videokartes problema!

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio videokartes problema!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153568
    maris2912
    Participant

    Sveiki! man radusies problema ar video kartes pci-express interfeica (vai ka pareizak nosaukt) atrumu, tatad man ir asus radeon hd 5830 un man rada ka mana videokarte strada tikai ar 8x precizkak bilde:

    [img]https://www.bildites.lv/images/t0t83eo7jyiq32ak2sm9_thumb.gif[/img]

    videokartes majas lapa: https://uk.asus.com/product.aspx?P_ID=M12ezvZQvbHlsCxF&templete=2

    ka to varetu labot?

    #263799
    Crow
    Participant

    Mātesplates modeli studijā. Droši vien tev vienkārši ielikta x8 slotā, Intel platēm ir kopā tikai 16 lānes, tāpēc ir dažādas mistiskas konfigurācijas (2×8, 1×16+1×4 utml., priekš tiem, kas neskatās, ko pērk).

    Bet principā tas neko nemaina. Maģiski ātrāks tavs ATI šedevrs no x16 nepaliks, jo tas vienkārši nav vajadzīgs.

    Muļķības :nuke:

    #263800
    maris2912
    Participant

    https://gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3696

    mani mazak interese fakts ka tas neko nemaina, bet gan kpc ta rada:(

    #263801
    Crow
    Participant

    Nu kā jau teicu – Intel šedevrs. Ir pieejamas KOPÄ€ tikai 16 lānes un tās nākas dalīt uz visiem PCI-E slotiem + vēl dažos gadījumos USB3 vai SATA6 kontrolierim noziedot vienu, ja tāds tiek lietots.

    Kurā no slotiem videokarte atrodas? Mēģini pārlikt otrajā. Un, ja nekas nemainās, tad tā vienkārši jābūt.

    Muļķības :nuke:

    #263802
    maris2912
    Participant

    Atrodas 1. nu taja kura 16x. Kad videokarte iznemta tad var redzet ka slots kura vina stav, ir pilns ar tiem konektoriem, bet taja slota kurs ir 4x taja apmeram ir tikai 4 dala no visa slota aizpildita 🙁

    #263803
    Crow
    Participant

    Nav ko bēdīgus smaideļus krāmēt. Problēmas tur nav. Tā ir Ibex Peak (a5x) un Cougar Point (a6x) mātesplašu īpatnība.

    Izrādās, ka pat tikai 8 lānes ir pieejamas. Priecājies, ka Sandy Bridge nav apgraizītas, kā Ibex Peak. Pats nezināju, maķtvajurazīt. Bet problēmas tur nav enīvej. Varbūt, ka draiveru apdeitā parādīsies citi cipari vēlāk, bet šie ir patiesie, x16 būtu melots.

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Intel_chipsets#5.2F6_Series_chipsets

    Muļķības :nuke:

    #263804
    maris2912
    Participant

    nu nekas, dzivos redzes… driz jau buss javelkas uz dateksu, savu plati mainit pret jaunu 😮

    #263805
    nevertell
    Participant

    Ko tev tas maina, ja tev viņa strādā tikai ar 8 līnijām ?

    NEKO!

    #263806
    maris2912
    Participant

    tas ka maina vai ne tas mani mazak interese, mani vairak intereseja kpc ta rada…

    #263807
    shb-
    Participant

    Man ar reiz bija līdzīgi. Māte GA-EP45-DS3R, vislaik rullēja ar GTX280 pirmajā PCIe, 16x modē. “Apgreidojos” uz Club3d GeForce 210, skatos – tas pats, kas tev – gpuZ uzrāda, ka maģistrāle rukā x8 modē. Tika sprausts tajā pašā vietā, kur 280ā.

    Paspļaudījos, un ieliku karti savā jaunajā mobo (asus p6t deluxe v2), tas pats. Karte strādāja ar x8 neatkarīgi no tā kurā PCIe slotā spraudu (divi no slotiem atbalsta pilnu x16). Ar to pašu 280o gpuz reportēja x16.

    Tā, ka vainīga bija karte, diezgan viennozīmīgi. Pieļauju, ka tev tas pats.

    Crow wrote:

    Problēmas tur nav. Tā ir Ibex Peak (a5x) un Cougar Point (a6x) mātesplašu īpatnība. Izrādās, ka pat tikai 8 lānes ir pieejamas.

    Domāju, ka nekļūdīšos, ja teikšu, ka tev ir taisnība tikai daļēji :). P67 čipsets patiešām dod tikai 8as lānes, bet pats CPU dod vēl 16 gabalas ; )

    P67 powered platēm ir jāatbalsta vismaz viens x16 pcie 2.0 slots, punkts.

    p.s.

    Vēl vari palūrēt vai kkādi power saving krāmi uz pcie nav ierubīti. Pats gpuz uz to norāda.

    #263808
    Crow
    Participant

    Bļahamuha… ar kādām zālēm esmu sabarots, ka šitādus

    murgus te esmu sadrukājis. :nuke:

    Crow postus šajā tēmā neņemt vērā ❗

    Jaucu p* ar o* un čipsu lānes ar proča lānēm. Biedram shb- gan jau taisnība, lūgums būt agresīvākiem pret pamuļķām vārnām.

    Ek, rīt labošos…

    #263809
    Kon
    Participant

    Kas ir lāne 8-|

    #263810
    maris2912
    Participant

    lab lab crow, tev tiek piedots 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā