Vienā tālrunī var lietot 6 SIM kartes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Vienā tālrunī var lietot 6 SIM kartes

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150172
    jauneklis
    Participant

    [imgl]https://content5-foto.inbox.lv/albums116709047/arturs~citovics/11-12-2009/123456-1.jpg[/imgl]Indiešu kompānija «Comviva Technologies» izstrādājusi jaunu «virtuālas SIM kartes» (Virtual SIM) tehnoloģiju, kura ļaus vienam fiziskam aparātam vienlaicīgam darbam izmantot vairākus abonenta numurus, vēsta «3DNews.ru».

    Virtual SIM darbības būtība: pirmā abonenta SIM karte tiek izmantota lai uzstādītu bāzes savienojumu ar tīklu. Tālāk tiek paredzēta pārējo lietotāju autentifikācija un ar operatora izsniegtā koda palīdzību pie tīkla tiek pieslēgti pārējie lietotāji. Katrs no šādiem abonentiem var nosūtīt SMS un veikt zvanus. Pie kam, katram ir savs atsevišķs rēķins.

    Virtual SIM pirmie izmēģinājumi notikuši Kamerūnas mobilā operatora «MTN Cameroon» tīklā. Dažu mēnešu laikā šim pakalpojumam izdevās piesaistīt vairāk nekā 30000 abonentu. Kā izrādījās šī tehnoloģija ieinteresējusi ne tikai maznodrošinātos, bet arī biznesa lietotājus. Virtual SIM piesaista ar to, ka var izmantot vienu telefonu gan publiskām, gan privātām sarunām.

    Š ī gada oktobrī Indijā mobilo abonentu skaits pieaudzis līdz 16,7 miljoniem. No 100 indiešiem 42 izmanto mobilos sakarus. Pie kam pilsētās mobilie tālruņi ir praktiski katram, kamēr laukos lietotāju skaits sastāda tikai 20%. Jaunā tehnoloģija var palīdzēt mobilo sakaru izplatībai.

    Jāatzīmē, ka ideja vienā aparātā darboties vienlaicīgi ar vairākiem numuriem jau ir realizēta virknē mūsdienīgo tālruņu, piemēram, sākot ar «Samsung DuoS» un beidzot ar dažādiem ķīniešu modeļiem. Tā ļauj vienā tālrunī uzstādīt divas (dažos gadījumos pat trīs) SIM kartes.

    #221371
    TrakaisKursis
    Participant

    Kāpēc tieši sešas? Varbūt es esmu paranoiķis un man vajag 10! Katrai manai personībai!

    #221372
    jauneklis
    Participant

    Tapēc , ka seši ir mans mīļākais skaitls 😀 :devil:

    #221373
    TokRa
    Participant

    Izskatās pēc multisim ar vietu sešiem IMSI / KI pāriem. Ja tā ir, pārus visticamāk pierakstīs operatora birojos, savukārt multisim pārvalde būs aizparolēta, jo KI gala lietotājiem tāpat vien parasti nemēdz izpaust.

    #221374
    Imhoteps
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Kāpēc tieši sešas? Varbūt es esmu paranoiķis un man vajag 10! Katrai manai personībai!


    Š izofrēniķis. To sauc par šizofrēniju. Paranoja ir nepamatotas bailes, aizdomīgums.

    #221375
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #221376
    KristoZ
    Participant

    Mopsis wrote:

    https://notepad.lv/raksts/5524/viena-talruni-var-lietot-6-sim-kartes/

    https://www.apollo.lv/portal/news/articles/188245

    Un te nav sakritība, admini? Atkal pamainīti tikai daži vārdi.


    Mopsis – detektīvs. 😀

    #221377
    Crow
    Participant

    Mopsis ar labu ožu, odnako 😀

    #221378
    mrrr
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Kāpēc tieši sešas? Varbūt es esmu paranoiķis un man vajag 10! Katrai manai personībai!

    😀 😀 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā