Visa Sony vēsture – vienā bildē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Visa Sony vēsture – vienā bildē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148669
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_building_1.jpg[/imgl]Kas ir kompānija Sony, un kāds ir tās ieguldījums mūsdienu elektronikas attīstībā – nevienam nav jāstāsta. Lai ērtāk un pārskatāmāk varētu aptvert visu kompānijas 53 gadus ilgo vēsturi, žurnālisti no Gizmodo izveidojuši iespaidīga izmēra (2800×1188) bildi, kurā kompakti parādīti ne tikai Sony panākumi, bet arī neveiksmes (atceramies, piem. Betamax video kasetes).

    Lai apskatītu bildi visā tās krāšņumā – vienkārši klikšķinām uz tās!

    [img]https://content9-foto.inbox.lv/albums98302368/modjo/Maijs-2009/Sony-Timeline-HD2.jpg[/img]

    #197639
    Kefīrs
    Participant

    Iespaidīgi…

    #197640
    Kaarumniekss
    Participant

    Es ar kādreiz biju sony piekritējs, bet pēc fotoaparāta iegādes sapratu, ka tas kas der visam neder nekam. labāk būtu paņēmis 3x lētku nikon vai kodak fotoaparātu un priecātos par bildēm nevis sony un vienmēr lādētos….

    #197641
    zxcv
    Participant

    Sony ir vieni no labākajiem fotoaparātiem. Nekad nav bijušas problēmas. Vot samsung gan ir lielākie mēsli.

    #197642
    Kaarumniekss
    Participant

    Man ar tā likās, bet ja salīdzina manu 7.2 pikseļi ar 3 kodakam, tad kodakam bildes ir kvalitatīvākas un nav tik izplūdušas kā sony ar manām trīcošajām rokām!

    #197643
    sir_irius
    Participant

    Nu, bļin, tie Mega Pikseļi neko neizsaka… varat palasīt te, varbūt kāds priekšstats par foto-kamerām, un kamerām kā tādām radīsies.

    #197644
    QueenZ
    Participant

    kur PSP? nezinaaju ka sony taisija Mac’iem flopikus 😀

    #197645
    rihardsss
    Participant

    floppy Sony netaisīja priekš Mac, bet vispār uztaisīja un Mac bija pirmais, kas izlaida kompi ar sony’a floppy. Es tikai nesaprotu ar ko tik īpašs ir Sony Vaio P netbook? Sony pirmais netbook vai kas?

    #197646
    Umbro
    Participant

    to zxcv: Tavs apgalvojums ir riktīgi tāds “jocīgs”. Nācās speciāli reģistrēties, lai varētu tevi uzrunāt..

    Kamerām arī ir savi iedalījumi, kā piemēram rupjākais no tiem ziepenes un spoguļnieces. Bet ar to viss nebeidzas.. Nesaki, ka samsung ir mēsls, tur lielākā daļa modeļu ir mēsls, bet nesaki par brendu kopumā. Tu vnk nemāki novēr’tet fotoaparāta funkcionalitāti… 🙂

    to rihardsss: apskaties sony mājas lapā tā speceni un komentārus, par produktu. Es pats neesmu sajūsmā, pirmkārt jau par cenu. Un visi pārējie izejošie faktori, kas ir sarakstīts… Es ar nezinu ar ko viņš izceļas..

    #197647
    rihardsss
    Participant

    Nu tā ka tu jau pastāstīji, kas ir ar to produktu, tad palikšu domādams, ka viņš ir pirmais SONY netbook un tapēc tik “ievērības cienīgs”.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā