video kartes swaps (skan atbilstošāk domai nekā maiņa)

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio video kartes swaps (skan atbilstošāk domai nekā maiņa)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153451
    vitaalijs
    Participant

    Sveiki! Nesen iedomājos tādu foršu fīču, ka būtu kruti pārslēgt videokartes (gf 8800gt uz hd4200 un otrādi). Respektīvi tad kad gribu kautko paspēlēt ieslēdzu 8800-to bet kad palūrēt filmu vai netāpasēdēt radeonu. Iemesls patīk kluss kompis kad ar integrēto tad gandrīz nav dzirdams iznjemot kad cietais strādā, bet ar to geforce nav forši. Kā jūs domājat, kā varētu manu spalvaino ideju īstenot ar vismazāk veiktām manipulācijām???

    #262295
    iKey
    Participant

    Atbilstošāk būtu “Pārslēgšana”. Ja tev ir mātesplate ar HybridCrossFire atbalstu (plates ar AMD 790GX, 780G, 760G, 785G, and 880G and 890GX čipsetiem), tad tādas izvirtības darbojas tikai uz ATI kartiņām…

    nāksies vien pašam vērt vaļā korpusu un manuāli atvienot.

    #262296
    vitaalijs
    Participant

    Kā reiz man tāds mātes dēlis ir. Tātad būs jāiemaina geforce. Un tad ja pareizi saprotu varēšu atslēgt neintegrēto kartačku jeb izslēgt tā ka viņa nedos nekādas dzīvības pazīmes(tb negriezīsies ventilators)????

    #262297
    iKey
    Participant

    Ja jau ārējā VGA ir izslēgta, tad laikam, nemāku teikt…. gan jau pārējie biedri ir čamdījuši šo veidu. un galvenokārt ir domāts lai sakrustotu integrēto un kādu vāju videokartiņu, rezultātā izveidojot ne tik vāju karti

    #262298
    nevertell
    Participant

    A kā tu video signālu dabūsi cauri savai galvenajai kartei, kad tu lietosi integrēto ? Patīk kluss kompis, nopērc lielu radiatoru. Man ir tāda pati videokarte, paņēmu lietotu āftermārketkūleri un tagad nedzirdu to vispār.

    #262299
    vitaalijs
    Participant

    Par signālu tas jau mazākais.. monitoram ir vairākas ieejas njem to kurā kautko rāda pie kam vēl AUTOMāTiski 😀 Par radiatoru es jau baigi spēcīgi apsvēru bet tā kā baidos jo gadās ka es kādā sestdienas rītā sadomāju kko uzspēlēt un tad tā spēlēšana var ievilkties diezgan un tāda DIY dzese īpaši uzticama neliekas gadījumos kā minētais, kad kādu pus dienu kompis dara ko vien spēj….

    #262300
    nevertell
    Participant

    Nu ko tu īdi ? Neiet runa par DIY dzesi, bet gan par tādu, ko tu nopērc veikalā un uztūķē virsū. Man ir accelero s1 un man nekad neuzkāpj virs 60 grādiem. Man gan protams ir papildus ventilātori, kas griežas pie 800 rpm, tos dzirdēt nevar.

    #262301
    usins
    Participant

    Mana atbilde. nopērc after market dzesi, un kūlerim uzliec speed kontrolieri. kad nespēlē, droši nogriez apgriezienus uz minimāliem, kad spēlē, uzgriez uz max. galvenais šajā gadījumā, lai radiators normāls ir, lai kūlerim minimāli griežoties nepārkarst vga

    #262302
    vitaalijs
    Participant

    … Īdi 😀 😀 😀 man viens čoms arī tā saka varētu padomāt ka tas esi viņš, bet tajā gadījumā it lietas galīgi neinteresee… Bet tas accelero izskatās tāds nopietns vispār jau varētu mēģināt. Š ajā sakarā radās vispār jau vēlviena doma – uzlikt slēdzi uz pienākošajiem barošanas vadiem vai vada, kas baro neintegrāro karti. Tad tā kā es varētu pirms mašīnas iedarbināšanas izdomāt ko lietot, jo tīri stāvot pci-ex slotā karte tachu nebarosies (neesmu pārbaudījis). Kādas domas par tādu ideju????

    #262303
    iKey
    Participant

    Labāk atstāj visu kā vajag…. tava pieminētā darbība sapisīs karti… GPU jau rij tos ampērus nevis kautkāds neicīgs kūleris.

    #262304
    ruukjis
    Participant

    vitaalijs wrote:

    … jo tīri stāvot pci-ex slotā karte tachu nebarosies (neesmu pārbaudījis). Kādas domas par tādu ideju????

    Karte darbosies arī bez barošanas, ne pilnvērtīgi, bet pietiekoši, lai atslēgtu tavu integrēto karti un čakarētu tev prātu ar kaitinošiem paziņojumiem par barošanas trūkumu.

    #262305
    maris2912
    Participant

    ruukjis wrote:

    vitaalijs wrote:

    … jo tīri stāvot pci-ex slotā karte tachu nebarosies (neesmu pārbaudījis). Kādas domas par tādu ideju????

    Karte darbosies arī bez barošanas, ne pilnvērtīgi, bet pietiekoši, lai atslēgtu tavu integrēto karti un čakarētu tev prātu ar kaitinošiem paziņojumiem par barošanas trūkumu.

    viss ticamak ari pikstes 😀 jo nepietiks jauda 😀

    #262306
    nevertell
    Participant

    Eksperti :>

    #262307
    ruukjis
    Participant

    maris2912 wrote:

    viss ticamak ari pikstes 😀 jo nepietiks jauda 😀


    Nepīkstēs. Tur nav kam pīkstēt. Ja nu gadījumā tu biji iedomājies, ka BIOS lamāsies, tad arī tas nenotiek. Tik cik pašā OS nvidia draiveris pauž savu neapmierinātību par tavu bezatbildīgo rīcību.

    #262308
    aoma
    Participant

    Pīkstēs gan, vienreiz steigā biju piemirsis videokartes barošanu pievienot, svilpiens bija tāds, ka ausis aizkrita 🙂

    Tas gan būs gadījumā, ja barošana trūkst pilnībā.

    #262309
    ruukjis
    Participant

    Hmm, pieņemu, ka tas ir no ražotāja un kartes atkarīgs – mana 780GTX toč nebļāva, neesmu 100% drošs bet, ja pareiz atceros, tad Asus 8800GTX ar nekliedza… būs intereses pēc jāpamēģina.

    #262310
    nevertell
    Participant

    4870 nebūtojās, ja nebija iesprausti abi barošanas štepseļi.

    #262311
    Creep
    Participant

    4850 ar nebūtojas. Ieslēdzot izmet paziņojumu par barošanas trūkumu un viss (neatceros, vai trosni taisīja, vai nē).

    Pēc šeit rakstītā varētu padomāt, ka nvidia neliekas gandrīz ne zinis, kamēr AMD kliedz tā kā nelabais :|.

    #262312
    iKey
    Participant

    HD 3450 AGP, tai ārējā MOLEX barošana, un biju aizmirsis piespraust elektrības štepseli. Kompis nekur talāk par sarkanu tekstu uz monitora “Please add an external power cable to your graphics card” (vai kā tamlīdzīgi) negāja.

    Tas ir kā kurai kartei, vienai lamājas BIOS, otrai uz ekrāna brīdinājuma teksts, trešai gļuko, un vēl arī kompis nešķiļ klāt POST

    #262313
    aoma
    Participant

    Creep, manā īpašumā jau ilgākus gadus ir GF8800GTS, pīkst, maita…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā