Videokarte

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Videokarte

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159911
    kolibri118
    Participant

    Labdien Visiem notepad lietotājiem un administrātoriem…

    Nezināju precīzi kurā sadaļā šo ievietot tāpēc iemetu kaut kur, kur der viss 😀

    Tad nu ķeršos pie lietas, jau kādu pus gadu esmu pamanijis ka man dators nevelk vienu spēli(League of legends) kā to tas darija sākumā kaut kad.. Lai gan par to īsti tad neaizdomājos tagad es piedūros un sāku skatīties kas tur īsti tam datoram ir, tā nu lūk nonācu pie secinājuma ka iespējams manam laptopam ir bojāta videokarte…

    Dators: Asus k53s

    Videokarte: Nvidia Georce GT 520m 1GB

    Datorā viņš uzrāda ka tāda ierīce ir pievienota, šī Geforce karte, tai driveris ir lai gan pie darbības tā strādā ar iebūvēto … why….

    Divi screenshoti:

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=8luvt74n0k8r9c0nqyj.png

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=9g0x9i46mbzvadhw4uzk.png

    Domāju ka jūs kāds spēt pateikt kur īsti var būt problēma un kā īsti var pārbaudīt vai tiešām tā ir fiziska vaina videokartei, programmatūras vaina vai kāda cita konkrēta lieta? man nav ne jausmas īsti… Tapēc lūdzu jūsu palīdzību…

    #309815
    Naasdegunis
    Participant

    Pārbaudi, vai nvidia kontroļu panelī ir uzstādīts, lai tiek izmantota nvidia videokarte (ja nemaldos, sadaļā ‘Manage 3D settings’).

    #309816
    kolibri118
    Participant

    Kuru izmantot ” use global setting (high performance nvidia processor ” jeb ” high performance nvidia processor “

    #309817
    Naasdegunis
    Participant

    Izskatās, ka problēma nav tajā. Varbūt pagaidi, lai uzraksta kāds zinošāks. 😀

    #309818
    akms47
    Participant

    Vai ir pēdējā versija directx un jaunākie NVIDIA draiveri uzlikti? Uzmet Nvidia Expierence, lai seko līdz taviem draiveriem. Palūko nvidias panelī, lai geimas izmanto pareizo karti.

    #309819
    grisha
    Participant

    Betons atnaaks un pateiks… .

    JA vien pats neesi spraudis aareejo videokarti, tad meklee vainu vispirms spamaa tavaa datoraa. Agraak straadaaja, tagad gljuko. Iesleedz smadzenes.

    #309820
    BERILS
    Participant

    beidz…..

    Quote:

    Dators: Asus k53s

    #309821
    ruukjis
    Participant

    Ironiski lasīt par atlēgtām smadzenēm no kretīna, kurš pat lasīt nejēdz…

    #309822
    ruukjis
    Participant

    To, kura vidkarte ieslēdzas var pārbaudīt ar Furmark

    Ja augšā, kreisajā stūrī testa laikā rēgojas Nvidia, tad viss OK, pie reizes paskaties vai tev t nelec baigi augstu. Š iem laptopiem (kā jau vairumam) CPU un GPU dzesējas ar vienu un to pašu sistēmu, ļoti iespējams, ka tev tur viss pārkarst – GPU uzcep proci un tas met nost jaudu.

    Īsi sakot, pakurini FurMark, tas IMHO, ļoti žigli parādīs, kur problēma.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā