Vinilplates un atskaņotājs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Vinilplates un atskaņotājs

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160391
    Quagmire
    Participant

    Izšķiroju savus vinilus, aptuveni 70 ir lieki. 35 eiro par visiem, ja kādam interesē. Mint nebūs, bet tādi, kuriem vieta tikai miskastē arī nav.

    https://ej.uz/vinilss

    Ir arī RRR 001, vizuāli ļoti labi saglabājies, ar GZM005, vajadzīga siksna un iespējams elektronikas remonts (iespējams, nav nepieciešams un ar siksnu motors griezīsies kā vajag). Strādājoši maksājot no 50, tā kā šis ir jāremontē un man nav zināšanu, piedāvāju pa 25 eiro.

    #313010
    LooNeY
    Participant

    Latvijā vēl nav prātiņi nobriduši Viniliem jo viss kas ir vajadzīgs tīnīšiem ir nokačātie mp3 faili, iesaku labāk kādos ārzemju forumos pasludināt, kur retro lietas ciena, noteikti būs kāda lielāka interese.

    Man pašam ir no mantojuma dafigā labas plates(sex pistols, ACDC u.t.t) šad tad uzlieku paklausīties 🙂

    #313011
    darklight
    Participant

    Da labi, paskaties, kas tur tiek piedāvāts. Tur vispār nav pilnīgi nekā klausāma. Ja nu tikai Bītlu “Hard Days Night”.

    #313012
    Aldis
    Participant

    Man tīri vietas ekonomijas un ērtuma dēļ ir sava mūzikas kolekcija – mp3, flac, utt standartos. Paliela samērā. Neteiksim ka pats labākais audio sets (tumbeles katrā istabas stūrī + sub), un viss tas barojas no PC skaņas! Salieku savus listus un klausos. Protams, vinils būtu jauki un tā – bet tam vajag savu aparatūru, atskaņotaju, pie reizes uzliec plati – to arī klausies, nevar miksēt ko vēlies. Bet bez fona mūzikas es neiztieku… 🙂

    Agrāk, tieši tīņu gados biju kā traks uz platēm, tā kā nepareizs uzskats… 🙂

    #313013
    akms47
    Participant

    Žēl, ka daļa jau man ir un nav nekā tāda, ko gribētos. Vinils ir labi. 🙂

    #313014
    LooNeY
    Participant

    Nav jau tik traki ar to vietu un vinila atskaņotaju t.i. čemodāna izmērā….

    https://i.ebayimg.com/00/s/NTAwWDUwMA==/z/FmgAAOxydlFTAnLr/$_12.JPG

    https://i.ebayimg.com/00/s/NTAwWDUwMA==/z/PdUAAOxydlFTAnSj/$_12.JPG

    Protams nopietnāki šādi apartāti maksā 150E+ bet parasti ir visi mūsdienu spraudņi tur iebūvēti kuros iespraud jau esošās tumbas un klausies, tā kā kaut kādu otru tumbu setu nevajag.

    Agrāk(90tajos gados) mums nebija nekādi mp3, vai šiki Hi-Fi radio kombaini, tapēc daudz klausījamies plates…Esmu no tās robežpaaudzes kur ejot pamatskolā(5+ klase) parādijās CD pleyeri un vēlāk skolas gaitās arī mp3 pleyeri, kā kas mega jauns un kruts… Domāju par mūsdienu paaudzi, kas nemazam nezin, ka ir dzīve arī ārpus mp3 robežām uz sava galaxy S5 vai iphone un tas ir žēl ka nav interese par neko citu.

    🙂 paņemot vienādu dziesmu tajā plašu skanējumā ir kautkas tāds, kas nav krutākajā losless kvalitatē… varbūt zemapziņas nostaļģija kaut kāda…

    #313015
    Aldis
    Participant

    Tie bij laiki… 😀 Ar kasešu walkmani biju krutākais čalis ciemā! 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā