Viedtālruņu īpašnieki pieprasa «Dusmīgos putnus»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Viedtālruņu īpašnieki pieprasa «Dusmīgos putnus»

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152756
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_angrybirdsmain2_1.jpg[/imgl]Kompānijas Rovio mobilā spēlīte “Angry Birds” jeb “Dusmīgie putni” strauji kļūst par jaunu kulta spēli. To pēdējā laikā īpaši iecienījuši Apple iOS (iPhone, iPod touch, iPad), lietotāji, kuri pamanījušies veikt jau 10 miljonus lejupielāžu. Kopīgā Angry Birds tirāža jau pārsniegusi 36 miljonus. Atceramies šīs daudzlīmeņu spēles sižetu: cūkas zog putniem olas, kā dēļ putni atriebjas.

    Izstrādātāji daudz lielākas cerības liek uz Android ierīču īpašniekiem, un prognozē 100 miljonus lejupielāžu. Tam ir reāls pamatojums, jo Android spēles bāzes versija ir bezmaksas. Jāmaksā ir tikai par paplašināto versiju. Līdz šim vispopulārākā visu laiku maksas mobilā spēle ir Tetris ar vairāk nekā 100 miljoniem lejupielāžu.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_angrybirdsgraphic_1.jpg[/imgr]Uzskata, ka laika gaitā Angry Birds šo rekordu varētu pārspēt. Izdota īpaša Ziemsvētku versija, un nākamgad gaidāma arī Angry Birds – 2, kur cūkām tiks atvēlēta daudz lielāka loma. Kompānija Rovio strādā arī pie “Dusmīgo putnu” daudzspēlētāju versijas.

    Avots 1, 2

    #254016
    deivs001
    Participant

    Esmu ievērtējis šo spēlīti, bet nesaprotu, kas tur ir tāds, lai būtu vajadzība pēc tēlu spilveniem vai citiem brīnumiem.

    #254017
    bezolaam
    Participant

    sick, par tādu h$$%$% maksāt, pfee

    #254018
    Civillais
    Participant

    Samsung saimes Wave telefoni pieprasa!

    #254019
    Nettwerk
    Participant

    Man shii speeliite patiik un tieshaam vinja ir taada, kuru var speeleet ilgi un ir interesanta. Cik zinu kas ir speeleejusi atziist, ka taa ir viena no must have speeleem.

    #254020
    eelektro
    Participant

    njā redzē’ju šoto spēli android marketa TOP1 bet nu i naf… nenovilku izskatijās bērnišķīga . :/ tāpat pārgāju uz Windows mobile 🙂

    #254021
    akels14
    Participant

    Spēle interesanta, bet viņu jaunā spēle cut the rope aizrauj daudz vairāk(žel, ka līmeņi nāk lēnām 🙁 )

    #254022
    Crow
    Participant

    Taisni spārda ēzelīti, ka telefoniem nav retums jau gigaherca procesori, bet aizvien tiek dzenāti (un galvenais – veidoti) šādi draņķi. PSone bija 33 MHz procītis un PS2, ja nemaldos, 300 MHz. Kur paliek šīs nenormālās jaudas?

    Vienīgā jēdzīgā lieta uz Andrīšiem šajā jomā ir PSone emulators, kam gan, cik skatījos video, mazliet pietrūkst štromes priekš high-action gabaliem (emulators tomēr). Bet drīz būs ok, kamēr native games aizvien būs mēsli.

    #254023
    Wuu
    Participant

    Vai tad PS hardvēram nebija kaut kāda savādāka arhitektūra? Cik zināms PS2 emulatoram uz PC vajag vismaz divkodola 3.6ghz proci, ieteicams OC ar 4ghz.

    #254024
    Crow
    Participant

    ARM un MIPS vēl ir puslīdz līdzīgi, tāpēc uz šitiem vajadzētu prasīt mazāk resursu. PC jau ir cita bilde pavisam.

    Un jā, visi PS ir speciāli spēļukiem pielāgoti risinājumi. Bet taisni tur jau tas āķis. Parādi man kaut vienu cienījamu smārtfŠnu spēli, kas varētu stāvēt līdzās analogas PSone spēles līmenim dizaina, grafikas un satura ziņā. Pat ja var (neesmu tik izglītots šajā lauciņā, vairāk lecu ārā no biksēm) – PSone bija vairāk kā 10 gadus atpakaļ. A te – niknie putni un visi starā – vaijj, cik nežēlīgi reāli.

    Ja es plānotu iegādāties smārtu, labāk tad kkādu Worms novilktu. Taisni vai žēl, ka disku vairs nav, novilkt ne visu var.

    Protams, baču nokurinātu, kak ņefig ģelaķ, jo emulators toč paņems visu jaudu. Bet vismaz sajūsma būs pamatota. Bļīīn, un GTA 2!! No donation, no salvation!

    #254025
    bumbulis
    Participant

    Bieži negadās redzēt, kad kāds sūdzētos par mūsdienu tehnoloģiju attīstības tempiem… 😀

    #254026
    rATRIJS
    Participant

    IMO salīdzināt PS[123] (vai jebkuras citas konsoles) spēles ar smārtfonu spēlēm nav īsti korekti, jo tās netiek spēlētas vienādos apstākļos.

    Lielās spēles tiks spēlētas vakaros vai brīvdienās, kad var iedziļināties spēlē un izbaudīt to, turpretim šāds Angry Birds tiks spēlēts pusdienu pauzē, vilcienā, sēžot lekcijā vai ēdot brokastis. Š aubos kāds gribētu iedziļināties dziļā sizētā vai ļoti sarežģītā spēlē tādos brīžos. IMO Angry Birds ir visnotaļ ideāla spēle gudrajiemtelefoniem.

    Un ja jau tiek salīdzināts ar vormiem – Angry Birds tak gandrīz tas pats ir…

    #254027
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Never nepiekrist CROWam, man pašam ir HTC ar 520MHz, ja nemaldos, bet spēļu ziņā ir tikai kaut kādi tetri pieejami (uc tādā pašā līmenī).

    Pirms 10 gadiem spēlēju Unreal, kurš gāja uz P1 200MHz… kapēc tagad ar 520MHz mans “kompīts” lago pie kaut kāda stulba browsera atvēršanas, nemaz nerunājot par normālu spēļu neesamību.

    #254028
    afigel
    Participant

    speele pakjer.

    #254029
    Nettwerk
    Participant

    Hmmm, nez kaapeec neviens nenoliek PSP speeles? Vai kvalitaate buutu labaaka? Wow nee, suudaa taadaa pashaa vien ir.

    Ir arii ljoti daudz sakariigu speelju prieksh smarphone (iPhone 4 speeleeju shis un citas, grafika nav no sliktaakajaam), kaa piemeeram naaks tuuliit aaraa Real Racing 2:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1i9gjwfdyxA[/youtube]

    Veel ir piemeeram:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KAjV2xNHThg[/youtube]

    #254030
    nevertell
    Participant

    Nē, wū, bija labi, ja bija kvadkŠrs un, lai būtu spēlējams fps, vajag obligāti SSE4 instrukcijas.

    Un vispār, kā jūs uz saviem smārtfŠniem ko spēlēsiet ? Ekrāns par mazu, peles nav, klaviere ir izsmiekls.

    Kurš taisīs megaspēles uz telefoniem, kuriem praktiski nav DRM’a un mērķauditorija ir maza ? Neviens.

    Un cik pasistam jābūt, lai mērītu divas dažādas arhitektūras pēc takts frekvences ? Nav jau tā, ka telefona dzelži ir visvairāk “optimizēti” enerģijas taupīšanai, nē, nē.

    #254031
    Nettwerk
    Participant

    Nevertel GT Racing gandriiz aiznjem 1Gb kad ir uzainstalleeta, Splinter Cell 789Mb. Redz ka taisa un taisiis. Es laikam esmu no tiem retajiem un debilajiem kas peerk visas applikaacijas un speles prieksh telefona. Un man patiik uzspeeleet taa kaa to ljauj iPhone iespeejas un nejuutos viilies ne arii apbizhots ka nav fizisku taustinju jo man nevajag.

    DRM ir arii speeleem, tici man… 😉

    #254032
    nevertell
    Participant

    Installous. /flame

    Man gan tas 1 gb izskatās pēc bloutvāres, bija man tas GT racing un nejutu es tur nekādu production value vai advancētu geimpleiju. Izmērs :/= kvalitāte.

    #254033
    Nettwerk
    Participant

    Piedod man bet nezogu un netaisos zagt aplikaacijas, programmas telefonam. Taa arii pamazaam visas applikaacijas legalizeeju datoraa. Viena applikaacija man datoraa ir pagaidaam nelegaala, bet driizumaa plaanoju arii iepirkt to, taa ir Adobe Photoshop. paareejais viss ir 100% legaals.

    Installous ir crakotaas applikaacijas un speeles. Vai tu atbalsti zagshanu?

    #254034
    Kon
    Participant

    nevertell wrote:

    peles nav, klaviere ir izsmiekls.

    .

    Viss, kas vajadzīgs spēlēšanai ir pults 😉 pele un klaviere ir izsmiekls :>

    [spoil]yep, that is correct! I started holy pc vs. console platform war :>[/spoil]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā