Video: Lielas acis, lielas krūtis un zombiji – GunGirl 2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Video: Lielas acis, lielas krūtis un zombiji – GunGirl 2

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152392
    zivs
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/dt952650o1v6vf133c.png[/imgl] Š oreiz jūsu uzmanībai ir spēlīte, kam nav ne daudzspēlētāju režīma, ne trīs dimensijas, ne arī gigabaitu izmēri, kā arī prasības pret jūsu datora dzelžiem nav nekādas lielās – viena paša Vāczemes jaunieša izstrādātās, daudzu cilvēku mīlētās un visādi citādi slavētās spēlītes GunGirl 2 videoapskats arī ir klāt!

    Kā jau līdz šim, lieki nekarsējot klaviatūras taustiņus, piedāvāju noskatīties ar šībrīža interesantāko indie tipa bezmaksas spēli – jau minēto GunGirl 2!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eHkCwQWz9VA[/youtube]

    Sīkāk ar spēli, kā arī to lejupielādēt ir iespējams tās oficiālajā mājas lapā, savukārt apskata avots – jums jau labi zināmais.

    #249986
    TrakaisKursis
    Participant

    Kārtējais perfektais apskats, kas patiešām mudina pamēģināt! Paldies!

    #249987
    Skypewip
    Participant

    😀

    #249988
    garaisezis
    Participant

    nez vai man mobilais telefons sho pavilks ariii?

    #249989
    Crow
    Participant

    kaltēts sviests 😀

    #249990
    Aldis
    Participant

    Labs.. būs jānomēģina.. 🙂

    #249991
    Mr.Death
    Participant

    Atceros, kaa man veel nesen viens cjoms teica. “ko nu.. tagad modee ir zombiji. :>”. es sjim iesaakumaa neticeeju, bet laikam buus jaasaak ticeet. :> Muuzika ir vieniigaa, kas pievelk. Buus jaanoripo. :>

    #249992
    80MXM08
    Participant

    nu ko var likt šitādu sviestu iekšā??? ja nekā nav ko likt tad neliec neko!

    #249993
    Snorx
    Participant

    Apskats ideāls, turklāt spēļuks haļavnijs. Nu uz kases grāvēju automātiski tas nevilks, bet izskatās pajēli…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā