Videoapskats: Rozā pasaule – Hello Kitty Online

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Videoapskats: Rozā pasaule – Hello Kitty Online

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151894
    zivs
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/9ohn0prvncz9xupc0t1.jpg[/imgl] Š oreiz piedāvāju aplūkot kaut ko pavisam netipisku mums, rūdītiem svina lējējiem, iesviedrētajiem bruņiniekiem un maģiskajiem elfiem – spēle, kuru diezvai kāds no jums jebkad uzdrošināsies lejupielādēt, nemaz nerunājot par tās spēlēšanu un pavisam droši aizmirstot par notikušā teikšanu draugiem – Sanrio Digital un Typhoon Games kopīgi izstrādātā, salīdzinoši populārā un ārkārtīgi meitenīgi rozīgais brīnums – Hello Kitty Online!

    Tā kā apskatu centos ierunāt maksimāli ātri, vispārēji iepazīstināt ar spilgtākajām lietām, tad, ja tomēr spēle ir ieinteresējusi, silti iesaku iepazīties ar oficiālajā mājaslapā pieejamajām pamācībām un informāciju par spēli kā tādu, lai nebūtu tādi brīnumi kā man, ka pirmajās stundās vispār netiku ārpus apmācības telpām un nesapratu, kas es esmu un vai man ir labi.

    Daudz un lieki (kā parasti) nevāvuļojot, lūk, video:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DC1p_sTakZU[/youtube]

    Spēles prasības pret dzelžiem:

    OS: Windows 2000, Windows Vista vai Windows XP

    CPU: Intel Pentium 4 or equivalent

    RAM: 512MB or more (1GB Recommended)

    GPU: Jebkura, ka tik DirectX 8.0 tiek atbalstīts

    HDD: ~3GB brīvas vietas

    Apskata avots

    #244454
    Aldis
    Participant

    OMG! 😀 😀

    #244455
    Izliecies
    Participant

    Man nepatīk, ka virsrakstiem ir tas stulbais ierobežojums.

    #244456
    migors
    Participant

    Paskat džeki lapu ir uzcepuši uz joomlas, malači 🙂

    #244457
    nevertell
    Participant

    …Varbūt.

    #244458
    WerNeo
    Participant

    Tas, Zivs, viss ir normāli, ka Tu šo spēli neizprati (pats pat nemēģināšu izprast vai spēlēt to.. Interesanti tikai noskatīties apskatu), jo tā paredzēta vairāk sieviešu dzimuma pārstāvēm. Bet, kā zināms, sievietes domā nedaudz savādāk kā mēs – vīrieši. 🙂

    #244459
    Nettwerk
    Participant

    Zivs ir pelniijis +10 no manis. 🙂 Bija pozitiivi pastiities un smiekliigi. Taa tik turpinaat,

    #244460
    Kefīrs
    Participant

    Labākie apskati kādus es esmu redzējis. Nopietni. 😀

    #244461
    Iewar1jumZ
    Participant

    labs. +1 🙂

    #244462
    zivs
    Participant

    Iespējams, apskati būtu biežāk un arī par maksas spēlēm pārmaiņas pēc, bet kaut kā trūkst stimulācijas to darīt tā, tīri par velti .. nu jūs jau saprotat. :lala:

    Pagaidām tikai viens cilvēks (pie tam, čatiski un pavisam nedaudz IRL pazīstams) ir izrādījis pretimnākšanu ar nelielu dāsnumu un tā .. :lala:

    #244463
    makis30
    Participant

    varbūt:D:D:D:D:D:D:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā