Visi HP datori varēs darboties webOS vidē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Visi HP datori varēs darboties webOS vidē

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153550
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_webos_1.jpg[/imgl]Kā šodien paziņoja Leo Apotheker, Hewlett-Packard galvenais šefs, no 2012. gada ikviens jaunais HP dators būšot spējīgs darboties ar HP operētājsistēmu webOS blakus Windows operētājsistēmai. Š eit nav īstas skaidrības par to, ko CEO domājis. Var būt viens variants, ka datori iznāks ar preinstalētu webOS. Un var būt otrs variants, ka webOS būs tikai lietotāja saskarne jeb čaula zem Windows virsvadības.

    “HP esot zaudējis dvēseli,” izteicās Apotekera kungs, bet viņš zinot, kā to atgūt. Savu vīziju viņš sola celt saulītē 14. martā Sanfrancisko. “Kad es pārnācu darbā uz HP, pirmais, ko vēlējos paveikt, bija uzklausīt cilvēkus. Ierindas darbinieki parasti zin visus trūkumus.”

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_leoapotheker_1.jpg[/imgr]Cik var spriest, varētu sākties masveida programmu izstrāde webOS videi. Patlaban, pēc HP datiem, webOS programmu krātuvē ir tikai 6000 aplikāciju, kamēr Apple un Android var lepoties ar 350,000 un 250,000 attiecīgi.

    Izskatās, ka “gājiens ar webOS” domāts, lai ieviestu jaunas krāsas, zīmolam raksturīgo atšķirīgo rozīnīti HP ražotajos datoros un mobilajās ierīcēs. Par reālu konkurenci ar Windows, iOS, vai Android diez vai ir pamats domāt.

    Avots – Businessweek

    #263695
    migors
    Participant

    Tas ka hp pārpirka palm pievīla daudzus jo daudzus palmiņu lietotājus (arī mani) jo mēs bijām lojāli palmos ilgāk nekā pastāv jebkurš cits smartfons (varbūt izņemot nokia). Liekas ka hp pārpikra palmos tikai lai lietotu planšetēs un nekā cita arī nebūs.

    #263696
    usins
    Participant

    Man jau liekas, ka kaut kas līdzīgs express gate. ka 3 sekunžu laikā tiec pie neta, skaipa, bildēm, bet ja vajag, tad būtoies tālāk…

    #263697
    tintiks
    Participant

    samurajs wrote:

    Un var būt otrs variants, ka webOS būs tikai lietotāja saskarne jeb čaula zem Windows virsvadības.

    Man gan likās, ka webOS griežas uz Linux kodola un izmanto visādus FOSS labumus, piemēram, GStreamer, WebKit, Upstart, SDL… :lala:

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā