Vienkāršs jautājums ?

Sākumlapa Forumi Software Windows Vienkāršs jautājums ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149854
    jauneklis
    Participant

    Sveicināti! Ir tāda lieta, ka ieejot My Computer, un mēģinot atvērt Local Disk, man viņš piedāvā ar ko viņu atvērt, Open with, kā to varētu noņemt?

    Paldies par palīdzību!

    [img]https://content0-foto.inbox.lv/albums113266238/priekstevim/06-07-2009/image002.jpg[/img]

    #216022
    Aldis
    Participant

    Nospied otru peles pogu uz taa Local Disk E, explore… kaa arii iesaku tajaa diskaa izdzeest autorun.inf failu – noteikti kadu zarazu esi noķēris!

    #216023
    daGrevis
    Participant

    Pamēģini izvēlēties open ar explorer.exe… Varbūt… 😉

    #216024
    Aldis
    Participant

    daGrevis, domāju ka ne tur ir tas sāls, atvērsies caur exploreri fails kuru autorun.inf izsauc!

    #216025
    jauneklis
    Participant

    Man ar explorer. viss sanāk , bet vienkārši gribu lai vairs man nerāda to open with ! Pamēģināšu izdzēst to autorun.inf !

    #216026
    Aldis
    Participant

    Un priekšdienām atceries – tādam autorun.inf nemaz nav jāatrodas cietajos diskos, felškās, mobīlo atmiņas kartēs.. u.t.t. 🙂 Ja tāds ir, tad esi ievazājis kautko jau kompī!

    #216027
    jauneklis
    Participant

    ok , tad laikam zinu kur esu viņu saķēris , no sava Flash atmiņas !

    #216028
    daGrevis
    Participant

    Lieto kādu labu antivīrusu! 🙂

    #216029
    jauneklis
    Participant

    Aldis wrote:

    Nospied otru peles pogu uz taa Local Disk E, explore… kaa arii iesaku tajaa diskaa izdzeest autorun.inf failu – noteikti kadu zarazu esi noķēris!

    Ja es formatētu savu Local Disk , man tas autorun.inf fails pazustu ?

    #216030
    jauneklis
    Participant

    daGrevis wrote:

    Lieto kādu labu antivīrusu! 🙂

    Lietoju Avast , manuprat nav pats labākais , bet nezinu nevienu labāku ! Varbūt vari kādu ieteikt ?

    #216031
    Aldis
    Participant

    Daudzus šāda tipa vīrusus neķer antivīrusi, nezinu kāpēc Antivīrusi vsp. nebloķē šo autorun.inf failu uzveidi, ja jau parasti savos aprakstos min to, ka seko gandrīz katrai lietotāja kustībai līdzi, un par jebkuru kaitniecību jau paziņo!

    Ja izformātēsi, tad protams pazudīs uz laiku, bet šādi te vīrusi jau noteikti iekārtojas arī pie startup, un citās vietās, kā arī pamaiona reģistru! Pats ar šādu USB monstru izcīnījos uz draudzenes laptopa, tā tad, iesaku izslēgt neuzticamos sturtup procesus, izdzēst autorun.inf, nobloķēt lai šie autoruni vsp. netiek palaisti!

    Ja nu kas, profilaksei pastāv arī šāds pašu ražojums –> https://notepad.lv/viewtopic.php?t=5077 (Darth 1.0)

    #216032
    Demarc
    Participant

    Var lietot pašmāju ražojumu, var pats pa reģistriem ņemties, var lietot melnbaltā lāča ražojumu. Š itais pandas brīnums gan atslēdz autorun kā tādu, kas varētu nepatikt daudziem “iebāz un skaties” faniem.

    #216033
    NorKais
    Participant

    Kaspersky Internet Security 2010 man parasti visos datu nesējos ir atradi, ja ir, šos autorun failus un ,protams, arī visus pārējos “labumus”.

    #216034
    jauneklis
    Participant

    Ok paldies , visiem ! Izdzēsu autorun.inf, ar Command prompt un viss aizgāja , bet ceru , ka tik dzrīz neparādīsies , vairs kas tāds ! :nuke:

    #216035
    procis
    Participant

    haha gribētu redzēt kas butu kad tu nofarmatētu cieto uz kura tev ir windows:D

    #216036
    RicoPico
    Participant

    procis wrote:

    haha gribētu redzēt kas butu kad tu nofarmatētu cieto uz kura tev ir windows:D

    Tu tizls esi jeb tikai izliecies?

    #216037
    samurajs
    Participant

    Autorun.inf failus no fleškām labi izķer dr.Web CureIt – pārbaudīts!

    #216038
    drunk_lizard
    Participant

    un veel par cureit

    vieniigais, kursj ieksj logiem piedaavaa hosts failu atjaunot :>

    #216039
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    vieniigais, kursj ieksj logiem piedaavaa hosts failu atjaunot :>

    Tieši šodien sanāca sastapties ar vienu slimnieku, izlaidu Cure IT cauri un arī patīkami pārsteidza šī funkcija, ko agrāk nebiju manījis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā