Visi *.exe faili veras vaļā ar Notepad

Sākumlapa Forumi Software Windows Visi *.exe faili veras vaļā ar Notepad

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150988
    RicoPico
    Participant

    Situācija:

    Avira noķēra inficētu *.exe failu, un automātiski pārsauca to par *.exeVIR. Es, ziņkārīgs būdams, izdomāju palūrēt to failu caur Notepad. Veru vaļā caur Open With Notepad, un neizņēmu ķeksi no “Always open with this program”. Tā nu man tagad visi *.exe faili veras vaļā ar Notepad. Kāpēc tā- nezinu. It kā norādiju, lai ver vaļā *.exeVIR ar notepad, nevis *.exe.

    Jautājums:

    Kā lai nomainu atpakaļ filetype asociācijas? Vai vēl labāk- kā viņas noresetot uz defaultajām vērtībām?

    Lietoju Windows 7 Ultimate.

    Paldies.

    PS: Regedit arī ver vaļā ar notepad, par cik tas ir executable. Būtu jauki, ja kāds uzrakstītu *.reg failiņu ar labojumu reģiistros. 🙂

    https://www.sevenforums.com/tutorials/19449-default-file-type-associations-restore.html

    #232913
    Evers
    Participant

    Vajadzēja vēl .reg failam uzlikt asociāciju vērties ar notepad. Tad gan būtu jauki 😀

    #232914
    Aldis
    Participant

    Š ādi man gadījās… stulbākais ka restartēju, un arī explorer.exe atvēras caur notepad! 😀 respektīvi visa winda gruījās caur notepad! 🙂

    Kautkā panācu CMD [caur notepada File>open]… tad kautkā nokačāju to .reg asociāciju labojošo failu… tad palaidu to.. tad restartēju un aizgāja.. 🙂

    #232915
    Crow
    Participant

    Hmm, nu šādā gadījumā, šķiet, varēja mēģināt palaist COMMAND.COM, no kuras ar “call kautkas.exe” palaistās programmas tiktu startētas pareizi. I might be wrong…

    Mnjā, šādiem gadījumiem Mrakosofts varētu ieviest jaunu opciju – Open With… Myself :>

    #232916
    RicoPico
    Participant

    Nu, es, par laimi, sapratu, ka, ja restartēšu kompi, tad viss autoruns var sākt palaisties ar Notepad, nemaz nerunājot par Explorer.exe. Bija sākumā ideja iebūtoties no DVD, un taisīt Repair, bet tad padomāju, ka jābūt taču vienkāršākam veidam kā novērst tik sīku problēmu.

    #232917
    daGrevis
    Participant

    Kādā valodā tie EXE ir rakstīti, ka ar Notepad tā var paskatīties??

    #232918
    RicoPico
    Participant

    Tak jebkuru failu var atvērt ar teksta redaktoru. Jautājums tikai ko tu tur ieraudzīsi. 😀

    #232919
    Evers
    Participant

    jebkuru failu takš iespējams atvērt ar notepad, vienīgi rāda tik ķeburus ņeburus. ÄŒakam Norisam gan ir po*uj, viņš mp3 failus ver caur notepad un klausās. :>

    #232920
    Crow
    Participant

    daGrevis wrote:

    Kādā valodā tie EXE ir rakstīti, ka ar Notepad tā var paskatīties??


    Parasti čehu vai bulgāru! Bet ja koderis bijis apdzēries, tad sengrieķu vai baznīcas latīņu (ar fragmentiem no psalmiem). Ne jau nu PHP…

    😀

    #232921
    daGrevis
    Participant

    Tur jau tā sāls. 😀 Man jau patīk – izrādās – cilvēki lasa tos “ķeburus”… 😀

    #232922
    RicoPico
    Participant

    Nu, starp ķeburiem dažreiz ir arī kas interesants. :p

    Un vēl interesantāks ir executable Decompiler.

    #232923
    Aldis
    Participant

    Jautājums mazbik nobīdoties no topika:

    ResHack strādāja uz win7 programmām? 🙂 (Arī .exe failu vēršana editošanas nolūkos)

    #232924
    RicoPico
    Participant

    Ko Tu domāji ar w7 programmām? Man iekš w7 iet tas Resource Hacker. Konkrēti- versija 3.4.

    #232925
    Crow
    Participant

    Aldis wrote:

    ResHack strādāja uz win7 programmām? 🙂 (Arī .exe failu vēršana editošanas nolūkos)


    Strādā bez problēmām. Tikai PNG ikonas nerāda, met erroru.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā