Viss par Lattelecom Digitālo Virszemes TV

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Viss par Lattelecom Digitālo Virszemes TV

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207958
    Anonīms
    Neaktīvs

    Evers wrote:

    Tiem, kas te par TV6 uztraucās ka nava – tas tač nekad nav bijis bezmaksas kanāls!!!

    Kā nav bijis bezmaksas? Ar ko tad Ventspils TV apvienojās, lai nerādītu tās tizlās ziņas nonstopā visu dienu??

    #207959
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    tizlās ziņ as nonstopā visu dienu


    cik stulbs var būt cilvēks?

    #207960
    rajah
    Participant

    aoma wrote:

    Mums tad parasti ir pilns ar leišiem, kaimiņš skatās un priecājas, atceroties dzimteni 🙂

    manā kaktā ir leišu TV invāzija – LNK (lietuvos nepriklausimo kanalas) rāda labāk par jebkuru latvijas programmu, pa radio M1 (em vienas) skan labāk par SWH un citiem latvijas rādžiem.

    LētaisDžonijs wrote:

    tās tizlās ziņas nonstopā visu dienu??


    tavā vecumā un kādu labu laiku pēc tam man ar nebija saprotams kāpēc fāteris ziņas skatās, ja ir kas interesantāks. pagāja laiks un sapratu ka tās tomēr ir interesantākas par pokemonu un nindzju bruņrupuču multenēm. :devil:

    #207961
    samurajs
    Participant

    off-topic: Rajah- visu cieņu leišu M1. Mūzika ar saturu. Kādreiz to vien tik klausījos… tagad diemžēl nevaru uztvert.

    #207962
    Evers
    Participant

    #207963
    Jaunzems
    Participant

    Žēl gan, ka nav Viasat kanāli… NASN, History, Sport3, Tv6 🙁

    #207964
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    off-topic: Rajah- visu cieņu leišu M1. Mūzika ar saturu. Kādreiz to vien tik klausījos… tagad diemžēl nevaru uztvert.


    man nekas nav pret, vismaz agrākos laikos biežāk klausījos.

    #207965
    aoma
    Participant

    Laikam migrēšu uz Krieviju (TV ziņā) 🙂 Š odien izpētīju SAT TV Free to Air frekvenču izmaiņas, ir vēl pietiekoši daudz ko skatīties, nemaksājot neko. Vēlāk jau laiks rādīs, ko darīt.

    #207966
    shadowmen
    Participant

    Evers wrote:

    shadownmen, tu izbāz degunu laukā no pilsētas un tad kritizē latelekomu :p

    regulari sanak patuseties ari laukos,un latelekom nekad nav pieradijis, ka izcelas ar ko ipashu,laukos man ir latelecom nets..un tas ir vienkarshi drausmigs..ka lielaks vejs vai lietus ta neta vairs nav…..un japiekrit lizardam,ka abas pakas ir galigi garam…jo ja butu bezmaksas(pat ja butu),priekshs manis tur ari labi ja 2 varbut 3 kanali ko skatities….

    #207967
    rajah
    Participant

    shadowmen wrote:

    laukos man ir latelecom nets..un tas ir vienkarshi drausmigs..ka lielaks vejs vai lietus ta neta vairs nav…

    tāpēc jau ir 117 un pretenziju pieteikšanas iespējas.

    #207968
    Foxsk8
    Participant

    Lūk atbilde par tv6.lv

    https://www.tv6.lv/

    ÄŒitais vislabākais, ko esmu dzirdējis jel kad:

    Nerakstiet mums, ka vēlaties mums izstrādāt mājas lapu, jo mēs pie tā jau strādājam. 😀 😀

    Īstais webs šeit. https://www.6tv.lv/

    #207969
    shadowmen
    Participant

    Rajah rakstija: tāpēc jau ir 117 un pretenziju pieteikšanas iespējas.

    Un Shadowmen atbildeja: parak daudz jau ir zvanits…un pat ja vinji pec katra zvana pekshi visu salabotu tas nepadara vinjus par labu servisu…par labu servisu nav jasudzas…bet ta ir mana personiga pieredze,gan jau kadam latelecom ir dikti miljs un viss ideali strada…

    bet ir gruti nepiekrist,ka tas pakas ir ar samera nesakarigiem kanaliem,par parak lielu maksu(visu kopa sarekinot)

    #207970
    iReinis
    Participant

    Ceru, ka drīz ienāks. Man tas sūda Visat ir apnicis, takā dzīvoju laukos tad man jāskatās nožēlojamie 5 kanāli ar atbaidošu kvalitāti. Protams varētu jau ņemt visat šķīvi, bet lai es maksātu tiem Zviedru jefiņiem tādu summu par NEKO. Kopumā tas šķīvis un tv komplekts labi, ja maksātu 10ls mēnesī, vai pat mazāk, bet viņi no visiem nokāš 16LS, tas vienkārši nav normāli, bez tam tev obligāti ir jāskatās viss ko viņi liek, ar apšaubāmu kvalitāti, kopā viņi pa tiem 2.gadiem nopelna 384LS un par ko?! Vismaz, ka Lattelecom ienāks varēšu nopirkt jaunu LCD TV, papriecāties par kvalitāti un nopirkt varbūt vēl klāt kādu no brīvajiem satelītiem, jo vismaz man tad būs pieejami skaisti Latvijas kanāli. Ar laiku noteikti Lattelecom ieviesīs jaunas pakas, ar jauniem kanāliem utt. 🙂

    #207971
    mrrr
    Participant

    tā vispār ir tv6 mājas lapa 😀 ?

    #207972
    ernests
    Participant

    nesen pieslēdzu Virszemes TV ekonomisko paku – esmu ļoti apmierināts

    #207973
    Snorx
    Participant

    Tehnisks jautājums- kā ir ar vairākiem TV uz vienu dekoderi? Ir iespējams, jeb tāpat kā SAT- katram savs uztvērējs vajadzīgs? Kad par to prasīju 177, tad operatore teica, ka pati nezinot, bet tehniskiem darbiniekiem esot svētku brīvdienas 🙁 Vairumam taču ir vairāk par vienu kasti mājās, tāpēc tas būtu baiss uzmetiens, ja katram savs dekoderis un abonentmaksa būtu jāmaksā par katru kasti…

    #207974
    aoma
    Participant

    Tas pats, kas ar SAT – katram teļļukam savs dekoders, ja vien negribi uz visiem TV vienu un to pašu skatīt. Š ie jau nav no muļķu mājām, lai ļautu par vienu abonēšanas maksu vairākas TV programmas reizē skatīties.

    #207975
    Foxsk8
    Participant

    Arī beidzot pārgāju uz Lattelecom sniegtajiem pakalpojumiem. Pagaidām neko sliktu nevaru teikt. Virszemes televīzija strādā godam.

    Izdevīgi sanāca arī paņemt un pasūtīt visu pasākumu internetā, beigu beigās sanāca kaut kur 5 mēneši bez maksas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā