Videokartes problēma

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Videokartes problēma

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #284489
    Willis
    Participant

    Nav klokota, standarta XFX HD AMD Radeon 6850 (ZNFC), apakšā ir [i] burtiņa nospiežot to var redzēt.

    Vienreiz garantijas laikā man tāda jau nobruka-solarizēja visu bildi uz monitora, saņēmu jaunu un tagad atkal jūtu ka sākas rasties problēmas .

    #284490
    Willis
    Participant

    Iztīrīju ar Malwarebytes datoru, iztīrīju HDD ar Disk Cleanup un CCleaner un artefakti it kā vairs nav redzami, palika tikai spēles problēmas, spēlējot Call of Duty: MW3-multiplayer, savienojums ar serveri notiek nelīdzeni, savienojuma līnija te stāv, te atkal raustoties lādējas, spēles laikā viss attēls sastingst un ļoti bieži pazūd savienojums ar citu spēlētāju vai serveri (artefaktu nav) .

    Ar Call of Duty: MW3-single player spēli (kompānija) nav nekādu problēmu, nav problēmu ne ar savienojumu, ne raustīšanos, ne artefaktiem .

    Iespējams problēma savienojumā ar tīklu vai pašā spēlē .

    Nopingoju datoru, diez cik gludi neizskatās, taču tas ir tikai vakar un šodien, ceru ka tas ir no tā, ka LTC joprojām risina tehniskās problēmas .

    [img]https://www.bildites.lv/images/tn2fludsc9ik91tr7am7.png[/img]

    #284491
    Loading
    Participant

    Man kaut kāda līdzīga problēma. Pie palielinātas slodzītes 2. monitors pārraida horizontālu artifaktainu līniju. Jo lielāka slodze, jo vairāk un biežāk. Hm? Novērots tikai 2-3 dienas tāda štelle….

    #284492
    migors
    Participant

    Wuu gan būs taisnība, esmu šadas gth 560 īpašnieks, dauziem ir problēmas ar draiveriem. man nav pārliecības ka ar gtx 560 ti BF 3 var spēlēt uz maksimālajiem iestatijumiem.

    #284493
    aoma
    Participant

    Varētu, lūdzu, paskaidrojumu, ar ko atšķiras Giga Byte GeForce GTX560 Ti draiveri no citiem nVidia draiveiriem, un kur tādus var dabūt?

    Cik zinu, ja vien dators nav portatīvais, tad saprātīgi cilvēki parasti velk savām kartēm un sistēmām atbilstošos no nVidia mājas lapas, nevis tos, ko nu kurš ražotājs sadomājies iedot līdzi bieži vien ne tik svaigajā instalācijas diskā, kas papildus tiek piekrauts ar visādu nevajadzīgu drazu.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā