Video apskats: Sniper Elite V2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Video apskats: Sniper Elite V2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156482
    Wuu
    Participant

    Otrā pasaules kara beigas, jaunākie nacistu ieroči, Krievijas armijas ieņemtā teritorija un pa vidu kokteilim amerikāņu snaiperis. Uzzini Sniper Elite V2 video apskatā, vai Sniper Elite V2 ir kārtīgs snaipera simulātors!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fRns_gk2wFc[/youtube]

    Avots: UOC.LV

    #285505
    akms47
    Participant

    Gaidu ar nepacietību.

    #285506
    Nau4a
    Participant

    spēle laba. vienīgi te nav tīra “snaiperēšana”, bet veselas armijas atšaušana.

    tikai reizēm pietrūkst reālisma un vēl citas interesantas fīčas.

    #285507
    Athlons
    Participant

    varētu pat būt interesanti pašaudīties… 😀

    #285508
    Athlons
    Participant

    tikai biku apnicis šaut fričus ar viņu pašu ieročiem… varētu pārmaiņas pēc pašaut krievus un jeņķus… 😉

    no vācu karavīra skatupunkta varētu būt baisi interesanti paspēlēt – sākumā uzvarošs Blitzkrieg, beigās izmisīga izdzīvošana Berlīnes ielās…

    #285509
    akms47
    Participant

    Nu ko, tulīt noprovēsim. 😀

    #285510
    Willis
    Participant

    🙂 Nu noprovējet, noprovējiet. Kad DEMO spēles laikā snaipers pietupies staigā, viņš smuki ar dibenu groza 😀

    #285511
    Vijolnieks
    Participant

    Nē nav.

    #285512
    Evers
    Participant

    Man spēle liekās vienmuļa, garlaicīga. AI ir diezgan liels pamuļķis, WW2 friču sišanas tematika arī nodrāzta. Izdzēsu pēc dažām misijām. 3 personas skats automātiski pārvelk strīpu vārdam “simulators” – varu apskatīties, kas aiz stūra, pat nepabāžot galvu.

    #285513
    iKey
    Participant

    Izgāju visu. daudzās misijās krieviem arī vajag ielaist lodi ribās.

    #285514
    akms47
    Participant

    Hmm. Bija par īsu un kaut kā par nenopietnu tik jaunai spēlei. Esmu vīlies.

    #285515
    faq
    Participant

    Piedodiet atvainojiet. Third person, “spēlējot uz kontroliera”? WTF. Kur var atļauties vispār salīdzināt ko tādu. Man jau pietiek ar konsoles retārdiem BF3, dēļ šamiem spēle vienkārši tika sapista. Un kur ir tas AI. 2:52-3:00. Pie velna pat saboteur friči bija saprātīgāki. Nevēlos atkārtoties, bet es kratos spēlēt BFBC2.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā