Vista

Sākumlapa Forumi Software Windows Vista

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149476
    Willis
    Participant

    Izmēģināju visas peedējo 2 gadu Windows OS versijas, man tomēr labāk patīk Windows Vista.

    Līdz šim es izmēģināju nokačātās versijas, bet gribu nopirkt licencēto Windows Vista Ultimate vai Business, neesmu izlēmis.

    Dators nebremzē pat ar Home Basic un Home Prmium, vai tiešām jāturas pie Windows 7 par kuru, pēc manām domām ir sacelta tikai reklāmas kampaņa vai es droši varu turēties (pirkt) arī pie Windows Vista Premium vai Windows Vista Business?

    Dators ir pietiekoši jaudīgs lai pavilktu jebkuru OS, negribētos tikai draiveru dēļ un ātruma dēļ, kurš man ir pietiekoši, pirkt to par ko visi ir sajūsmā.

    Vai tomēr jūsu uzskats ir, ka Windows 7 ir tik labs ka, vista ir mēsls?

    #210478
    ehex
    Participant

    Willis wrote:

    Vai tomēr jūsu uzskats ir, ka Windows 7 ir tik labs ka, vista ir mēsls?

    Mans uzskats – Vista ļoti laba un ātra OS uz pietiekami labiem dzelžiem. Vistu par mēslu nekad nesauktu. Ja, tomēr jāizvēlas starp abām, tad man liekas, ka loģiskāk būtu ņemt Win 7. Pamatojums? Viss izteikts vārdos – faster, easier, more secure utt. Ja vista strādā pietiekami ātri un labi, tad no Win 7 var dabūt ārā vēl krietni vairāk! 🙂

    #210479
    Evers
    Participant

    Uz jaudīga datora protams ar Vistu nav problēmu, jo tādam resursu gana ar ko izsalkušo vistu barot. Bet ja Windows7, kas ir modernāks visos aspektos, āši strādā uz datora uz kuru Vistu likt būtu tīrākais apmsiekls – var izdarīt secinājumus. Konkrēti – pats labu laiku lietoju W7 beta uz netbuka – 1GB ram 1.6 GHz CPU – varēju teikt tikai to labāko (no aero, basic un classic dizainiem lietoju Basic – v-kartes dēļ). Arī pēc laika nepalia bremzīgs atšķirībā no Vistas.

    Pats Balmers ar vienā intervijā teica, ka Vista ir izgāšanās.

    #210480
    Willis
    Participant

    Tur jau tā lieta, ja man būtu portatīvais, uz tā es es protams liktu Windows 7, bet man ir galda dators ar 4GB (atbalsta tikai 3GB) operatīvo atmiņu un diezgn normāliem dzlžiem.

    Uz portatīvā (512KB operatīvā) kurš man ir es esmu uzlicis Windows 7, tam gan nekas par WIN 7 nevar būt, strādā vismaz kā ar 1GB operatīvo-divreiz ātrāk !

    #210481
    izredzētais
    Participant

    Willis, pārliecinies vai tava mātesplate gadījumā neatbalsta vairāk par tiem 3GB RAM..

    ps tavs avatars un domugājiens šķiet visai divdomīgs 😀

    ..neiedziļināšos niansēs, bet tavā vietā ņ emtu win 7..

    #210482
    Stat1CX
    Participant

    Pagaidi kad pārdošanā iznāks win 7 un tad pērc to, vistu vari droši aizmirst, kad iznāks win 7, vistu varēs izmest, nevienam viņa vairs nebūs vajadzīga un pirkt vistu, ja ir pieejams win 7 būtu diezgan nesaprātīgi.

    #210483
    drunk_lizard
    Participant

    sjon klients atstiepa lapsi ar preinstaleetu vistu home basic. sisteema 2.2 celka un gigs rama.

    tikai viens vaards – blja!

    #210484
    Willis
    Participant

    Drošvien tā arī drīšu, pagaidīšu kamēr parādās pārdošanā Windows 7 untad skatīšos.

    Kas atticās uz atvru, 🙂 man pilnīgi vienalga kas tur, paķēru kas pirmais gadījās.

    Nomainīšu uz vistu- BROILERI !

    #210485
    Willis
    Participant
    #210486
    drunk_lizard
    Participant

    un?

    #210487
    Snorx
    Participant

    Wilis, tas, ka tava Winda redz tikai 3GB ir dēļ 32bit OS, jo , ja MB neatbalstītu vairāk par 3GB, tad viņa neredzētu 2x2GB vai 4x1GB. 4x1GB gadījumā pašam ir bijis variants, kad kompis ieliekot 4to sticku vienkārši nebootojas.

    #210488
    Andress
    Participant

    Hi Vista! Goodbye humanity!

    #210489
    Eudoxus
    Participant

    Es ieteiktu jau tagad pasūtināt Windows 7 Home Premium versiju no amazon.uk.com ar krietnu atlaidi (cena pašlaik 64 mārciņas). Pēc 22. oktobra cena varētu strauji pieaugt. Vista sanāks vienkārši dārgāk.

    #210490
    TokRa
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    sjon klients atstiepa lapsi ar preinstaleetu vistu home basic. sisteema 2.2 celka un gigs rama.

    tikai viens vaards – blja!


    Nepareizs vārds. Pareizais ir — Ubuntu 🙂

    #210491
    drunk_lizard
    Participant

    ubuntu nav ne ar ko labaaks par vistu :>

    #210492
    TokRa
    Participant

    Vismaz drošs pret apvīrusošanos un tajā var uzbūvēt veselu vistu fermu uz VirtualBox bāzes. Nosprāga vista no putnu gripas — mierīgi pārrakstām tīro imidžu pa virsu un laimīgi dzīvojam tālāk nesasprindzinot smadzenes.

    Ubuntu Host — internetam, multimedijiem, torentiem.

    Windows Guest — specifiskiem softiem.

    #210493
    aoma
    Participant

    Ubuntu paskats tāds, kā ka to būtu taisījuši bērni priekš bērniem.

    #210494
    shady
    Participant

    Uzliec citu “paskatu”.

    #210495
    TokRa
    Participant

    Ar ko šāds paskats (KDE3) nepatīk?

    [img]https://upload.valsts.lv/eee0a.png[/img]

    [img]https://upload.valsts.lv/eee1a.png[/img]

    [img]https://upload.valsts.lv/eee2a.png[/img]

    [img]https://upload.valsts.lv/eee3a.png[/img]

    [img]https://upload.valsts.lv/eee4a.png[/img]

    Izvēle ir gana plaša: KDE3, KDE4 (Vistas piekritējiem, mhh), Gnome, XFCE. Turklāt katrai videi dažādas tēmas var salikt, katrai gaumei.

    #210496
    aoma
    Participant

    Man vienmēr svarīgs ir pirmais iespaids, un kopš brīža, kad resursu trūkuma dēļ neizdevās Ubuntu uzlikt uz mana vecā lapša, kas XP sp3 griež bez problēmām, Ubuntu ir pēdējā vietā no Linuxveidīgajiem, kas atronami manā kolekcijā.

    P.S. Nemēdzu OSēm ādiņas mainīt, ar ko piedzimis, ar to jāsadzīvo 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā