Viegla ēdiena pagatavošana – OmniPro mikroviļņu krāsns

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Viegla ēdiena pagatavošana – OmniPro mikroviļņu krāsns

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152147
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_omnipro_steam_function__logo_1.jpg[/imgl] Samsung Electronics prezentējis revolucionāro mikroviļņu krāsni OmniPro. Š ī krāsns ir aprīkota ar unikālu multisensoru tehnoloģiju, kurai ir arī svara un mitruma sensori, kas ļauj krāsnij pastāvīgi gatavot, novērojot visu gatavošanas procesu no sākuma līdz beigām.

    Moderna gatavošana modernai virtuvei

    OmniPro konvekcijas krāsns ir viena no gudrākajām pašreiz tirgū esošajām ēdiena gatavošanas ierīcēm, kas ir ideāli piemērota tiem, kam ir maz brīvā laika. Kamēr lielākā daļa mikroviļņu krāšņu piedāvā visai ierobežotas gatavošanas iespējam, OmniPro ļauj izvēlēties no 35 pagatavošanas variantiem, kas tikuši veidoti, lai atbilstu ikviena gaumei. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat vidēji vai kārtīgi izceptu steiku, tvaicētus vai ceptus dārzeņus, OmniPro ļauj jums izvēlēties atbilstošāko programmu, iesaka labākās gatavošanas sastāvdaļas, nosver ēdienu un aprēķina optimālo gatavošanas ilgumu. Gatavošanas laikā vienlaicīgi darbojas arī mitruma sensors, kas rūpējas par ideāli pagatavotu, aromātisku maltīti.

    OmniPro krāsns ir arī aprīkota ar uz leju atveramām durvīm, lielu LCD ekrānu, kā arī ērtu, intuitīvi saprotamu vadību. Neraugoties uz krāsns kompaktajiem izmēriem, tai ir 36 litru ietilpība, kas ļauj pagatavot ēdienu visai ģimenei.

    Vairāk nekā vienkārša gatavošana

    Arī atkausēšana nekad nav bijusi tik vienkārša – OmniPro Sensor Defrost funkcija automātiski aprēķina atkausēšanas laiku, ņemot vērā produkta svaru. Tas nodrošina pilnīgu produktu atkausēšanu pirms to lietošanas. Savukārt īpašā Keep warm funkcija palīdz uzturēt ēdienu vai uzkodas siltas pirms to pasniegšanas.

    Arī krāsns tīrīšana ir padarīta pavisam vienkārša. Tvaika tīrīšanas funkcija izšķīdina jebkādas ēdiena paliekas, savukārt keramiskā krāsns iekšpuses apdare ir gan viegli notīrāma, gan arī antibakteriāla.

    Plašs aksesuāru klāsts

    OmniPro krāsnij ir vesela virkne aksesuāru, tai skaitā nerūsējošā tērauda Pro-Steamer tvaicētājs veselīgai gatavošanai un Crusty Plate panna, kas ir ideāli piemērota ēdienu apbrūnināšanai, picu cepšanai, sacepumiem un dažādu saldumu cepšanai, jo tā palīdz vienmērīgi izplatīt karstumu uz ēdiena virspusi un apakšu.

    “Mēs visi apzināmies nepieciešamību pēc veselīgāka dzīves stila un saprotam to, cik svarīga ir ēdienu gatavošana mājās, taču mums ļoti reti ir laiks un enerģija, lai šīs lietas īstenotu,” sacīja Samsung Electronics Digitālo iekārtu biznesa nodaļas izpildviceprezidents ÄŒang Vans Hongs. “Līdz ar OmniPro krāsni mēs cenšamies piedāvāt vienkāršu risinājumu mūsu aizņemtajiem klientiem un viņu ģimenēm, dāvājot viņiem ērtas gatavošanas kombinācijas un garšīgas maltītes ar pāris pogu spiedienu palīdzību. Turklāt krāsns ietilpība ļauj gatavot visai ģimenei uzreiz.”

    Produkta funkcijas:

    OmniSense – vairāk sensoru gatavošanas iespējas:

    – Automātiskās pagatavošanas sensors

    – Tvaika pagatavošanas sensors

    – Kraukšķīgās pagatavošanas sensors

    – Atkausēšanas sensors

    Vienkārša lietošana:

    – Interaktīvs teksta LCD ekrāns

    – Duālā vadība

    – Uz leju veramas durvis un 36 litru ietilpība

    Multifunkcijas:

    – Svara gids

    – Keep Warm sildīšanas režīms

    – Gatavošana četrstūra traukā

    – Tvaika tīrīšana

    – Duālais pārvietojamais grils

    – Keramiskā krāsns iekšpuses apdare

    – Papildus aksesuāri

    Jauda un izmēri:

    – Mikroviļņu režīms – 900W/ Grillēšanas režīms – 1500W/ Konvekcijas režīms – 2050W

    – 36 litru ietilpība

    – Izmēri PxAxDz (mm): 520 x 403 x 453

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_omnipro_control_button_1.jpg[/img]

    #247422
    rasty
    Participant

    Vsp jau diezgan.. Milzīga!

    #247423
    Foxsk8
    Participant

    Paņemu parasto čuguna pannu, uzmetu olas, piemetu desu, kad viss gatavs, ēdu nost. Nēkādas krāsniņas man nav vajadzīgas.

    Mikroveivs, vairāk domāts pusfabrikātiem, un citām drazām, ko es ļoti apšaubu, vai varētu nosaukt par pārtiku.

    #247424
    shady
    Participant

    Nu…katrs dara tā, kā ir pieradis. Man ikdienā ļoti bieži sanāk lietot mikroviļņu krāsni, jo dažas min un esi uzsildījis atdzisušu ēdienu. Protams, ēdiens nekad nevar būt tik garšīgs kā tikko pagatavots, bet panna manā izpratnē ir rīks, lai pagatavotu/pārtaisītu ēdienu.

    #247425
    Foxsk8
    Participant

    Protams, taka es ēdu kā ēdu, tad vienmēr gatavoju tā, ka es visu varu noēst vienā reizē, lai pēc tam, man otrā dienā nebūtu jāēd tā pati zupa, ko ēdu vakar.

    Es nesaku, ka mikroveivs ir slikts, bet man kaut kā viņš nav vajadzīgs, pīrādziņus necepju, lai pēc tam viņus uzsildītu, kopā ar vakardienas neizdzerto tēju 🙂

    #247426
    Brutto
    Participant

    Mjā, tā arī neesmu iegādājis mikroviļņu krāsni. Esam vienmēr iztikuši vai nu ar malkas plīts cepeškrāsni, vēlāk ar nelielu elektrisko krāsniņu, bet ikdienā jau parasta panna uz parastas 2-degļu gāzes plīts.

    Kā tur ar to olbaltumvielu sašķelšanos mikroviļņu krāsnī? Procesam kuram būtu jānotiek mūsu vēderā, notiek ēdiena gatavošanas laikā, ne tā? Vitamīnu zudums jau pie katras termiskās apstrādes, bet vismazāk vārot vai tvaicējot.

    #247427
    msh
    Participant

    Pret mikreni var būt pret tam, kas to nekad nav izmantojis 😀 Bet šitentais “revolucionārais” brīnums visdrizāk būs dārgs, gļukains un īsmūžīgs sūds 🙂

    #247428
    msh
    Participant

    Bla bla bla…

    P.N. Mikrenē ēdienu gatavo tikai *** jocīgi cilvēki. Normāli cilvēki mikreni izmanto pasildīšanai.

    😀

    #247429
    msh
    Participant

    Kur pazuda Evera apgalvojums ka mikrenē gatavotais ēdiens neesot labs veselībai? 😀

    #247430
    Sid
    Participant

    Quote:

    Pret mikreni var būt pret tam, kas to nekad nav izmantojis

    Da labi, garša tam ēdienam tiek samaitāta -.-

    #247431
    msh
    Participant

    Sid wrote:

    Da labi, garša tam ēdienam tiek samaitāta -.-


    Nu tad ēd to auksto, taukos sadalījušos zupu, ja tās dabiskā garša tev patīk labāk 😀

    #247432
    WerNeo
    Participant

    msh. Palabo lūdzu komentāru tā, lai ar daunismu slimi cilvēki nebūtu pieminēti. Es saprotu, ka vēlējies aizskart tos, kas nepiekrīt tavam viedoklim, bet tomēr… smaga slimība te nav jāmin. Tas nav ētiski pret slimniekiem. Pārveido tekstu, lai tas nevienu neaizskar, bet parāda Tavu viedokli. 🙂

    #247433
    Sid
    Participant

    Kurš aizliedz to zupu vnk uzsildīt kādā bļodiņā un buallā?

    #247434
    msh
    Participant

    Nu labi, tev ir super duper ar kvazistacionāro ***lizatoru aprīkotā bļodiņa, kas silst pati, a ko darīt tiem, kam tādu nav? 😀 Un kāpēc čakarēties, ja var vienkāršāk?

    P.N. To *** mikreni, kas stāv man latvijā majās, es nepirku – man to uzdāvināja. Īpaši bieži neizmantoju, bet kad jau reiz ir, tad reizēm izmantoju.

    #247435
    samurajs
    Participant

    Mikroviļņu krāsns ir vajadzīga katrā ģimenē; vēl labāk, ja ar kvarca grilu. Ļoti noderīga lieta, un absolūtas muļķības, ka tā izmainot ēdiena garšu. Vajag tik zināt ko tanī var darīt un ko ne. Teorētiski tanī var arī izcept cāli, bet praksē labāk nevajag, tam ir cepeškrāsns.

    #247436
    Sid
    Participant

    samuraj, nu tad Tev ir zvērā feina tā krāsns, jo es atšķirību jūtu tik pietiekoši, lai man tas brīnums virtuvē atrastos neizmantots nu jau kā kādu gadu 😉 (attiecībā uz teju jebkādu paiku) un es neesmu vienīgais, kam tas tā ;>

    #247437
    samurajs
    Participant

    Sid: jā, mana Sharp krāsns nav Maximas lētucis 😀 Un tiek lietota ikdienā ļoti daudz kam – nu kaut vai apkaltušas maizes atkopšanai 🙂

    Vēl piebildīšu – ar to ir jāiemācās strādāt.

    #247438
    shady
    Participant

    Njā, arī manā ģimenē bez mikroviļņu krāsns neiztikt…tiek lietota 10x dienā.

    #247439
    Sid
    Participant

    Quote:

    Teorētiski tanī var arī izcept cāli, bet praksē labāk nevajag, tam ir cepeškrāsns.

    Vēl piebildīšu – ar to ir jāiemācās strādāt.

    nu nosauc mani vēl kaut kā par cirvi, tas jau sāk kļūt smieklīgi, lol.

    #247440
    shady
    Participant

    Sid – ir mikrenes ar grilla funkciju, un cālēns tajā sanāk tik pat sulīgs kā krāsnī, lai neteiktu pat vairāk, un ķēpa mazāka, jo izredzes to piededzināt ir minimālas.

    Kaut vai ar šo https://www.24.lv/?action=prod&aid=1&offset=90&id=59496&ref=555

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā