Viena MB, viens CPU, kurš beigts.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Viena MB, viens CPU, kurš beigts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152545
    Creep
    Participant

    Tātad tāda ļoti neveikla situācija ir uzradusies. Manās rokās nonākusi P4 kaste ar vienu beigtu komponenti. Pamazām ar izslēgšanas metodi paliku pie plates un CPU. Tākā nav uz momentu cita LGA775 plate pieejama, nespēju pagaidām izdomāt, kā atrast īsto vainīgo.

    Simptomi: Kad jau bija uzinstallēts windows: restarts nepārtraukti bootloadera laikā. Laižot ubuntu live cd pie ielādes pakarās (uzreiz pēc tam, kad nospiest izmēģināt live cd). Installējot windows pa jaunam dabūju 0x0A kļūdas paziņojumu un tā arī nekur tālāk netiku. Kādi ieteikumi, kā varētu mēģināt noskaidrot, kura no komponentēm tos brīnumus taisa? Vai arī tiešām būs jāčāpo uz eoz un jālūdz kādam, lai notestē manā vietā?

    #251666
    memorex
    Participant

    rit pa 10LS, 30min laika tev pateikshu, kas pa vainu, labak neraksti glupibas eoz, Kuuminsh atri tevi norakstiis 😀

    #251667
    izredzētais
    Participant

    ja reiz paliki pie plates un cpu, tad 99.99% vaina ir platē

    #251668
    Creep
    Participant

    to, ka visticamāk, ka plate, es zinu, te tā uz zilu gaisu grāpstīties arī negribētos. Paredzēts itkā tāpat to CPU, ramus un plati laist uz tirgošanu, laikam jau, ka vienkārši došu moneyback iespēju ar pierakstu, ka ir iespēja, ka nestrādā viens.

    #251669
    memorex
    Participant

    nevienam tavus pusnodegushos dzelzus nevajag! Noteste ramu ar memtest. Es lieku vainu uz cieto…

    #251670
    Creep
    Participant

    Cietais 100% strādājošs, rams arī da jau sen notestēts. HDD speciāli izvilku no sava galvenā kompja un ar to darbojos. Kā jau teicu: atlika plate un cpu. Kurš no tiem ir vainīgs: par to gan neesmu tik 100% drošs.

    #251671
    Creep
    Participant

    Tikko dabūju savos nagos vienu kasti ar s775. Iemetu to cpu tajā, pat līdz post skrīnam netiku, ieslēdzu datoru, paiet sekunde, dators restartējas. tā trīs reizes, līdz izslēdzu pats. CPU pievienots bija kārtīgi un pēc brīža noņemot tas bija auksts (ja nu kādam ienāca prātā ideja, ka tas varētu būt uzvārījies sekundes laikā). Tiesa gan, E5200 uz vecas ABIT AG8 laikam neizdosies piešķilt, lai notestētu otrā virzienā, ja es pareizi esmu sapratis.

    #251672
    drunk_lizard
    Participant

    jezus, kaads pamulkjis…

    un veel savus luuznjus tirgot grib?

    ohujetj…

    #251673
    Creep
    Participant

    Tāpēc jau es gribu pārbaudīt pirms vispār kaut ko daru. Un ko tad pēc tām tavām domām es tādu tik ļoti stulbu izdarīju?

    #251674
    aoma
    Participant

    Pateici, ka pilnībā neko nesajēdzot no datoriem, nodarbojies ar to tirdzniecību.

    #251675
    root
    Participant

    Un Brensons protams ir kvalificēts astrofiziķis un inženieris.

    #251676
    Creep
    Participant

    Anyway, izskatās, ka abi divi ir beigti.

    Dziļi skapī izraku s478 plati ar CPU, pidarbināju to, tēmu var slēgt.

    #251677
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Ja abi beigti tad saki kur var savākt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā