Vista’s atjaunināšana

Sākumlapa Forumi Software Windows Vista’s atjaunināšana

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157478
    Willis
    Participant

    Man te tāda situācija, savā laikā biju nopircis Windows Vista Home Premium, tagad ir iespēja to atjaunināt uz Windows 7 32Bit vai Windows 8 32Bit versijām, es gribu atjaunināt uz Windows 7 vai Windows 8 64Bit versiju, priekš tā man vajag Windows 7 64Bit upgrade disku (~15.Ls) kuru netā neatradu .

    Vai ir kādi varianti kā atjaunināt no Windows Vista 32Bit uz Windows 7 64Bit

    vai arī

    kur raut Windows 7 64Bit upgrade disku ?

    P.S. Es taču atjaunināju Windows 7 Ultimate 32Bit OS un caur Microsoft aktivizēju no Microsoft lapas novilkto un ierakstīto Windows 7 64Bit OS .

    P.P.S.

    Ceru ka Microsoft stāstīto sapratu pareizi .

    #292216
    iKey
    Participant

    nemāku pateikt, vai tiek šķirotas 64bit un 32bit versijas, bet no W7 32bit uz W8 x64 apgriedojos bez emocijām, man tai operācijai vajadzeja tikai CD-Key, kuru nopirku tajā Upgrade vednī, un “torrentu lielveikala” dabūto 64-nieci W8 aktivizēju bez emocijām

    #292217
    Willis
    Participant

    Windows 8 64Bit upgrade ir galējais variants, ja nav nekādu iespēju nopirkt upgrade disku vai apgreidot Vistu 64Bit uz Windows 7 bez tā .

    #292218
    Nettwerk
    Participant

    Uz kādu no Windows 7 versijām vēlies apgreidot? Visu nosaka cena attiecīgi pret Windows 7 versiju. Windows 7 nesanāks apgreidot pa 15 LVL. Bet Windows 8 gan sanāks: https://windows.microsoft.com/en-US/windows/buy?ocid=GA8_O_WOL_DIS_ShopHP_FPP_Light

    #292219
    Willis
    Participant

    No Windows 8 Ultimate 32Bit uz Windows 7 Ultimate 64bit .

    #292220
    Nettwerk
    Participant

    Lasam šeit par tevis downgrade no Windows 8 uz Windows 7: https://www.microsoft.com/oem/en/licensing/sblicensing/pages/downgrade_rights.aspx#fbid=OKVHo0axYIq

    P.S. Un nav tāda Windows 8 Ultimate.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā