Video kartes iegāde – iesakiet.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Video kartes iegāde – iesakiet.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152008
    Foxsk8
    Participant

    Td nu lūk tauta, Jums ir iespēja, man beidzot kaut ko ieskalot, ietekmēt manu lēmumu, attiecībā uz V-kartes iegādi.

    Prasības:

    Vismaz 512MB, vienozīmīgi Nvidia, Cena ap 50 Ls. Var arī skatīt, core dzinēju, vai kaut kā optimizēt, bitus, core, etc. vajag tādu optimizētu vidus variantu. Like kādreiz bija visi skatās uz MB, bet core un biti iesūkā.

    Modeļus studijā.

    V-karte domāta tam, lai noņemtu onboard, pagaiņātu kādu šuteri, kad apnīk strādāt. Varbūt arī kādi grafiskie darbi, ar Photoshopu, animācijas, etc. Bet tas nebūtu noteicošais.

    Tagad vienkārši tie dzelži attīstās tik strauji, ka vairs nespēju izsekot visam līdzi.

    Kādi ir tie GT210, un uz augšu modeļi, ar ko viņi atšķirās no 9600, 9800 GT? Cenas ziņā, liekas ka tāds GT210 variants varētu būt man piemērots. Hvz.

    #245855
    Evers
    Participant

    GT210/220/240 ir jaunākas šķiras par 9800GT, bet vājāki. par 9800GT niknāki būs tikai sākot no GTS250

    #245856
    nevertell
    Participant

    Ja vēl kautkur var dabūt, tad 9600gt/gso. 9800 ir 65 lati.

    Bet tās cenas ir vienkārši razpizģecz, pirms gada 9800 vēl varēja dabūt par 50 latiem, par soteli 260 gtx, tagad tikai cena pieaug. Bezmazvai kā ar Core2 pročiem (e8xxx/q9xxx).

    #245857
    ob1
    Participant

    Ja ap 50Ls, tad 240-ā.

    #245858
    nevertell
    Participant

    Te vispār var paskatīties.

    Tavam gt 210 ir 16 strīmproči, salīdzinājumā ar 9800 gt 112 TÄ€ IR NIECĪBA.

    #245859
    Crow
    Participant

    https://www.zip.lv/show/?i=1294980&search=ad0c910812fbc29dd142a21a42154c45&place=6

    Lietota, protams, ir lietota. Taču dažkārt var labu mantu aiz astes noķert…

    #245860
    nevertell
    Participant

    Nū bēidz, 50 lati par lietotu ?

    #245861
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    Nū bēidz, 50 lati par lietotu ?


    Taisnība, pārsālīta priekš lietotas. Abet GT240 netur līdzi + tām jāskatās, lai būtu GDDR5 vismaz, citādi vispār pret paksi metamas :lala:

    Vienīgais GT240 pluss – daudz mazāk rij. Ja visu dienu kompīts dabūs strādāt, tad ar visām enerģijas taupīšanām ir tā kā ir.

    #245862
    Foxsk8
    Participant

    Ja jau es visu mūžu esmu sēdējis uz onboard, tipisks darba cilvēks. Tad domāju, ka jebkurš no variantiem man būs labāks, nekā sēdēt uz iebūvēto. 😀 Labi, jāskatās, kuru ņemt. Paldies.

    #245863
    Wuu
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Labi, jāskatās, kuru ņemt. Paldies.


    Ieteiktu “cita ražotāja kartīti”, nav ko krāmēties ar tiem vecajiem krāmiem. Te

    #245864
    Foxsk8
    Participant

    Wuu. Man ir riebums pret Radeoniem. 😀 Ne viņi onboardus labi veido, ne arī atsevišķi kā tā. Atceros, ka bija mātene ar Nvidia čipsetu, nomainīju uz ATI, un biju smagi vīlies, Protams onbordus salīdzināt ir slimi, bet tik un tā.

    Tagad ir ATI Radeon X1200, uzlikt video var līdz 1GB, bet reāli tas jau nav noteicošais, kā arī tas neko pie performacens dodod. Agrāk bija Nvidia 6200 čipsis, tad veicu testus, un rezultāti atšķīrās uz pusi. Kaut gan, ATI vajadzēja būt labākam, jo jaunāks modelis, utt..

    #245865
    Wuu
    Participant

    Nu kā zini, bet situācija ir mainījusies uz 180 grādiem. Es ar savu Ati onbord varu Crysis spēlēti.

    #245866
    nevertell
    Participant

    Uz low @ 800×640. Ja vajag cud’u, tad nav ko citu ņemt.

    Ja vajag linux darbināt, tad ar nav ko citu ņemt.

    #245867
    Evers
    Participant

    Hmm, es biju zvērīgs nvidia fanboy, nopirku GTS250, sasodīti skaļi dzesējās, tikko iespraudu radeonu 5770, daudz klusāk, spēles jūtami labāk iet, skatīsimies ko darīs HD video montāža.

    #245868
    Foxsk8
    Participant

    Ever: Es video netestēju pēc on game modes, bet gan veicu “benchmark” testus. Reāli jau skaļumu rada venķiks, vajag tikai to pieregulēt.

    ATI man nekad nav saistījusi.

    Reāli ir tā, AMD un ATI iet vienā rokā, Intel un Nvidia tā pat. Tad nu Procis man ir AMD, bet video ņemšu NVidia, un būs labs vidus ceļš priekš performances par neextremiem līdzekļiem. Ko man darbam vairāk vajag 🙂 Kodu jau var kodēt arī uz onboard.

    #245869
    Evers
    Participant

    Vienkārši Ati kartiņa varētu būt vēsāka un klusāka. Vai kādreiz nebij otrādi.

    #245870
    Crow
    Participant

    Btw, ekur lapele tīri cipariskai salīdzināšanai:

    https://www.hwcompare.com/graphics/compare.php

    #245871
    nevertell
    Participant

    Jā, jā foksskeit, iet jau envidija ar intelu roku rokā. Vēl nesen kāvās par to, kuram ir tiesības taisīt čipsetus un kuram nav. Tapēc jau nav nforce dēļu jaunajiem inteļiem. Un ever, tu jau ar paņēmi veco (ne)labo g92 un tagad te salīdzini ar dx11 5770.

    #245872
    remzijs
    Participant

    Wuu wrote:

    Nu kā zini, bet situācija ir mainījusies uz 180 grādiem. Es ar savu Ati onbord varu Crysis spēlēti.


    Izstāsti kā tas ir iespejams ja tu to dari uz 785G čipa ar onboard HD4200 ???

    #245873
    Foxsk8
    Participant

    Vispār jau doma ir pavisam kur citur. Uzmaukt pamazām paralēli jaunu PC, kur reāli es iegādātās daļas izmantoju jau uz esošo sistēmu. Beigās tikai atliks iegādāties dēli un proci. Un vecais PC, arī būs palicies tādā darba kārtībā, kāds viņš ir tagad. Nopārdod, piemest money, klāt, kaut kā netik, mazums kas dzīvē gadās, aka toma variants, ka paliek vispār bez PC.

    Un vispār par Intel runājot, taka no tehniķu reālā worka esmu nedaudz attālinājies, tad tagad paskatoties Intel side virzienā, saprotu, ka nu jau vairs nevar tā īsti orientēties, kas un kā, tāds procis, tāda serija, utt… Tāds čipsets, un šitāds. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā