Viltīgo viltnieku evolūcija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Viltīgo viltnieku evolūcija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151197
    deivs001
    Participant

    Š odien, pirms pāris minūtem zvanīja ķip Swedbank parādu piedzinēju apakšfirma vai sazin kas un teica, ka man neapmaksāts kredīts vai kaut kas tāds.

    Nomainījuši saukļus.

    ja kādam nav ko darīt var paākstīties – 20331944

    Visticamāk, ka drīz jau neviens neatbildēs, bet tomēr.

    #235436
    kuuminsh
    Participant

    23:11:17

    :>

    #235437
    deivs001
    Participant

    Nav tas laiks, kad saņēmu.

    Pēc pusnakts man tas gods bija.

    #235438
    samurajs
    Participant

    Vispār jau it kā viss atbilst… Atbilstoši “Parādu efektīvas piedziņas instrukcijai” zvanus ar atgādinājumu parādniekam vēlams veikt nakts stundās un brīvdienās. Nākamais etaps – tiks sameklēti tavi radinieki, un arī tiem tiks atgādināts, ka tevi vajag vest pie prāta, un parādi ir jāmaksā. 🙂

    Visticamāk šoreiz vnk kāds pārķēra numurus.

    #235439
    deivs001
    Participant

    Varbūt, varbūt, bet kā ar zvanītāja vārdu? Nedzirdēju nedz firmas nosaukumu, kas būtu uzņēmies “manu parādu”, nedz summu, neko konkrētu.

    Neesmu pieredzējis šādas lietas, tādēļ arī ļoti skeptiski uztveru.

    #235440
    Foxsk8
    Participant

    Vajadzeja pateikt taa, ja Jums ir kadas pretenzijas, kadi jautajumi, kada informacija, kas ar mani vai ir man saistosha, sutiet oficialu vestuli. Privatas telefonu sarunas, ka man liekas, netiek uzskatitas par kaut kadu oficialas informacijas avotu, respektivi, ja ir kadi sudi, viniem ir jasuta tev vai nu uz mailu vestule, vai ari pa pastu, plus pec butibas tas ir vel jadara ar ierakstitu vestules palidzibu. Parejais viss, ko tev kads stasta un kladzina, liec nikolaju un bus mierigaka dzive.

    Aka, man shita ari bija, kad majas atnak policija, un saka, meklejam jaunieti, tadu un tadu, pec musu datiem dzivo sheit, rada bildi, omcene, saka, ka te tada nedzivo, taka vina vecs cilveks, varbut laga bildi neredzeja, es uzreiz saku, sudus neesmu varijis, taka ja kaut ko no manis vajag, lai suta oficialu pazinojumu, ka jaierodas tur un tur, uz lietas, apstaklu noskaidroshanu.

    Protams, neviens vairak nav nacis, nedz meklejis, nedz kada vestule nakusi, vai nu pashi bija ko sajaukushi, vai kartejie krapnieku gajieni, ceredami no radiniekiem izsmiegt piki.

    #235441
    samurajs
    Participant

    Nu patiesībā parādu piedzinējiem jāsūta brīdinājumi pa pastu, bet tie visādus fisteļus sadomā, lai parādnieku turētu nervu saspīlējumā. Dzirdēts pat tāds gadījums, ka piedzinējs – sieviete aizgājis pakaļ parādnieka bērnam uz bērndārzu, un pat to psiholoģiski ietekmējis (“pasaki mammai, ka parāds jāsamaksā – citādi būs slikti”).

    Jāsaprot, ka parādu piedzinēju firmu ienākums un algas atkarīgi no tā, cik lielas summas jamie spēs piedzīt. Tāpēc arī cenšas to panākt gan likumīgām, gan teroristu metodēm.

    Pēc jaunā likuma pieņemšanas daudz ko vairs darīt nedrīkstēs, it īpaši traucēt naktīs un brīvdienās; arī atgādinājumu skaits mēnesī tiks limitēts uz 1 vai 2 gab. Bet nu pagaidām cenšas cik varēdami…

    #235442
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    sieviete aizgājis pakaļ parādnieka bērnam uz bērndārzu, un pat to psiholoģiski ietekmējis (“pasaki mammai, ka parāds jāsamaksā – citādi būs slikti”).

    par sjo jau spiid smuks pants, ko var nokristiit gan par cilveektiesiibu paarkaapumu, gan izspiesjanu, etc.

    #235443
    bumbulis
    Participant

    Ja nemaldos, tad pirms kāda laika bankas nemaz nedrīkstēja nodot informāciju par klientu trešajām personām. Vai tagad tas būtu mainījies?

    #235444
    samurajs
    Participant

    A varbūt to dara pašas bankas parādu piedzinēji? Vai tad tiem jābūt eņģeļiem?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā