Vispár galígi ne pa témai.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vispár galígi ne pa témai.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158071
    Anonīms
    Neaktīvs

    Zinu ka galígi ne pa témai bet nu cilvéki sheit ir ljoti atsaucígi táka griezhos pie jums.

    Vélos iegádáties auto vispár mérkjis ir mazda 6.

    Bet ir liela probléma man nav ne mazákás nojausmas kádi dokumenti ir jánokárto kas ir járegjistré ká un kas vispár vajadzígs tam visam.Zinu ka vajadzígas aprdoshinásnas bet kura bútu labáka plus vel nodoklji.(gribéu zinát uz kádu summu man járekjiná papildus uz nodokljiem apdroshináshanu un vel sazin ko )

    Varbút atradísies káds nepárák aiznjemts cilvéks kas varétu drusku piepalídzét ar to visu

    #296171
    web33
    Participant

    Pirmkārt mazda nav mašīna !

    otrkārt Kam tev mašīnu ja tu pat nezini kādi dokumenti jākārto ?!?!

    treškārt Par kādiem nodokļiem tu runā ?

    Apdrošināšana katram cilvēkam ir individuāli pēterim pa gadu 28Ls jonusam pa 3men 20Ls ( tur skatās tavu stāžu un vēsturi )

    Pārējais viss atkarībā kur pērc auto ja latvija tad pārrakstīšana 20Ls + jāskatās vai saimnieks ir samaksājis šī gada ceļa nodokli ja nē vajadzēs pašam maksāt .https://www.auto-nodoklis.lv/

    Ja auto pērc ārzemēs tad būs atmuitošana,tehniskā apskate, ceļa nodoklis,apdrošināšana,nr zimes, un tt viss kopā bez auto remonta ja būs kkas jātaisa +/- 150- 300Ls atkarīgs kāds auto un .t.t

    #296172
    ruukjis
    Participant

    Būtu sācis ar kāda gada mašīna, kāds budžets, vai mašīnu pirksi vai ņemsi līzingā?

    #296173
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kapéc tad mazda nav mashínas kas táds slikts mazdás ir ?

    Mashínu taisos iegádáties Latvijá bet nu izvélé ar nav diezko liela táka apsveru domu arí par árzemém.

    Já kaut i nezinu kas i ká bet jásák ir kautkad ká saka visa dzíve viens liels mácíbu lauks.

    A par nodokljiem vienígasi ko es zinu tas ir celja nodoklis varbút ir vel kádi es tak nezinu déljtam jautáju kádam zinoshákam cilvékam, táká pasham nav tádu civéku kam uzdot shos jautájumus

    Ceréshu uz vel kádu atsaucíbu 🙂

    #296174
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mashínas gada izlaidums 2003 un uz augshu.

    Budzheta zinjá vélos iekljauties 3000 Ls

    Mashínu protmas pirkshu ar lízingiem nevélos rokas smérét 🙂

    #296175
    lietotaajs 31
    Participant

    labaak atrodi kaadu BMW vismaz tev piestaavees un 3 stukaas ieklausies taaka mazda *** tiek suutiita rataa

    #296176
    web33
    Participant

    ņem tik Audi a4 un viss. ar audi nobrauksi 20.gadu mazda jau 5.gadā izbruks uz mūsu lieliskajiem ceļiem . Tā mazda ko nopirksi tagad pa 3000 pec 1-3.gadiem maksās 800ls

    #296177
    rizhee
    Participant

    tev pašam bij X5, ja?

    #296178
    Crow
    Participant

    Iegādājies labāk e-talonu. Vairāk tev nevar uzticēt. Tāpat ķerto un tērēto pietiek uz ceļiem.

    #296179
    Foxsk8
    Participant

    Tātad:

    1. Pie auto iegādes, ja ņem no rokas, nu no kāda cilvēka, kas ssā tirgo, tad tev vajadzēs pārrakstīt autiņu no viena saimnieka uz otru, skaties, vai šo pārrakstīšanu veic pirmais auto īpašnieks, vai tas jādara tev, vidēji tie ir 25 Ls

    2. Kad auto ir pārrakstīts uz tava vārda, var nākties samaksāt ceļa nodokli pie pārrakstīšanas, bet ja tas ir samaksāts, tad nākošo reizi ejot tehnisko apskati.

    3. Kad tas viss ir, ieej octas.lv un apdrošini savu mašinu uz cik ilgi laiku vēlies.

    4. Sēdies un brauc.

    Ieteikums: Ja tu nezini, kā ko darīt, tad droši vien tā tev ir pirmā mašina. Paņem kādu normālu pabrauktu vāģi, nebūs žēl viņu sasist, nu kaut vai kādu AUDI, 318 MBW, variantu ir daudz. Pabrauc ar to gadu, varbūt divus un tad ņem autiņu par 3K.

    #296180
    lietotaajs 31
    Participant

    jaa x5

    #296181
    Anonīms
    Neaktīvs

    Beidzot normāls cilvēks atradāš kas apskaidroja kas i kā.

    Tieshi ka piederēs mashīna man tad jā tā būs pirmā bet tā ar darba mashīnu esmu pietiekami atbraukājis, pieredzes pietiek lai brauktu ar labu auto 🙂

    Bet nu tieshām foxsk8 liels paldies ka apskaidroji kas un kā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā