iesaku pagaidīt Project:CARS, tas patiešām būs episks braucamais. Ja vēlies kaut ko uz simulāciju, rFactors ir lielisks, bet, ja kaut ko arkādiskāku, tad vecais GRID arī ir foršs, varbūt stīmā atlaidēs varēsi pat par dažiem eiro paķert

    #298809
    nevertell
    Participant

    Ķipa šitas ir racing simulātors. Arkāde šitā ir.

    #298810
    opengraybox
    Participant

    Cilvēkam kas uztaisījis apskatu – visu cieņu – pa daudz brīžiem subjektīva, bet es pārdzīvošu – toties bals klausama 🙂 nu vispar patika

    #298811
    Raivix
    Participant

    Laikam pareizi darīju, ka nepirku. Gaidīju turpinājumu pirmajam GRID, bet nekā. 🙁

    #298812
    Crow
    Participant

    Grafiski konfektīga (t.i., viss, ko man vajag) arkāde, kuru pamatīgi sabojā tas, ka AI braucēji ir pilnīgi maniakāli psihopāti. Ceturtajā un piektajā sezonā jau vispār pabeigt posmu vien ir sasniegums. Apmēram tad arī es sapratu, ka bieži savādāk tikt pirmajā vietā nevar un Parīzes līkumos – T-BONE, ASSHOLE, HAHAHAHAH!!1!

    … nosaukums man bijis nebijis.

    #298813
    garaisezis
    Participant

    var būt ir kaut kas smuks uz mac arī pieejams bez NFS un Alphalt6

    #298814
    Jaunzems
    Participant

    Uz mac ir pieejams… emm…. ummm… ammm…

    #298815
    icenil
    Participant

    Kur tad tu fag ieraudzīji Grid 2 uz MAc?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā