Virszemes tv .VS. Viasat

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Virszemes tv .VS. Viasat

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #231667
    linx
    Participant

    tastins wrote:

    bij gadijums ar VIASAT, par uzstadisanu bij kaut kada maksa – pieteicam ka nevajag ir cilveki kas uzstadis to skivi. uzliekam – nerada, izsaucam tos pasus VIASAT meisatarus lai sie tad liek, samaksasim. atbrauc pakibinas bik, neko neizmaina, paiet sanus, izvelk mobilo un pacukst: “NU TAD SLEDZAM KLAT” …. rrrr

    Vispār to sauc par kartes aktivizēšanu 😀

    #231668
    sonera
    Participant

    Man patīk Viasat! Esmu kliente un pie tam ļoti apmierināta. ļoti laba kvalitāte un kanāli. Nevar salīdzināt ar Lattelecom kvalitāti..

    #231669
    Evers
    Participant

    sonera wrote:

    Man patīk Viasat! Esmu kliente un pie tam ļoti apmierināta. ļoti laba kvalitāte un kanāli. Nevar salīdzināt ar Lattelecom kvalitāti..

    Cienījamā Viasat darbiniece! Beidziet, lūdzu, te muldēt un mēģināt pievilināt vēl kādu lētticīgu lasītāju, Viasat laikam ķeras pie pēdējā salmiņa, ka algo forumu spamerus. 😀

    #231670
    ob1
    Participant

    Man ir Lattelekom TV, sievai blakus istabā Viasat. Es reizēm eju pie viņas ciemos skatīties TV. Piemēram Formula1, vai filmu kanālus. Sieva nāk pie manis skatīties tikai tad, kad aiz loga putenis un Viasat neķer.

    #231671
    linx
    Participant

    sonera wrote:

    Man patīk Viasat! Esmu kliente un pie tam ļoti apmierināta. ļoti laba kvalitāte un kanāli. Nevar salīdzināt ar Lattelecom kvalitāti..

    Ar viasat var būt apmierināti tikai viasat darbinieki (pats tur vēl nesen strādāju) un sporta fani (jo nevienā citā tik labu sporta pārraižu diemžēl nav). 🙂

    #231672
    Element
    Participant

    Cienījamā Viasat darbiniece! Shis nav iistais forums, kur kert leetticiigus lautinjus. Juusu serviss ir vienkaarshi necieshams, cenas augstas, kvalitaate- nekaada. Melu un bleezu kantoris. Esat noslegusi peedeejos normaalos kanaalus, taa vietaa ielikushi FTA, kurus taapat var skatiities bez maksas. Absurds! Neiesaku nevienam!!!

    Ieskatam:

    https://www.sudzibas.lv/?search=viasat&x=0&y=0

    https://www.viastop.lv/

    #231673
    archeens
    Participant

    Par Viasat izdarībām ar klientiem un PTAC ir katru nedēļu kāda ziņa. Neiesaku lietot Viasat.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā