Viper V770U ATX AGP 32mb VS GeForce4 MX440-8X

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Viper V770U ATX AGP 32mb VS GeForce4 MX440-8X

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151784
    friidis
    Participant

    Kura no šīm videokartēm ir labāka?

    Viper V770U ATX AGP 32mb vai GeForce4 MX440-8X 64mb

    #242979
    Crow
    Participant

    Otrā, viennozīmīgi. Vismaz trīsreiz, piedevām. 1999 vs 2002… just can’t be wrong.

    #242980
    Wuu
    Participant

    Es domāju, ka abas nav labas. :]

    #242981
    nevertell
    Participant

    Ar otro moška pat cē es uzspēlēsi, tā kā wuškin, tev jau vajadzētu zināt, ka otrā ir kaut cik laba :>

    #242982
    nameisis
    Participant

    ar otro pat esmu spēlējis HL2 savulaik

    #242983
    Mr.Death
    Participant

    Nu cik atceros 2. variants ietilpa mana pirmaa datora konfiguraacijaa un veesi pavilka taadas speeles kaa Colin MC Rally 2, GTA 3, GTA Vice City, Apache: Air assault, Return to Castle Wolfenstein, Call of Duty 1,2 , Medal of Honor (versiju neatceros), par CS 1.6 nemaz nerunaajot. Tolaik, kad datorspeeles bij topaa cauraam naktiim sjitos murgus smergeleejaam. No programmaam, noteikti jaaiet Macromedia Flash 5, jo uz taas ar tolaik nopietni darbojos. Videokarte taalu no taam, “uz kuraam raustiitos filmas”. Par pirmo plagjiaatu gan sjaubos – nosaukums jau vien paaraak kruts – liecina par to ka tur nekaa nav. :>

    #242984
    zivs
    Participant

    Nu, ja īpaši tālāk par Quake 3 (vai Half-Life vai UT2k3) dziņa spēlēm netaisās aizlēkāties, tad MX440 variants ir tīri OK. Cita lieta, ja sagribēsies kādu baigo HD filmu palūrēt vai puslīdz svaigāku spēlīti padzenāt – tagad gan IMO tas prieks ies secen ..

    #242985
    root
    Participant

    Mx440 pats labu laiku nolietoju, ja labi sakonfigurē arī Compiz darbojas, 720p filmas var lūrēt mierīgi, uz VLC ar nix un nvidia draiveriem arī 1080p iet normāli. Par spēlēm vienreiz mēģināju te sīcim iedot CS, darbojās bez probām, tikai draiveris prasās, arī MU Online iet normāli. Hmm. Jutubē gan vairāk par 720p nepavilks. Kas vēl. Ä€, pie lielām noslodzēm mēdz būt problēmas ar dzesi, mēdz dikti karst ar pasīvo dzesi, nāca viņas divos variantos- ar aktīvo un pasīvo, lai gan stock aktīvā arī bija pretty much useless. Bet jebkurā gadījumā nekādus vaiperus un šitus, MX ir pārbaudīta vērtība savā vecuma un svara kategorijā. 🙂

    #242986
    Crow
    Participant

    Ja neskaita jaunāko šeideru un DX/OGL atbalstus un lielākus freimbuferus, tad daudzas modernākās kartes pēc atmiņas caurlaidības un fillrate tādas pašas vien ir.

    #242987
    feiks
    Participant

    oriģinālais hl2 dzinis bija pilnībā lietojams ( ar to jāsaprot fps 20-30, kas it nemaz nebij slikti ) arī uz GF2 mx400… karti dabūju mainīt, tikai kad uzradās pixel shaderi :/ pamēģināju ar emulatoru – 1fps un gļukaina bilde 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā