Videonovērošana

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Videonovērošana

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154541
    Stormbird
    Participant

    Sveiki!

    Tā kā man nav garaža manam auto tad to turu uz ielas zem loga un vēlos iegādāties nakts redzamības kameru lai naktīs varu mierīgāk gulēt 🙂

    Pa cik kompī nekādas papildus kartes nevaru ielikt tad atradu šādu risinājumu:

    https://cgi.ebay.de/4CH-USB-DVR-CCTV-DIGITAL-SECURITY-CAMERA-VIDEO-RECORDER-/110529151765?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19bc0d0315#ht_5541wt_905

    Tad tālāk skatos kameras, citām ir RCA konektors bet citām BNC. Vai es varu izmantot šādu pāreju un viss strādās kā nākas? [img]https://i.ebayimg.com/t/New-Female-Male-BNC-RCA-Coax-Connector-Adapter-Plug-/07/!B7(IwtwB2k~$(KGrHqZ,!k8Ey+jCy3+9BMz9-wKeJQ~~-1_3.JPG[/img]

    #273145
    Wuu
    Participant

    Kasko?

    #273146
    Stormbird
    Participant

    Nē, mans jautājums bija pavisam citādāks 😀 Nemaz nezinu vai 96 gada mašīnām maz vairs var dabūt kasko un tas jebkurā gadījumā ir dārgi. Problēma jau ir visādi sīkie kas bieži vien ložņā gar mašīnām un viņu izdarības ir diezgan neprognozējamas. Te kur es dzīvoju nebūtu grūti pēc tam atrast vainīgo.

    #273147
    Wuu
    Participant

    Tev nebūs dārgāk turēt datoru + kameru 24h/7d ieslēgtu? Apdomā kārtīgi visus plusu un mīnusus! Ja jau tik ļoti tīk tā mašīnā uzliec signalizāciju vai iznomā garāžu.

    #273148
    Stormbird
    Participant

    Spītīgi pieturies pie savas domas 🙂

    – Lētākais kasko ir 136ls un topiedāvā tikai 1 apdr. kompānija (laikam auto ir pārāk vecs)

    – Signalizācija jau ir bet tas netraucē sīkiem gar to ložņāt, un grābstīties

    – Tuvākā garaža ir ~10 min. gājienā no dzīvokļa un tādām kas ir prom no māju logiem es vismazāk uzticos…

    Esmu izdomājis par un pret bet man ir viens jautājums – vai ar to pāreju man tā kamera strādās…

    Tās ar RCA ir tādas pašvakas un cena nav tik laba bet tās ar BNC ir vairāk un jaudīgākas par to pašu cenu…

    #273149
    rodgerz
    Participant

    Koaksiālajam kabelim liec kādu pāreju gribi viss strādās!

    #273150
    Stormbird
    Participant

    Lūk skaidra atbilde 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā