Video kuriozs – Ballmera autogrāfs uz MacBook

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Video kuriozs – Ballmera autogrāfs uz MacBook

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225898
    Aldis
    Participant

    Humora pilns cilvēks! 🙂 Un tie kas saka ka Balmers ir idiots – paši nav ne labāki =] Tik tālu kāds būtu dzīvē ticis?? 🙂 Jup, šams taisa no visa sava veida šovu – viņš to var atļauties! 🙂

    #225899
    nevertell
    Participant

    Jaunzem, tu domā ar galvu ? Kurā brīdī es teicu, ka visi aktieri ir nelabojami idioti. Rovans Atkinsons tēlo idiotu kameras priekšā, šitas- prezentējot savus mēslus.

    #225900
    Jaunzems
    Participant

    Bet savus mēslus tomēr viņš arī prezentē pie kameras! Domāju, ka mājās ar sievu un bērniem viņš uzvedas normāli. Un ja tu paprasītu parakstīt savu MacBok bez neviena cita klātbūtnes, tevi pasūtītu napig.

    #225901
    Jaunzems
    Participant

    Viņš izrādās tāpat kā mopsis vai šlesers

    #225902
    Creep
    Participant

    Jaunzem: aktieri dara tā, kā paredz scenārijs, balmers tik aiziet uz prezentācijām paākstīties. Nezinu, kā citiem, bet man pēc tādām reklāmām drīzāk pāriet velme pirkt preci, nekā tieši rodas velme skriet uz veikalu. Beztam, balmera vadīšanas laikā jau ziniet, kas ar M$ akcijām noticies…

    #225903
    nevertell
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7uYmeJ7rtaI[/youtube]

    Vēl pastāsti.

    #225904
    Eudoxus
    Participant

    Lūk, viena no labākajām kompju reklāmām ever

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RlmzwZXa-Ww[/youtube]

    #225905
    APOC
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Lūk, viena no labākajām kompju reklāmām ever


    oi, šitā ir ideāla 😀

    #225906
    Eudoxus
    Participant

    Jā, apple te var stāvēt pie ratiem.

    #225907
    Andress
    Participant

    Sediet, 5. Balmers bija ar Bilu vel tad kad sāka garāžā pc būvēt un Džobsam nocēla pirmās GUI idejas. Balmers tajā alikā kad bils geekoja pie pirmajiem pc, Balmers Bilam teica episkus vārdus- “Bil, es tev to nekad nepiedošu, blakus istabā guļ divas kailas sievietes. Es viņām teicu “Bils raksta operētājsistēmu” un viņas “Oh, tas ir tik interesanti”, nē, Bil viņas ir kailas!” Uz ko Bils pievērsās (aizmirsu kā bija vardā, viens no Bila lidzgaitniekiem) ar jautājumu par os koda pareizibu. Balmers ir parasts cilvēks, es viņa vietā ne tādus jokus vien izspēlētu. Duriki jūs esat.

    #225908
    APOC
    Participant

    Andress wrote:

    Sediet, 5. Balmers bija ar Bilu vel tad kad sāka garāžā pc būvēt un Džobsam nocēla pirmās GUI idejas. Balmers tajā alikā kad bils geekoja pie pirmajiem pc, Balmers Bilam teica episkus vārdus- “Bil, es tev to nekad nepiedošu, blakus istabā guļ divas kailas sievietes. Es viņām teicu “Bils raksta operētājsistēmu” un viņas “Oh, tas ir tik interesanti”, nē, Bil viņas ir kailas!” Uz ko Bils pievērsās (aizmirsu kā bija vardā, viens no Bila lidzgaitniekiem) ar jautājumu par os koda pareizibu. Balmers ir parasts cilvēks, es viņa vietā ne tādus jokus vien izspēlētu. Duriki jūs esat.


    Ja tu te citē filmu “Pirates of Silicon Valley”, tad tevis pieminētais “viens no Bila lidzgaitniekiem” ir Paul Allen, kurš bija nemazāk nozīmīgs kā Bils, ja ne pat vēl svarīgāks. Taču Nr.1 var būt tikai viens – arī starpcitu no filmas.

    #225909
    ob1
    Participant

    Tikai nevajag. Bils nerakstīja nekādu OS. Dos būtībā bija nedaudz pahakots CP/M.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā