Viegla ēdiena pagatavošana – OmniPro mikroviļņu krāsns

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Viegla ēdiena pagatavošana – OmniPro mikroviļņu krāsns

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #247441
    Evers
    Participant

    Itkā jau gan mikroviļņu krāsnī gatavots ēdiens neesot labs veselībai, vai tur paliek mikrenes radiācija vai kas. Manās mājās nav un nebūs, tīri labi visu var pagatavot vai uzsildīt visu arī bez mikrnenes. Par grilla funkciju runājot – ir tādas karstā gaisa krāsniņas nopērkamas, laba lieta.

    Mikroviļņu krāns ir viens riktīgs “slinkuma kombains” ! 😀

    #247442
    Jaunzems
    Participant

    Nepiekritīšu nevienam. Man, piemēram, ļoti patīk pēc smagas dienas vienkārši iemest MW krāsniņā RIMI lazanju vai canneloni un pēc pāris minūtēm gardu muti to apēst.

    #247443
    Sid
    Participant

    shady, es zinu. Un, ja jums mikrenes šķiet ok, tad lietojiet tak, man tas gala rezultāts šķiet sačakarēts un es nelietoju, kur problēma? 😀

    #247444
    Aldis
    Participant

    Un kops kuriem laikiem mikrovilnju kraasnju apraksti skaitaas IT portāla tematika?

    mikrovilnju kraasns ir ok.. 🙂 Bet neredzu neko iipasji revolucionaaru saliidzinot ar savu bezmaz jau 10 gadiigo mikrovilnju kraasni, kurai nekaada dizjaa automaatika nav, pat lcd displeja nav, viss skaisti uz manuaaliem klokjiem… firma arii samsung! 🙂

    #247445
    shady
    Participant

    Quote:

    Un kops kuriem laikiem mikrovilnju kraasnju apraksti skaitaas IT portāla tematika?


    Es ceru, ka šajā portālā raksti būs ne tikai par IT, bet ari par sadzīves tehniku, zinātni un interesantiem notikumiem/pasākumiem. Pagaidām portāla definējums “IT portāls” netiek mainīts, ja citu veidu raksti kļūs attiecīgā daudzumā, tad var apsvērt tādu domu.

    #247446
    ruukjis
    Participant

    Mikrene ir OK aparāts priekš tāda galējā slinkuma, šad tad kaut ko uzsildīt, pēdējā laikā mikreni izmantoju tikai gaļas atsaldēšanai. Garšas izmaiņas ne reizi neesmu novērojis.

    Cik esmu dzirdējis, tad mikrenē neesot labi sildīt piena produktus, bērniem pat esot aizliegts dot pienu, kas sildīts mikrenē, tipa kaut kā neforši tur tie proteīni tiek šķelti. Precīzi gan nepateikšu kas un kā – nav bijusi interese par šo tēmu kaut ko meklēt.

    #247447
    shady
    Participant

    Man ir liela ģimene, bez mikrenes es varētu sēdēt visu dienu pie plīts un kādam tik sildīt ēst. Sieva uzreiz vāra katlu ar kartupeļiem, tad loģiski, ka vēlāk tos ir elementāri uzsildīt mikrenē. Un, ja katrs ēd vēl savā laikā + ja jāsilda kaut vai priekš trīsgadnieka, tad to mazumiņu man vēl jāliek uz pannas? Nu, nē, tad varat saukt mani par slinku…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā