Videoapskats: Parkūrs interneta gaumē!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Videoapskats: Parkūrs interneta gaumē!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152244
    zivs
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/lzez10qwnumtygcerubk.png[/imgl]Jūsu uzmanībai šoreiz piedāvāju apskatu, kas tapis sadarbībā ar manu kolēģi – jaunu, talantīgu un, cerams, nākotnē ietekmīgu, bagātu un muskuļotu indie un bezmaksas datorspēļu apskatnieku z0bratu.

    Ļaušos citēt viņa teikto, nepapildinot to ar savām replikām: “Tātad, šoreiz ir runa par kompānijas Gamekraft parkūr-veida spēli FreeJack, kas izstrādāta 2010. gadā un man gadījās uzlikt rokas uz tās pirms oficiālās Open Betas. Īpaši neturpinot nevajadzīgi muldēt, te nu ir videoapskats, kuru pats zivs ir apveltījis ar savu tautās iemīļoto balsi.”

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wtlsmNh3-S4[/youtube]

    Sistēmas prasības

    CPU: Pentium Dual Core , AMD Athlon 64 X2

    RAM: 1GB

    Videokarte: 256 MB

    Brīva vieta uz cietā diska: 1GB

    Oficiālā mājas lapa: https://freejack.gamerkraft.com

    Avots: WASD.LV

    #248405
    Tmkks
    Participant

    More šāda tipa apskatus. [:

    #248406
    pikins
    Participant

    Tiešām vairāk aprakstus par bezmakas spēlītēm ļoti bieži viņas ir pat ļoti ideski labas. 🙂

    #248407
    Afrohead
    Participant

    Kamdēļ ir vajadzīgs motorzāģis skriešanas spēlē? 😀 😀

    #248408
    RicoPico
    Participant

    Zivs. Kādēļ Tu tik reti reklamē [img]https://www.paypal.com/en_US/i/btn/btn_donate_SM.gif[/img] iespēju? Tas varētu rezultatīvi ietekmēt Tavu motivāciju biežāk veidot šādus video! 🙂

    “Ķerties urlai pie barsetkas” – EPIC! 😀

    #248409
    zivs
    Participant

    RicoPico wrote:

    Zivs. Kādēļ Tu tik reti reklamē šo linku? Tas varētu rezultatīvi ietekmēt Tavu motivāciju biežāk veidot šādus video! 🙂

    Es to esmu reklamējis pēdējos savos apskatos (šis gan ir tikai manis ierunāts, ne veidots, aprakstīts, samontēts) iespēju mani motivēt ar ziedojumiem, taču, kā vari iedomāties, neviens neko līdz šim nav ziedojis, atskaitot paziņas un čata draugus … Es arī esmu tagad paņēmis nelielu atvaļinājumu no apskatu veidošanas kā tādas – kaut kā nedaudz paguru to visu darīt un ņemties.

    #248410
    80MXM08
    Participant

    tagad jau te debīlas spēles sāks reklamēt???

    šis portāls iet uz leju!!!

    un priekš tik sūdainas grafikas prasības ir vienkārši smieklīgas

    #248411
    Kon
    Participant

    A veidot aprakstus tieši bezmaksas spēlēm ir tāda kā reliģija?

    #248412
    zivs
    Participant

    80MXM08 wrote:

    tagad jau te debīlas spēles sāks reklamēt???

    šis portāls iet uz leju!!!

    un priekš tik sūdainas grafikas prasības ir vienkārši smieklīgas

    Labāk turpini savu darbu pie superīgās Lineage II nestrādājošās lapas, nevis pastiprini citos pārliecību par savu neaprakstāmo tupumu. 😉

    Niideejs wrote:

    A veidot aprakstus tieši bezmaksas spēlēm ir tāda kā reliģija?

    Vari to saukt arī tā.

    #248413
    lexxx
    Participant

    Negribu nevienu aizvainot, taču šajos video aprakstos izmanotoās metaforas ir vienkārši kaitinošas. Tāda sajūta, ka cilvēks cenšas baigi gudri un atjautīgi kaut ko pateikt, taču feilo. Varbūt esmu vienīgais, kam tas nepatīk?

    #248414
    darklight
    Participant

    Varbūt neesi vienīgais, taču viens no retajiem gan. Es pamatā dēļ šīm meteforām šos apskatus tikai skatos.

    #248415
    Kon
    Participant

    Taču ir skaidrs, ka aprakstu veidotājs ir garmatains/briļļains bāleliņš, kuram pieminēt vārdu urla ir kā orgasms ..

    Piedevām, veidot aprakstus spēlēm, kuras spēlēs retais, sagādā P punkta stimulāciju nebāžot nekur pirkstu, Latvijai nav nākotnes un viss 🙂

    #248416
    zivs
    Participant

    Niideejs wrote:

    Taču ir skaidrs, ka aprakstu veidotājs ir garmatains/briļļains bāleliņš, kuram pieminēt vārdu urla ir kā orgasms ..

    Piedevām, veidot aprakstus spēlēm, kuras spēlēs retais, sagādā P punkta stimulāciju nebāžot nekur pirkstu, Latvijai nav nākotnes un viss 🙂

    Ceru ka Tev palika vieglāk no tādas žults liešanas? 🙂

    #248417
    Kon
    Participant

    Nē, mani vēlaizvien šķebina no šņabja, kad izgulēšu, tad būs vieglāk :>

    #248418
    Crow
    Participant

    Teehee! Kojāns atkal šmigains. Drive safely! 😀

    #248419
    Kon
    Participant

    pārlāpījos no vakardienas, kam negadās, bet priekšā vīkends :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā