video karte Asus AMD/ATI Radeon HD5450 1GB DDR3

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio video karte Asus AMD/ATI Radeon HD5450 1GB DDR3

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154989
    Anonīms
    Neaktīvs

    speles ies normali piemeram dirt3 vai assassins creed vai jaunakais nfs ja man ir 4gb ra un divkodolu 6800ghz un ja bus si videokarte Asus AMD/ATI Radeon HD5450 1GB DDR3

    #275899
    Stat1CX
    Participant

    Neapnīk cept augšā tēmas, vienu pēc otras, ar vienādu saturu?

    #275900
    Anonīms
    Neaktīvs

    nju man gribas zinat tas ir viss un tadas temas vairs nebus

    #275901
    Wuu
    Participant

    Nē, tā karte nekam neder.

    #275902
    Anonīms
    Neaktīvs

    ASUS P5G 41T-M LX3 a kada butu laba sij mates plateij tikai viss letakaa un labaka protams lai tas speles vilktu?

    #275903
    Willis
    Participant

    Un pārējie dzelži datorā nav ?

    #275904
    Anonīms
    Neaktīvs

    procesors 2 kodolu 6800ghz intel chipset G41 suports intel core2 extreme inside, suports intel core2 quad inside mates plate ASUS P5G 41T-M LX3 RAM 4gb orginali videokarte kopa ar mates plati intelgamma 4500 kaut kada tur mates plate iebuvetaa.

    #275905
    Stat1CX
    Participant

    Ja gribi spēlēt jaunākās spēles uz pieņemamiem kadru daudzumiem sekundē, tad ar saviem 50 Ls uz video karti būs jārēķinās. Uz to HD5450 vispār vari neskatīties, viņa nevienu mūsdienu spēli nepavilks ar pieņemamu kadru skaitu un kaut ko labāku par pašiem zemākajiem grafikas iestatījumiem.

    #275906
    nevertell
    Participant

    Ja gribi spēlēt mūsdienīgas spēles mūsdienīgā izšķirtspējā ar smuku grafiku, 100, vai optimāli 150 lati par videokarti.

    6950/560ti vai 6850/460 gtx (tikai ne se versija).

    UN KODOLU DĒĻ FREKVENCE NESUMMĒJÄ€S. Kas tas vispār par proci, kuram ir 3,4 ghz ?

    Ja tas ir https://ark.intel.com/products/27520/Intel-Pentium-D-Processor-945-(4M-Cache-3_40-GHz-800-MHz-FSB) , tad vari pirkt droši arī jaunu processoru.

    Lapsskrituli, sataisi linkus, lūdzu.

    #275907
    Nau4a
    Participant

    Bumbier Sandi – raksti normāli, savādāk tavu tekstu negribas lasīt.

    Stat1CX – kā ta nepavilks. ja pat ar HD 4tūkstošajām kartēm var, kautvai, trešo Dirtu paspēlēt +/- max.

    #275908
    Anonīms
    Neaktīvs

    njam es tiesam nezinu kads procis tur ir kas uz kastes to uzrakstiju jau bet vins ir sudigs galigi mans procis neko nevilks?

    #275909
    Anonīms
    Neaktīvs

    es gribetu optimalu karti sapratigu cenu un lai nebutu ta ka es panemu video karti un peksni procesors nepavilks videji lai kopa butu labi 🙂

    #275910
    Willis
    Participant

    + Ar kādu izšķirtspēju taisies spēlēt, kāds ir tavs monitors ? Viss ir savstarpēji saistīs .

    Videokarti var pirkt arī SS.LV, Reklama.LV vai ZIP.LV, tur bieži vien jaunas, labas mantas pārdod .

    P.S. Kas ir ‘saprātīga cena’, vienam Mersedess ir par švaku, citam Lada ir OK! 🙂

    #275911
    Anonīms
    Neaktīvs

    nju monitors man ir 24 collu nju videji gribetos 1 gb laikam plus minus 50 ls

    #275912
    Willis
    Participant

    Kāda ir monitora maksimālā izšķirtspēja ?

    Rekomendētās prasības >

    Windows Vista® vai Windows® 7

    AMD Phenom™ II / Intel® Core™ i7

    3 GB RAM

    15 GB brīvas vietas uz cietā diska

    Videokarte: AMD Radeonâ„¢ HD 6000 Series

    DirectX atbalstoša skaņas karte

    DirectX 11

    ==

    Minimālās prasības >

    Windows® XP, Windows Vista® vai Windows® 7

    AMD Athlon™ 64 X2 2.8 GHz / Intel® Pentium® D 2.8 GHz

    2 GB RAM

    15 GB brīvas vietas uz cietā diska

    Videokarte: AMD Radeon™ HD 2000 Series 256 MB / NVIDIA® GeForce® 8000 Series 256 MB

    DirectX atbalstoša skaņas karte

    DirectX 9

    #275913
    Anonīms
    Neaktīvs

    Benq G2420HD tas ir mans monitors. nju man sanak ka pirmais procesors ir pentium un otrais laikam bij celeron katram pa 3,4ghz vini ar labi pavilks.ka var apskatities kadi vini ir?

    #275914
    Anonīms
    Neaktīvs

    un windows 7 ultimate

    #275915
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Sandi, pirmkārt – sāc lietot pieturzīmes, savādāk tavi teikumi sanāk visai dīvaini un nesakarīgi.

    Otrkārt – izskatās, ka tu no datoriem daudz neko nesaproti, tāpēc aizej pie čoma, kas kaut ko saprot vai uz veikalu, kuram tu uzticies un viņi tev ieteiks. Š eit katrs ieteiks kaut ko savu, bet tev jau nebūs iespējas pārbaudīt – vai cilvēks kaut ko saprot vai nē, jo tu pats no tā neko nesaproti.

    #275916
    Anonīms
    Neaktīvs

    arii taisniba,paldies, es domaju ka taa bus vienkarsak,nebus jabrauc uz veikalu,a vienkarsi pasutiit.

    #275917
    nevertell
    Participant

    Tam monitoram neko lēnāku par 6850/460gtx NEVAR.

    Bet šīm videokartēm prasās vismaz e8200 procesors, kas ir lopā dārgs, bet vienīgais, kas varētu īsti derēt tavai mātesplatei. Nu labi, vēl ir e5400…

    Bēt ekonomiski idiotiski ir upgreidot tavu datoru, labāk būtu atstāt visu, ko vairs ir jēgas atstāt (korpusu, ventilatorus, diskus un lasītāju, barokli, ja tas ir kautcik jēdzīgs), un pirkt pārējo visu jaunu, māti, proci, atmiņu, videokarti.

    Dirt3 ar 460 gtx iet uz gāndrīz Ultra iestatījumiem uz 1920×1080 ar 60 fps. Ar dx11.

    Uzskatu, ka sacīkšu spēles spēlēt lēnāk kā 60 fps ir mazohisms.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā