Viltus antivīrusi – desmitiem miljonu apkrāpto

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Viltus antivīrusi – desmitiem miljonu apkrāpto

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149757
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_smart_defender_pro_spyware_alert_1.jpg[/imgl]Kompānija Symantec veikusi pētījumu, kurā atklātas ap 250 viltus antivīrusu programmas. Š eit pat nav runa par kaitīgo programmatūru, kas nomaskēta par antivīrusu, bet tieši par viselementārāko krāpšanu ar mērķi izsūknēt naudu naiviem datorlietotājiem. Lēsts, ka ASV patlaban ir desmitiem miljonu cilvēku, kuri uzinstalējuši saviem PC antivīrusu imitācijas, maksā par to lietošanu, un nu pašapmierināti uzskata, ka ir drošībā.

    Tipveida krāpšanas shēma ir šāda: lietotājs apmeklē zināmas web-lapas, kurās iebūvētais “skaneris” uzrāda, ka dators ir inficēts ar iespaidīgu skaitu zirgu un tārpu. Un turpat tiek piedāvāts instalēt “īpaši efektīvu” AV, kas tiks ar tiem galā. Kad tas izdarīts un dators noskenēts, programma paziņo, ka dažus tārpus nevarēja likvidēt, tam nepieciešama profesionālā (vai Premium) versija, kas ir par maksu. Lietotājs par katru cenu vēlas iztīrīt datoru, un samaksā arī. Rezultātā viņš iegūst programmu ar skaistu interfeisu, kura patiesībā neko nedara.

    Web-lapu īpašniekiem turēt viltus vīrusskanerus savās lapās ir ļoti izdevīgi – par katru klikšķi krāpnieki viņiem samaksā 1-55 centus. Gada laikā viltus antivīrusi tikuši lejuplādēti ap 43 miljonus reižu, un zināms procents no tiem vēl tagad “sargā datorus”.

    Nu? Vai kāds no notepadiešiem nevēlas Total Defender – 2009? Par velti atdošu! 🙂

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_totaldefenderrogueantivirus_1.jpg[/img]

    Avots

    #214306
    RicoPico
    Participant

    Oi, kā šitie krīt uz nerviem. Tikpat ļoti kā “You are the 1’000’000 visitor. Click here to claim!”

    #214307
    TokRa
    Participant

    Cik labi ir lietot OS, kurai principiāli nevajag antivīrusu 🙂

    #214308
    drunk_lizard
    Participant

    labi un pareizi ir lietot smadzenes :>

    #214309
    TokRa
    Participant

    Bet ja smadzeņu nav? Linukss vien atliek. Vismaz šādu papildu hardware requirement nepieprasa.

    #214310
    Eudoxus
    Participant

    TokRa wrote:

    Bet ja smadzeņu nav? Linukss vien atliek. Vismaz šādu papildu hardware requirement nepieprasa.

    Ja smadzeņu nav, tad arī no linux vajag turēties pa gabalu. Tad atliek vien Mac OSX – linux (ne tikai) tiem, kam nav smadzeņu.

    #214311
    Janhouse
    Participant
    #214312
    Wuu
    Participant

    Apmeklē >>>> Seks par velti[/url][/color][/size]

    #214313
    RicoPico
    Participant

    Wuu, ar Tevi viss kārtībā?

    #214314
    drunk_lizard
    Participant

    RicoPico wrote:

    Wuu, ar Tevi viss kārtībā?


    nez vai tad jamam buutu laa laime tikt man parakstaa…

    #214315
    80MXM08
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    RicoPico wrote:

    Wuu, ar Tevi viss kārtībā?


    nez vai tad jamam buutu laa laime tikt man parakstaa…

    Labi, ka es neesmu tavā BlackList’aa 😀

    #214316
    ob1
    Participant

    Tas nav blacklists, tā ir bezmaksas reklāma.

    😀

    #214317
    daGrevis
    Participant

    Kretinē ārā! 😀

    #214318
    ehex
    Participant

    Š ajā gadījumā jāpriecājas, ka Latvijā ir tik liels pirātisma līmenis un līdz ar to arī daudz mazāk, kas maksā par šādiem draņķiem.

    #214319
    Professor35
    Participant

    nav gan dzirdēts ka Latvijā kāds būtu uz tā uzrāvies var būt tāpēc ka web-lapas no kurām

    to sērgu var lejuplādēt ir angliski, ja cilvēks māk izlasīt ko viņam tur piedāvā tad tam smadzenēm jābūt

    _________________

    https://dzertuve.lv

    Создайте еще более понятный интерфейс для drunk_lizard, ведь мире нет еще более тупого юзера.

    #214320
    linx
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    RicoPico wrote:

    Wuu, ar Tevi viss kārtībā?


    nez vai tad jamam buutu laa laime tikt man parakstaa…

    Laime vēl nebūtu īstais vārds..

    #214321
    usins
    Participant

    emz, a uz linux ies? ja jā, tad es piesakos uz divām kopijam, pa katrai uz cpu kodolu. Tā būs drošāk.

    #214322
    Wuu
    Participant

    daGrevis wrote:

    Kretinē ārā! 😀


    Tev arī gribas sarakstā 😀

    #214323
    daGrevis
    Participant

    Wuu wrote:

    daGrevis wrote:

    Kretinē ārā! 😀


    Tev arī gribas sarakstā 😀

    😀

    Nē, man tāpat labi, es tikai izsaku savas domas… :seeker:

    Professor35, labi teikts. 🙂

    #214324
    rajah
    Participant

    Professor35 wrote:

    nav gan dzirdēts ka Latvijā kāds būtu uz tā uzrāvies var būt tāpēc ka web-lapas no kurām

    to sērgu var lejuplādēt ir angliski, ja cilvēks māk izlasīt ko viņam tur piedāvā tad tam smadzenēm jābūt


    UN KÄ€ VĒL ir uzrāvušies. pagājušos 2 gados no tiem mēsliem glābties nevarēja. kā nes taisīt – redzu, ka atkal ir tāds sūds iekšā. protams ne jau maksājuši par to.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā