VIDEO_TS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147891
    pafs
    Participant

    Sveiki!

    Steidzami vajadziiga atbilde prieksh jums noteikti vienkaarsham jautaajumam.

    Taatad man ir DVD filma nokachaata, taada variantaa, kur ir taa Video_TS mapa un iekshaa Video_TS fails, vairaaki .vob faili un vrb vel shis tas. Nu tas taa, taa biezhi ir, ar VLC vnk Open folder un viss iet ar visu Menu pat reizeem…

    Jautaajums ir, kaa pareizaak ar NEro ierakstiit to filmu diskaa, lai to vareetu normaali atskanjot uz random LG DVD atrskanjotaaja? Kura sadalja NEro jaaizveelaa utt.

    Ceru uz atbalstu, biedri 🙂

    #188360
    deivs001
    Participant

    Ä€tri atradu tev atbildi iekš googles.

    #188361
    pafs
    Participant

    Paldies 🙂

    Zinu, ka esmu slinks, jo nemekleju pats agraak, bet shodien daudz darba darbaa, bet gribu vel vakaraa ieraxtiit. Taapeec jau izveidoju shito profilu, lai uzdotu stŠªlbus jautaajumus 😀

    Domaaju ka shis man derees, vieniigais man ir NEro 7.8 un #1 postaa jautaaju, kura sadalja jaanjem NEro Start smart dialogaa, kuru vnm izmantoju, bet nu nekas, meegjinashu citaadi, vai arii googleeshu lidz riita gaimai 😀

    #188362
    deivs001
    Participant

    Tad varbūt tev derēs kāds no šiem klipiem – youtube.

    #188363
    remarco
    Participant

    Sveiki .

    Par video_ts atskanjoshanu ajutājumu nav .. izmantoju KMP un tas visu izdara normaali ja nenog;luko :DDD (ir reti bet ir gadijumi citādi labs pleijers.)

    Lai netaisītu jaunu topikuku nolēmu pajautāt tepat.

    Tātad ajutājiens par to kā tādu video dabūt kaut kādā veselumā kuru varētu pēc prāta un patikas sagraizīt attiecīgi un tad salikt kā pašam patīk ????

    Ir kāds pieklājīgs video montētājs šai forumā vai nav ?

    Iesakiet softu pāre’jo jau izpīpeš pats…

    Vienkārši anv sagadijies ar video strādāt , bet nu visam pien;ak pirmā reize .

    #188364
    Evers
    Participant

    Vienā veselumā DVD dabūsi ar kādu ripojamo programmu, piemēram, AutoGK

    Graizīt un montēt varēsi ar kādu no videomontāžas progām, piemēram, Pinnacle Studio 12 Ultimate – vienkārša un manuprāt ļoti funkcionāla un laba, … ir jau vēl arī Windows Movie Maker, kas jau Windowsam iekšā nāk, bet nu tas nu galīgs krāms ko pie galīga bada lietot tik var

    #188365
    grisha
    Participant

    Pinacle gan nav iipashi laba. PAsham ljoti nepatika vinja. PRotams visas taas programmas ir nezheeliigi daargas. Pasham patiik Adobe Premiere.

    #188366
    m_janis
    Participant

    Ja tikai vienkārša graizīšana un nesarežģīta montēšana, var iztikt ar TMPGEnc MPEG Editor un citiem TMPGEnc softiem:

    https://tmpgenc.pegasys-inc.com/en/product/tme3.html

    #188367
    remarco
    Participant

    Jap …

    Pinacle biju dzirdējis, pats gan īsti darbojies nēsmu . Domāju ka šajā gadijumā tā proga pa smagu būs :(((

    Negribas vienas filmeles dēļ piedzīt pilnu Pc ar Pinacli….

    Pārējās mazaķ dzirdētas … nu ko, būs jā pacēko kas un kā :)…

    Paldies 🙂

    #188368
    Evers
    Participant

    Daudzi jau kritizē to Pinnacle, bet zinu vairākus cilvēkus kas ar videolietām ņemās nopietni – filmē pasākumus, ceļojumus, montē un sanāk filma kur nav kur piesieties ne pie kvalitātes ne pie noformējuma. Nenoliegšu ka ar Adobe vai vēl kādu citu varbūt sanāk labāka kvalitāte un visādi profu videosmalkumi vairāk, bet ar Pinnacle toties ir ļoti vienkārši – viss ir izkārtots vienkārši un intuitīvi. Iesācējs atverot nenobīsies 🙂 Ramu ar mazāk prasa kā Adobe, nessen mēģināju Adobe installēt, un bļāva , ka bez 2 GB nebūs labi 😀

    #188369
    normis_161
    Participant

    Jap piekrītu Evers viedoklim. Pinnacle ir tieši radīta iesācējiem, bet viņa tomēr ir arī prasīga programma resursu ziņā. Man viņa bremzēja uz mana datora (P4 2.4 GHz un 1GB ram), bet tagad ar 2.2GB ram neesmu to programmu mēģinājis.

    #188370
    Evers
    Participant

    normis_161 , kuru versiju mēģināji? Man Pinnacle 12 gāja uz 1 GB RAMa OK, pat uz viena datora ar 512 Ram darbināju – tikai tikmēr neko citu nevarēja normāli darīt – vilkās kompis , pie video ierakstīšanas no kameras vispār nevarēja aiztikt – citādi kadrus meta nost

    #188371
    normis_161
    Participant

    Jap tā bija tā versija Pinnacle 12.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā